Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna to psychopatka

Polecane posty

Gość gość

Moja dziewczyna nie daje mi ze sobą zerwać, mimo, że ona sama w związku była nie w porządku, to nie daje mi odejść, zamyka się w łazience, nie chce wyjść z mojego mieszkania, tnie się nożem, krzyczy i robi awantury gdy chcę z nią zerwać. W końcu dla spokoju mówię, że ją kocham i będziemy razem, ale ona to na mnie wymusza, jak z nią zerwać skoro nic już do niej nie czuję i nie potrafię jej wybaczyć zdrady której się dopuściła? Jest bardzo emocjonalna, potrafiła nawet mnie uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjdzie to zamknij drzwi na klucz i nie otwieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak żeś wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałem już o tym, żeby wyjechać po prostu, ale chciałbym po prostu rozstać się jak normalni ludzie. - Ona w ogóle tego nie dopuszcza, płacze, wpada w szał, rozbija szklanki, grozi samobójstwem, czuję się przez nią zaszczuty - jestem cywilizowanym człowiekiem, nie potrafię jej "wpier****ć napluć w twarz i wyrzucić, nie chcę jej ranić ale bez przesady. Mówię jej wprost, że nie chcę z nią być, a ona że się zmieni, że będzie taka jaka ja chcę, że wszystko naprawi - ale ja po prostu jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejdź i nie miej wyrzutów sumienia. jej zaproponuj wizytę u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej spokojnie, że jeśli znowu tak się zachowa to wezwiesz pogotowie i odwiozą ją na "przytulny" oddział, gdzie nie będzie klamek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×