Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Probiłem z chorym psem.

Polecane posty

Gość gość

Witam, od wczoraj moj pies nie jest soby, jest chory, nie wstaje, nie je, głośno oddycha, a nie ma się czym zmęczyć. Jest bardzo słaby nie może wstać, tylko od czasu do czasu podniesie głowę żeby się napić albo się rozejrzeć. Rasą to owczarek niemiecki długowłosy (12 lat). Jest z nim tak od wczoraj. Był u nas weterynarz, dal mu 2 zastrzyki i kazal podac 7 tablwtek wegla aktywnego i powiedział ze może być to zatrucie jakimś toksycznym środkiem. Myśleliśmy ze pies nocy nie przeżyje ale udało się. Co mogę w tej chwili zrobić. Pies nie wyróżniał sie od wczoraj ok godz 15 i burczy mu w brzuchu. Jeszcze dzisiaj przyjedzie weterynarz. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem napisać nie wypróżniał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMIENIĆ weterynarza!!!! Przecież w takiej sytuacji obowiązkowo robi się USG, pełne badania krwi, prześwietlenie żeby sprawdzić czy nic nie jest złamane i nie wbija się w jelita... Nosz k%@Qa, ty poszłaś do weta czy do oszołoma???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ten weterynarz przyjeżdża? To Ty powinnaś zawieźć psa do kliniki, tam zrobią badania i dobiora leczenie. Przyjedzie, popatrzy i pojedzie, a Ty z chorym psem będziesz szukac pomocy na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten weterynarz ma rentgen w oczach czy jak? Kvrwa mać, brać zwierzę i na pełnym gazie jechać do NORMALNEGO weta, zrobić badania!!!!!!! Jakim trzeba być IDIOTĄ żeby leczyć zwierzę u jakiegoś szarlatana i na forum???? WON DO NORMALNEGO WETA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz koniecznie zabrać pieska do dobrego weta. Ja zawsze chodzę ze swoim do http://www.weterynarze.pila.pl/ - to znakomity gabinet weterynaryjny, zawsze byli w stanie pomóc mojemu psu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×