Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wózek gondola plus fotelik samochodowy

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję porady bo gubię się już w tym ogromie wózków. Chciałabym kupić wózek głeboki i kompatybilny z jego stelażem porzadny fotelik samochodowy np besafe albo maxi cosi. Czy w ogole jest możliwość kupienia samej gondoli i fotelika? Wszędzie widzę tylko te wózki 3w1 lub 2w1 gdzie w komplecie jest spacerowka ktorej ja nie chce. Mialam dla pierwszego syna wozek 3w1 i wiem ze te spacerówki są beznadziejne więc nie chce w to inwestować tylko w późniejszym czasie kupić mała lekka spacerowke. Czy któraś z Was zdecydowała się na takie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... jakbym napisala ze karmię publicznie 3 latka to by tu bylo 30 wpisow w 10 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, ale sama zdecydowałam się na 3-w 1, choć chciałam jak ty. Wybrałam wózek z dość fajną spacerówka, rozkładana na prosto, co było ważne dla mnie. I tak kupię lekką spacerówke dodatkowo, ale to gdy maleństwo skończy rok. Z doświadczenia wiem jednak, że te lekkie spacerówki nie nadają się na zimy, dlatego wózek 3-w 1 zostawię dodatkowo na kolejną zimę, bo z reguły te wózki mają lepsze, większe koła, lepsze na śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie jest tak że i tak za każdą część trzeba placic oddzielnie tzn oddzielnie za gondole,spacerowke etc. Więc myślę że ci powinni bez spacerówki sprzedac. A pytalas w sklepie ? Moim zdaniem jest cena zestawu i cena poszczególnych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie niema opcji kupna bez spacerówki chyba że używany. Ja jak szukałam to wszystko było gondola i spacerowka jedynie fotelika mogło nie być. Niektore spacerówki naprawde nie sa źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj w sklepie bo ja na paragonów od wózka mam wyszczegolniona osobno gondole jakby to był produkt dodatkowy więc może jest opcja bez spacerówki ale pewnie o i ci to tak wylicza jakby ta spacerowka 400 zł kosztowała więc wyjdzie na to że lepiej wziąść i nie używać nawet to sprzedasz uzywke i ci się zwróci z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam że z 4baby chyba mają stelaż do którego można dokupić fotelik i gondolę, w sensie wszystko oddzielnie i sobie robisz komplet a czy z innych firm tak jest to nie wiem. Może sprawdź na stronach producentów, konkretnie maxi cosi skoro taki fotelik Cię interesuje czy x-lander bo pewnie te tanie firmy tego nie mają. Zawsze możesz zapytać też w sklepie, powinni się orientować. A że wspisów mało to norma, ostatnio zapytałam o karuzelę do łóżeczka i nianię elektroniczną to nikt mi niczego nie polecił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie Anexa Crossa, wózek naprawdę leciutki i ma dużą spacerówkę. Nie będziesz musiała kupować drugiego wózka. Fotelik wepniesz be safe i maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex nie śpi :) ostatnio na stronie jakiegoś sklepu oglądałam spacerówki i był komplet quinny z fotelikiem maxi-cosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam wożenia w foteliku ponieważ jest w nim obciążany kręgosłup i nie ma pozycji leżącej. Większość wózków ma w zestawie spoacerówkę , więc kup coś takiego. Ja akurat mam Anexa Sporta i polecam. Wygodna gondolka i spacerówka także:) pasują do niego wszystkie bezpieczne fotele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Anexa Sporta 3w1 wózek bardzo dobry i wygodny a fotelik bezpieczny i do 13 kilo:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztelanka78
My kupiliśmy wózek z Tutka model Timer. Bardzo miło jesteśmy zaskoczeni, że jest on bardzo wygodny i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się na Twoim miejscu zastanowiła - wszystko idzie do przodu, robią coraz fajniejsze wózki. Jak kiedś pracowałam jako fotograf w firmie produkującej wózki to też byłąm tego zdania, że te spacerówki się do niczego nie nadają, zamota z odpinaniem, ciężkie, nieporęczne itd. ALe jak urodził się mój syn dostaliśmy w prezencie wózek 3w1 Anex Cross - byłam zachwycona! spacerówką również, nie dość, że jest przepiękna to nie sprawia mi żadnych problemów, łatwo się składa, lekko przepina.. bajka. Te wszystkie spacerówki/parasolki nie dość, że tandetnie wyglądają to są mało wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraskaMilena
Szczerze mówiąc nie spotkałam się nigdy z wózkiem klasyczny z możliwością wpięcia fotelika, raczej taka opcja wystepuje w modelach 2w1. Mam wózek wielofunkcyjny Aspena, można zmienić go na wersję spacerową, ale też nie planuje z niej korzystać, raczej nastawiłam się na używanie go w wersji głębokiej, jest w nim też możliwość wczepienia fotelika, też korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gapcia1983
Dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem był zakup wózka z firmy Tutek. Wybraliśmy model Timer 3 w1. Gondola jest bardzo wygodna i praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaxaS
