Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Kasia Niczego nie wyprzedzajmy, bo może lekarze trafią na 100% a nie moje zaledwie 15 :-) Mamy czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nic Hg bo moja bratowa urodzila 5,5 kilo ;) hehe to dopiero byla " Kruszynka" ;) Moja miala 56 cm , czyli ciezka i dluga :) Miala ciemna karnację i krzyczała najgłośniej w szpitalu :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bylam w 7 miesiacu i lekarz powowdzial ze jest prawie trzy kilo to juz bylam przerazona bo tyle jeszcze bylo przede mna . A kolano .... ktoregos dnia przykucnelam i chcialam szybko wstac i poczulam ,ze cos mi sie otarlo w środku, chodzilam z tym dlugo az zrobilo sie zapalenie torebki stawowej. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdradzisz tą tajemnice 15 stu procent ? ;) Ości i łuski ? ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdradzę Kasiu :-) Na razie ;-) Wrócisz do domu to pogadamy :-) Nie chcę niczego sugerować, diagnoza lekarzy jest teraz najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza przygodą z kolanem miałaś/masz jeszcze Kasiu jakieś dolegliwości stawowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze mysle i mysle i nie wiem co to moze byc ;) Moze kawa? ;) corka mi zasugerowała, zebym rzuciła kawe . To raczej nie przejdzie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Hg :) nigdy stawy mi nie dokuczaly, czasem w młodości mialam tzw korzonki kilka razy, ze nie moglam sie ruszyc i przewiana szyje dwa razy i tez nie moglam krecic szyją i to wszystko. W młodości rowniez rwaly mnie czasem nogi i mialam kilka skurczy lydek gdy bylam nastolatka a pozniej juz nic :) Przemienelo :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu ( chyba 3) mialam robione wszystkie badania u hematologa , nic nie wykazało , ani toczeń ani hiv ani nic, cala sterta wynikow. Pani dr powiedziala, ze widocznie tak juz mam ,ze krwinki biale spadaja, ze zawsze ich za malo :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem takie znaczki na skórze idą w parze z dolegliwościami stawowymi, stąd moje pytanie. Ale OK, dobrze wiedzieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reumatolog tez wtedy byl :) Mowila ze wyniki w normie ale bylo troche dodatnich jądrowych :) K Wiesz, po tym kolanie zaczelo sie wszystko :) teraz na to wpadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg wezme to pod uwage :) te kreski i stawy :) zaraz zajrze na grafikę i wysle z neta jakies zdjecie takich kresek :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia " ... badania u hematologa , nic nie wykazało ..." x Po zakończeniu "leczenia" pani dr wycięła scyzorykiem na framudze drzwi kolejny rzaz :-P I sprawa zamknięta. Kasa wzięta a pacjentów mnogo, więc nie wolno się rozpraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg : "Po zakończeniu "leczenia" pani dr wycięła scyzorykiem na framudze drzwi kolejny rzaz I sprawa zamknięta. Kasa wzięta a pacjentów mnogo, więc nie wolno się rozpraszać" Wiesz, ze tak samo wiele razy pomyslalam :) powiedziala na koniec tez, ze jak zle sie poczuje to mam przyjsc ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze popchac strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Histamina po prostu wariuje :-) Ot co. Trzeba pokombinować dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOwlasnie :) Napewno problemy autonomiczne :) tylko skad :) Juz Cie nie męczę Hg dzis o moich chorobach :) dziekuje , ze sie zainteresowales :) to mile :) ale nie moge przeginać z moimi dolegliwosciami :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc : autoimmunologiczne ;) Szlag z tym telefonem. