Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wyrzuty sumienia

Polecane posty

Gość Proautorek
Autorko odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam moc. Każdy mężczyzna się we mnie zakochuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam koleżanek, nawet te najpiękniejsze boją się mnie i mojego towarzystwa. Nie rozumieją co się dzieje, kiedy ja wchodzę na inny, podświadomy poziom porozumienia z mężczyznami. Oni śnią o mnie i opisują ten stan jako "urok" albo "upojenie". Wiedzą, że to coś nie z tej ziemi i poza ludzkim umysłem. Przez to nie ułożyłam sobie życia, bo jeszcze żaden mężczyzna nie potrafił zaakceptować tego uwielbienia innych. Zawsze pojawiają się wyrzuty. Wciąż czekam na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś doradzałam innym kobietom, ale one nie rozumieją, nie widzą. One potrafią uwieść fizycznie lub emocjonalnie, ale nie upoić. Oczarować. Brak tego instynktu. Moja prababcia też podobno miała taką zdolność, ale ona nigdy nie wyjechała poza swoją wieś. Nie zrozumiesz tego i nie panujesz nad tym, bo to nie jest zwykła miłość, to nadnaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś jeszcze o swoim darze, zaintrygowało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do władania elektrycznoscia, wyjątkowo żywych snów, kontaktu ze zmarłymi, przeżyłam z takim mężczyzną już 15 lat i wiele innych ciekawych atrakcji w życiu mam, oni wiedzą kim są, kontaktują się że sobą i tymi których nie ma ale mogą skutecznie to blokować, temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×