Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawił mnie chłopak

Polecane posty

Gość gość

Byłam z moim obecnie byłym chłopakiem 2.5 roku razem. W międzyczasie zdradził mnie 2 razy po alkoholu, za namową kumpli, a ja po czasie mu to wybaczałam. Od pół roku towarzyszy mu depresja, zaniżona samoocena, izoluje się od wszystkich. Ciągle podawałam mu pomocną dłoń, dawałam ramię żeby mógł się wypłakać, robiłam wszystko żeby się usmiechnal. 2 dni temu usłyszałam jednak ze to koniec. Kiedy powiedziałam ze należy nam się rozmowa powiedział śmiało ze 5 minut wystarczy. Oddał mi wszystko i poszedł zostawiajac mnie tam samą. W ostatnim czasie dużo było między nami milczenia ale zapraszał mnie przecież dzień przed rozstaniem na noc, żeby szczerze pogadać. Wiem ze on mnie kocha, wiem ze nie chciał tej rozmowy bo rozkleiłby się i nie dał rady mnie zostawić. Za 2 dni będzie impreza organizowana przez jego koleżankę, mieliśmy iść razem ale pójdzie sam. Boje się tego co zrobi po alkoholu, przecież już nie jesteśmy razem. Jednoczesnie żyje w złudnej nadziei ze zamiast imprezy wybierze mnie-przyjedzie i przytuli. Powiedzcie mi co mam robić, mam cholerne poczucie winy choć nic nie zrobiłam. Dodam jeszcze ze to wybaczanie mu było tylko i wyłącznie moją decyzją, której nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze po czasie zrozumie swój blad i się odezwie chociaż nigdy nie wiadomo. Bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna jesteś ...wybaczykas 2 zdrady wiec on wie ze zapewne wszystko mu wybaczysz byle by byl. Pewnie tych zdrad bylo wiecej a jemu nie zależy, bo gdyby Cię kochał docenilby ze jesteś z nim, wspierasz go, nie zerwalby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz z nim byc mimo że cię zdradził ? Jesteś tak naiwna czy tak zakochana że nie bierzesz pod uwagę tego że u niego zdrada jest na porządku dziennym . Co to znaczy że zdradził /cię za namową kolegów , dziewczyno to jaki ten chopak ma charakter i czy w ogóle ma jak słucha w taki ważnych dla was sprawach kolegów? Toż to chłopak bez kręgosłupa moralnego , w dodatku depresyjny i nadużywający alkoholu . Chcesz go całe życie nieańczyć ? pilnować gdy wypije by znów za namową kolegów cię nie zdradził ? Otwórz oczy kobieto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*niańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Cię nie szanuje! Skoro zdradził Cię 2 razy, to wie, że każdy kolejny raz tez mu wybaczysz! Jakby mu zależało to by świata poza Tobą nie widział. Fajna miłość, skoro ktos kogos zdradza. Odejdź od niego i zachowaj resztki honoru.... masakra. Obudz sie dziewczyno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez teraz cierpię po rozstaniu, tyle ze to ja zerwałam, ale wszystko jedno i tak jest mi zle.. Zerwałam dlatego, ze on mnie olewał od dluzszego czasu, wybieral kumpli zamiast mnie, wiec nie pozostawił mi jakby wyboru. Niby probował się jakoś tam kontaktować po rozstaniu, ja nie odebralam tel. raz czy drugi i od 2 dni milczy.. Skoro nie chce o mnie zawalczyc, to nie bedziemy razem. A powinien zawalczyc bo to przez jego olewanie mnie zerwałam, wiec tak naprawde to on zawalił sprawę... teraz oczywiście się nie odzywa bo jest majówka, to i kumple i picie do rana... A szkoda gadac. Ja tez spedzam majowke wsrod znajomych, ale nie bawie sie tak dobrze po tym rozstaniu :( Ale to chyba nie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie postabowiłam, ze albo teraz się zreghabilituje jakoś i postara o mnie żebym wróciła, albo jeśli tego nie zrobi i nie będzie sie o mnie staral to i ja nie wroce do niego i tak to się zakonczy na zawsze :( Troche mi ciezko bo to bylo 8 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×