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie mamy tylko jedną dolegliwość a to nie za wiele ;-) Damy radę! :-) Nasze cztery głowy więcej niż konsylium lekarzy :-) Rozkminimy! Będzie im głupio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ;) dziekuje za śledzia Hg ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Hg za wsparcie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kasiu :-) Wyjdziesz ze szpitala ... a tam lato :-) Takie jak lubimy, 20-24 st i ani grama więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, co ja czytam... jesteś w szpitalu bo wymiotowałaś? Hmm... może to i dobrze, że trafiłaś na takiego lekarza, który chce Ci zrobić kompleksowe badania. Tylko jeśli chodzi o gastroskopie to nie musisz się zgadzać. Nikt siłą nie zmusza do takich rzeźnickich badań. Kiedy byłam w szpitalu w trakcie alergii bo krew mi się nie budowała w 2013r też chcieli mi robić gastroskopię i endoskopię... bo mają to w pakiecie (!) A ja przecież miałam alergię... Nie wyraziłam zgody i mi nie robili. Nie miałam żadnych problemów gastrologicznych. Przysłali mi na "konsultacje" z jakiegoś lekarza od spraw gastrycznych i wypytywał mnie o różne szczegóły np. czy mam zgagę ;) Nie miałam wówczas bo w ogóle cukru nie mogłam jeść i żadnych pieczonych rzeczy i tylko sam rosół i jajka i wafle ryżowe więc i zgagi również nie było :) Ostatecznie nie wykonali mi tego badania bo się głośno sprzeciwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.05.13 Cyt.: Witam czlowieki na temacie . Kasia zwolniła sie z pracy poszla do lekarza a teraz jest w szpitalu Z pewnoscia spędze tu kilka dni. Bardzo zle sie czulam w pracy, wymiotowalam . Rano wypilam sok z marchewki i dziwnie sie poczulam, czulam mdlosci i zawroty glowy. Nagle migotalo mi cos przed oczami, nie moglam sie skupic. Wymiotowalam brokulem ktorego zjadlam wczoraj wieczorem, nawet byla chyba krew. > Kasiu Kochana, wymioty na poście to jest zupełnie normalne. Zobacz proszę filmiki dr Dąbrowskiej. Ona tam mówi o tym, żeby się tym nie martwić bo właśnie w ten sposób organizm się pozbywa tego co mu nie służy. Mówi też, że na początku tak jest, że pierwszy oczyszcza się przewód pokarmowy i mogą być "książkowe" przejściowe biegunki na początku i wymioty również. U mnie nie było wymiotów. Ale ja mam taki organizm, że mogę chodzić po ścianach i nie zwymiotuję. W sumie 3 razy wymiotowałam w życiu. W tym pierwszy raz jako niemowlę. Także Kasiu, to zupełnie normalne te wymioty na poście. One miną i będzie wszystko okey. To samo z osłabieniem i kręceniem się w głowie... To wszystko jest tzw. kryzys ozdrowieńczy i mija samoistnie. Wszystkie te mocne efekty oczyszczania przy poście zależą od stopnia zanieczyszczenia organizmu. Także wymioty to jest dobry objaw mówiący, że organizm pozbył się tego co nie było dla niego dobre. Zobaczysz sama, że wszystko będzie dobrze i szybko wrócisz do sił. Osłabienie na poście to normalna sprawa. Nie martw się na zapas bo to szybko minie z dnia na dzień. Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu... i jak tam na przymusowym leżakowaniu ;) Wiemy, że lekarz się ładnie zaopiekował ;) Hmm... ciekawe czemu... ;) hehe :D Swego czasu jak jeden pielęgniarz wyjątkowo się mną na zajął na pogotowiu kiedy wylądowałam pod tlenem to potem przy wypisie chciał zaprosić na kawę :P Więc Kasiu wiesz jak się masz;) ;) Jak by co to nie spławiaj go tak szybko ;) :D Jakie Ci teraz tam badania robią? Na początek pewnie standardowo badanie krwi a co dzisiaj Ci robili? Swego czasu po nawodnieniu kroplówką czułam się super już w tym samym dniu. Więc i u Ciebie powinno być już dobrze z samopoczuciem. Jakie dają Ci jedzonko? Uwzględniają Ci, że masz właśnie wychodzisz z postu...? I powinno być bardziej treściwe? Bo te szpitalne to wiem, że to jest jak taka mała głodówka ;) Jak tam dbają o Ciebie? Odzyskałaś siły? Jak jest Twoje samopoczucie na dziś? Przygotowują Cię do jakichś konkretnych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Oli :) Jestem juz w domu i pozniej napisze :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, jeśli chodzi o badanie krwi na poście to one nie są miarodajne bo wtedy organizm działa na innych obrotach i chwilowo wychodzi się spoza "normy" i nie jest tak jak wtedy kiedy organizm funkcjonuje na co dzień. Post nie jest codziennym funkcjonowaniem organizmu i dlatego też i wyniki mogą być różne. Chwilowo tylko w czasie postu. A po poście wraca organizm do normy i też wyniki krwi wracają do wartości normatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×