Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wózek gondola plus fotelik samochodowy

Polecane posty

Gość gość
mnie niestety nie udało się znaleźć samej gondoli, zakupiłam anex sporta i nawet dobrze wyszło bo spacerówkę mogłam wpiąć przodem do rodzica, jeździmy już ponad rok i wózek dobrze się sprawuje, co do fotela postawiłam na maxi cosi pebble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz sobie jakoś nietypowo pokombinować to obejrzyj x-landera, jego można fajnie pokonfigurować, łącznie z kolorem wkładki. Dobierasz to niego to co Ci pasuje i to jest bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Dorjan, mają atestowane wózki i foteliki, bezpieczne, nie jest to produkcja chińska która się po paru miesiącach zacznie rozlatywać. Jeśli chodzi o konkretne modele to ja mam creativo, ale na dorjan.com.pl jest pełna oferta, można sobie porównać modele a i telefonicznie można uzyskać informacje o wózkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2018 o 13:25, Gość gość napisał:

Polecam firmę Dorjan, mają atestowane wózki i foteliki, bezpieczne, nie jest to produkcja chińska która się po paru miesiącach zacznie rozlatywać. Jeśli chodzi o konkretne modele to ja mam creativo, ale na dorjan.com.pl jest pełna oferta, można sobie porównać modele a i telefonicznie można uzyskać informacje o wózkach.

aaa wiem, ale ja jednak wolę wózki Kunerta, bezpieczne i mają piękne kolory, duży wybór. To też polska produkcja, ja mam model Mila na złotej ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę te wózki a ja mam gondolę i spacerówkę  x-landera a fotelik britax BABY-SAFE i-SIZE dała mi siostra całkiem nowy, a jest dedykowany do tych wózków i pasuje nawet bez adapterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×