Powiem Ci, że mnie zaskoczyłaś, bo szczerze to się nie spodziewałam, że ktoś może chcieć dokonać takiego wyboru. Ja sama szukałam konkretnie modelu 2w1 bo czytałam o tym, że te foteliki z kompletów są słabe, więc kupiłam Vicco od adamexu w modelu 2w1 i do tego osobno fotelik. A jeśli zależy Ci na tym, aby był solidny to na pewno ten model się sprawedzi, bo stelaż jest mega wytrzymały, a gondola głęboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierzę w ani jedną wypowiedź odnośnie wózków Adamex że są "świetne jakościowo". Wystarczy jeden rzut oka na ten wózek w sklepie ;) nawet nie trzeba nim jeździć żeby to ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmaWi
Właśnie najlepiej pojechać, dokładnie obejrzeć, pojeździć po sklepie. Trzeba zobaczyć koła, rączki, wykonanie gondoli, przetestować składanie i rozkładanie i dopiero kupić. Tak zrobiliśmy w przypadku naszego wózka a kupiliśmy Riko Re-Flex. Przetestowaliśmy go na wszystkie strony i zdał nasze egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu urodziłam córe. Powiem tak szukałam fajnego wózka bez fotelika tylko gondola. Na sam początek kupiliśmy wózek Anex Sport. Służył mam tylko jako gondola, a w czerwcu zmieniliśmy na stokke xplory, który służy nam tylko jako spacerowka. Może zastanów się na takim rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, przepraszam mieliśmy Anex Cross :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamexy sa do d**y. U mnie ciagle w okolicy sprzedaja jeszcze na gwarancji. Sama mialam Joggera i uzytkowalam tylko 4.5 miesiaca, bo ... Zlamal sie stelaz! Tak sie wkurzylam, ze teraz stoi gowno w piwnicy, nie chce go widziec. Kupilam uzywany Roan Marita. Tak, wielka masywna krowa. Ale jestem zadowolona, jest duza gondola, syn ma 5.5 mies, jest duzy jak na swoj wiek a spokojnie jeszcze 2 miesiace pojezdzi. Duze, pompowane 4 kola, wozek sie buja na nierownosciach(adamexem trzeslo przeokrutnie), wszedzie wiedzie i przejedzie. Spacerowka tez obszetna, na zime w sam raz, gdy dziecko bedzie w kombinezonie. Jest stabilny choc do wnoszenia ciezki. Jedzie jednak lekko ale trzeba nauczyc sie manewrowac. Jak widze te nowoczesne wynalazki to az mnie trzesie. A dziwnym trafem coraz wiecej mam na spacerach pyta, skad mam Roana, bo fajny. Wizualnie klasyczny i mocny, a dwojka dzieci jezdzila, moj syn jest trzeci... To chyba mowi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze ja wszedzie z wozkiem chodze, autem rzadko. Fotelik mam typowo do auta rozkladany na 3 pozycje. Przy starszej corce tez mialam masywna landare. To teraz dla synka chcialam piekny i nowoczesny. No i sie przejechalam. Zreszta widzialam zima matki zdyszane, bo w ogole te male i lekkie spaceroweczki nie dawaly rady na sniegu czy w blocie. Dochodze do wniosku, ze przede wszystkim wozek ma byc wygodny dla maluszka. Adamex tylko fajnie wygladal. Na grupie w moim miescie juz babka sie pozbywa paero i pisze, ze kolko sie blokuje ale na gwarancji i poleca.... Barlety tez na gwarancji co chwile w ofertach sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam na allegro taki wózek. Gondola i fotelik. Sama taki planuję kupić a dopiero później tylko spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wozek 2w1 emaljunga. Duzy, wygodny i porzadny. Odkupilam od siostry. Fotelik kupilam osobno. Nie przekonuje mnie wozenie dziecka w foteliku przyczepionym do stelaza wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam breve, owszem 3w1 ale fotelik Max Cosi w zespole kupiłam. Bardzo jestem zadowolona. Dużo lepszy niż adamexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika_D
Sprzedawca w sklepie stwierdził że o ile wózek ma się podobać rodzicom a tyle fotel powinien być bezpieczny i tak zrobiliśmy. Zakupilismy wóze anex sport bo mnie spodobał się wizualnie i pod względem detali, wykończonych bardzo dokładnie, mąż zawrócił uwagę na dobrą amortyzacje, koło pompowane i łatwość składnia i prowadzenia wózka. Fotel kiddy sprzedawca zmierzył w samochodzie z bazą sprawdzając kąt przy zagłówku aby zapobiedz opadaniu główki dziecka podczas podróży. i wózek i fotel polecam sprawdzają się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja kupiłam sam wózek głęboki producent vega ma taki wariant w ofercie!zawsze później mogę dokupić spacerówke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata88
Szczerze powiem poszłam za namową znajomej , która mnie namówiła na wózek Riko ReFlex. Kupiłam w sieci bo taniej oczywiście. Co do tej gondoli, bo to najważniejsza rzecz. Jest spora, ale nie wygląda jednocześnie na wielką budę. Jakoś tak ze smakiem jest zrobiona. Dziecko się mieści w grubszym śpiworku + koc jeszcze i ulubiony pluszak. Jak wieje, maleństwo jest chronione przez wiatrem. Ja dodatkowo zarzucam folię przeciwdeszczową, którą mam zawsze przy sobie. Mogę z czystym sumieniem wózek polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaa89
też nie chciałam kupować wózka 2w1 szczególnie że to moje drugie dziecko, zaoferowano mi wózki z firmy babyparadise euforia samą gondole ale wykończenie wózka ma wiele do zastrzeżeń, na pewno fotelik be safe izi modular, co do wózka dalej szukam czegoś co będzie dla mnie funkcjonalne na razie na oku albo anex cross albo mutsy evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy z mężem wózek 3w1 od Adamexu, a model to Vicco. Mamy w zestawie gondolę, spacerówkę i fotelik, według mnie to super rozwiązanie i bardzo funkcjonalne, a wózek dla dziecka taki powinien być. Wszystkie elementy są bardzo solidnie wykonane, z wysokiej jakości materiałów. Mam pewność, że mój maluszek jest w nim bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×