Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje w Polsce

Polecane posty

Gość gość
jeśli chodzi o fajne miejsce do spędzenia krótszego lub dłuższego wyjazdu, to ja bezapelacyjnie polecam hotel Bukowy Park w Polanicy, jest super wyposażony i urządzony, a do tego pysznie tam gotują :))) byłam tam niedawno i mega odpoczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hotel W Krainie Alicji, położony w Nałęczowie, jest spoko klimat, fajne stylizacje, do tego odlotowe SPA i fajny ogród, czego chcieć więcej :)) no i smaczna kuchnia. no a w okolicy jest parę rzeczy do zwiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodota
My w tym roku jedziemy w góry, mamy już zarezerwowaną całkiem fajną kwaterę na Bookaparcie w Szklarskiej Porębie i myślę, że będzie całkiem miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajannn
W Polsce jest mnóstwo niedocenionych miejsc, które trzeba zobaczyć :) Super klimat jest na Kaszubach. Turyści zwykle wybierają Trójmiasto, nie zwracają uwagi na mniejsze miejscowości. A to właśnie tutaj można najlepiej wypocząć, zaszyć się ze znajomymi, spędzić czas w lekkiej dziczy, korzystać z dóbr natury. Śliczny jest ten ośrodek http://agroturystykaumagdy.pl/, na dodatek niedaleko jeziora. Super opcja na wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssska
@rodota widzę, że też lubisz Bookapart. Ja zdecydowałam się znów na Gdańsk tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osoba poszukującym fajnego noclegu podczas podróży po Polsce mogę polecić Hotel Diament w Zgierzu. Jest bardzo położony, blisko A2 oraz ma dobry dojazd do Łodzi. Polecam przepyszne pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwixna
Co do wakacji to jeszcze nie wiem gdzie się wybiorę, na razie przeglądam noclegi na Bookaparcie. Pewnie padnie na jakieś góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie za takie pieniądze jak w Polsce można spędzić wakacje nad morzem w Chorwacji na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam taki wypoczynek z naturą -* agroturystyka to coś dla mnie :) . W zeszłym roku na wiosnę byłam z dziecmi w tym pensjonacie https://siedlisko-orlik.pl/ i bardzo nam się podobało. Takie wyjazdy na łono natury bardzo dobrze mi robią bo naładowuję baterie na cały sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasowałam się tam dwa lata temu i muszę przyznać, że dawno tak nie odpoczęłam jak tam. Pojechałam tam z dziecmi i było w pokoju całe wyposażenie jak łóżeczko, wanienka, podgrzewacz do butelek i słoiczków. W pensjonacie było tez menu dla dzieci i mojemu większemu synkowi bardzo i smakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×