Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Czekam na moj ulubiony utwor :) A moze juz byl ? ;) Od poczatku nie ogladalam :) Ten teraz uwielbia Mama K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marsz radeckiego za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekny marsz jak zawsze :) Dzieki Tobie Olinko wysłuchałam :) Zapomnialam dodac ,ze na koniec w piekarniku musimy połączyć ten farsz z tym tłuszczykiem ktory wyszedl z mieska , wtedy nie bedzie suche. Troche kalorii ale codziennie tego sie nie je. k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:04 mialo byc pr 2 ;) ślepota sie pogłębiła ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.02 Ten odcinek właśnie widziałam przypadkowo 01 stycznia w okolicach godz. 18. Wieczorkiem zamiast iść do kościoła źle się czułam i siedziałam przed tv w kocu ;) Akurat moja Mama to sobie włączyła więc jej towarzyszyłam i to oglądałam razem z nią. Byłam zdziwiona skąd oni tacy napięci jak w łuku struna i okazało się w trakcie, że to był finał roku 2017. Od początku ta dziewczyna z ciemnymi włosami miałam przez wiele rund 0 na koncie. Nic nie mogła trafić bo chłopak i ta młoda blondyneczka tak rywalizowali, że jeszcze prowadzący nie kończył pytania a oni we dwójkę już przyciskali do odpowiedzi ;) Aż mi było tej w ciemnej włosach szkoda bo tamci byli nie do pokonania żeby ona chociaż zdążyła wcisnąć przycisk ;) Aż w końcu ten chłopak się pomylił w odpowiedzi i blondynka też i ciemnowłosa mogła się w ogóle odezwać ;) I dosłownie w 3-4 końcowych odpowiedziach wyeliminowała tego chłopaka mając więcej chyba tylko o stówkę. Młoda blondynka naprawdę była dobra i wydawało się, że ma wygraną w kieszeni. Mówiła, że jej marzeniem od 16 roku życia był udział tym programie ale nie mogła bo musiała poczekać do pełnoletności. I kiedy skończyła w marcu 18 lat to już w kwietniu brała udział w castingu do tego programu. I udało jej się dojść aż do finału finałów. Widać, że włożyła w to wiele wysiłku i wyrzeczeń i tyle lat przygotowań do tego programu. I myślę, że nikt nie spodziewał się, że potknie się dwa razy w przed ostatniej rundzie i tak się to potoczy. Prowadzący pytał ją czy wie czy strzela ale troszkę kozaczyła jak było widać i po jednej nutce mówiła, że strzela no i nie trafiła. I ku jej zdumieniu i wszystkich jednak do ostatecznego finału doszła ta ciemnowłosa, która przez 2/3 trwania tego programu nie udzieliła żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę niesprawiedliwe , ale taka jest gra. Jeden tytul i poszla wygrana. Widocznie nie udźwignęła tej porażki i stad te zachowanie. Pewien pan pisal w kometarzach, ze widzial co wyprawiała za kulisami . Biła chlopaka i krzyczała , ze sie zabije a jeszcze podczas programu kpiąco patrzyla na innych uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko jak bedziesz miala chwilke czasu to napiszesz słówko o kryształach leczniczych. Czy one maja jakis wplyw i jaki masz stosunek do nich. Dostalam kilka brył i pierscionek z malutkimi kryształkami. Jak bedziesz chciala to wysle zdjecie i mi powiesz czy to jest dobre :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczytalam, ze majeranek jest tez dobry na zatoki :) i na odchudzanie ;) na zatoki wlasnie idealnie dziala ; rozgrzewając spala kalorie. Mozemy służyć za kaloryferek i grzać np kotki ;) :) Tylko troche ohydny w smaku bleee K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopczyk i dziewczynka pozdrawiają Olinkę ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pomogę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomusz pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona w trakcie przepychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółwik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwego :-)

Miłego Sylwestra  i szczęśliwego Nowego Roku życzy Gdańsk ze Szczecinem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkanoc

Milych wesolych Świąt Wielkanocnych, wielu jaj do zjedzenia i zajoncuf i bardzo nieprzyjemnego lania sie wodą jutro rano dla Asi i Olinki życzy Szczecin z Gdańskiem  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K&H-g

Wesołych Świąt, pysznego jedzonka i szamańskiego Sylwestra życzą Kasia z Waldkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K&H-g

Wesołych Świąt, pysznego jedzonka i szamańskiego Sylwestra życzą Kasia z Waldkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla dziewczyn

Ooooo weszlam by pozdrowic dziewczyny a Hg mnie wyprzedził i nie uprzedził . Wykorzystalam moment , poniewaz dzikuska uśpiła Hg i moge pobaraszkować na kafeterii ;) ;) 

Milych Świąt dla milych dziewczyn i szczescia w Nowym Roku :) 

i Hg 

tamto powyzej pisal Hg ;) 

chyba podczas mojej chwilowej nieobecności baraszkował na kafeterii ;) 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2017 o 11:11, Gość gość napisał:

U dentysty: - Ile kosztuje ekstrakcja zęba? - 50 PLN. - 50 PLN za kilka minut pracy?! - Mogę wyrywać powoli jeśli pan chce. K

Ekstrakcja zęba w miłej atmosferze to tylko w Amber Clinic w Gdańsku. Stomatolodzy bardzo przyjaźni, atmosfera już od wejścia bardzo przyjemna. Samo usuwanie zęba nic nie boli, znieczulenie w cenie. Prywatna klinika, więc i terminy mają przystępne. Dobry gabinet dentystyczny to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×