Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
"Kiciu, zapraszam Jak najbardziej Olii.n" Hehe :) To bede miala co robic w ten urlop :) ;) Bogaty bede miala urlopik Hg mnie wysyla na koniec swiata i dobrze, ze tam sa dziewczyny ,ktore z checia Kicie przygarna. Hg bardzo daleko Kicie wysyla , oby jaknajdalej tylko ;) zeby jaknajmniej bylo Kicie widziec i slyszec ;) Olinko wezme stroj po drodze zebys potem mogla nad te morze obiecane pojechac . Gdy bede wracac wezme cie ze soba i podrzuce do tego Gdańska nad zatoke by Hg z tej zatoki gnojowki wyciagnac i nad porzadne morze zawieść ;) biedny nawet poplywac nie morze, utknął na tej zatoce bajorku i nawet porzadnego śledzia nie morze zdobyc ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia takie cos znalazla. musialam przestudiowac ten tenat ;) "ewaslowik12, Bieszczady są dzikie i wg. mnie kawę wieczorem wypijesz nad Soliną ale stamtąd jest jeszcze daleko do Bieszczad. Teren Bieszczad to wioski gdzie są bary a lokali na wieczorna rozrywkę jest niewiele. W ciągu dnia polecam spacer na połoniny czy tez Tarnicę ( są 3 szlaki). Jedziesz z dzieckiem więc obowiązkowo zaliczyć musisz podróż koleją majdan która startuje w Cisnej, byłem też w miejscowości Chrewt - gdzie leżałem nad brzegiem zal.czarnego i pływałem rowerem wodnym. Ja jechałem samochodem co bardzo ułatwia i można więcej zwiedzić. Bo każdego dnia możesz być w innym miejscu a na nocleg wrócić. Bieszczady to cisza i spokój bez wielkomiejskiego nocnego życia. Nocą to ognisko....Powodzenia" K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej podoba mi sie ten rower wodny ;) hehe uwielbiam rower wodny . Kiedys mielismy lodz, prawdziwa drewniana na zamowienie , kilka lat pływalam na niej a pozniej ktos nam ja spalił . Na rowerach wodnych tez duzo pływalam . Nasza lodz stala zawsze latem przy mostku na wodzie a zima wyjezdzala do garażu. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość 2017.06.10 "Też nie miałem/nie mam zwyczaju oglądania się za kobietami" x A ja się za kobietami oglądam :) Czasem takie zjawiska chodzą, się aż obejrzę czy ja aby na pewno dobrze widzę ;) :P I bardzo lubię oglądać twarze :) A twarze dzieci to już poezja... :) xxx "Sam się boję, wiec już jest nas oboje" x ... obawiam się, że jednak się bardziej boję :P ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość wczoraj Kasia Przy podróży ze Szczecina w Bieszczady takie 150 km to w centymetrach można nawet policzyć " No tak ale sama podróż trwa kilkanascie godzin a do tego doliczyć trzy do Asi to razem wszystkiego bardzo duzo. Dwa dni na sama podróż. Bedziesz musiał mi concorda zalatwic by to mi szybko poszlo. Juz dalej Hg nie mogles kici wyslac :( gdy spojrzalam na mapę to goraco mi sie zrobilo :) juz do Grecji blizej ;) bo krócej sie leci ;) Skróć mi Hg troche tą podróż ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie dzuewczyny, chca pozbyc sie kobiety wyslij mezczyzno ją na koniec swiata. W tym wypadku na koniec polski , to jak koniec swiata. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg nie oglada sie za kobietami a Olinka sie oglada :) no dobre dobre . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko juz mam wizualizacje : Idzie Hg z Olinka i idzie naprzeciw laska , Hg nie oglada sie a Olinka sie oglada i co ta dziewczyna sobie pomysli ;) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiciu, na takie miejsca poluję ;) Jak to się mówi dziury zabite dechami ;) I takie miejsca są najlepsze na wypoczynek na łonie natury właśnie :) Kiedyś tak miałam u Babci na wsi :) Potem miałam takie miejsce nad morzem swego czasu kiedy jeździłam przed alergią ale ostatnio mi siostra mówi, że już jest sporo tam nowych zabudowań i turystów... choć nadal piękna nadmorska wioseczka :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kicia: Olinko juz mam wizualizacje : Idzie Hg z Olinka i idzie naprzeciw laska , Hg nie oglada sie a Olinka sie oglada i co ta dziewczyna sobie pomysli hehe x Z mojej strony bez żadnych podtekstów rzecz jasna :) :) :) Jedynie doznania estetyczno wizualne, że tak powiem :P ;)Oczywiście mówię to z przymrużeniem oka ;) Nie żebym się za każdym babiszonkiem oglądała, która szokuje wyglądem i tzw. kulturą bycia ;) :D Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem Olinko ,ze estetyczno wizualne :) Gdy zdarzy mi sie zobaczyc na babie piekna sukienke to zatrzymam nawet kobiete by zapytac sie gdzie ja kupila ;) a ona chetnie szczesliwa odpowiada :) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko jasne, tez lubie takie miejsca zaciszne mile i nawet nad morze moge sama jechac ale sama w gory tak daleko w nieznane to i watpie czy bys pojechala na moim miejscu :) ze szczecina jedzie sie kilkanascie godzin , cala noc , obce miejsce, podobno trudno z komunikacja, nigdy tam nie bylam, to sie dla mnie wydaj***ardzo mroczne. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w miare dzielna, odważna ale pozdroz samotna w gory nie wydaje mi sie dobrym pomysłem :) rowniez zagranice . Po nocach nieraz szlam w niebezpiecznych miejscach i nawet moja krzyczy na mnie gdy wracam z miasta na moje zad***e na piechote to zawsze sie z nia kłóce ze i tak bede chodzic i by dala mi spokoj wreszcie z tym glupim martwieniem sie o mnie. Wielu rzeczy sie nie boje ale co do gór samotnie to nie dla mnie. Do Karpacza bym pojechala ale chodzilabym tylko centralna ulica bo sama wspinać bym sie bala. Sa momenty w gorach ze dlugo samemu sie idzie, bym ciagle nerwowo spoglądala za siebie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc : " moja kolezanka krzyczy na mnie " ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko to ja mam pomysla ;) Chetnie odstąpuje ci propozycje wycieczki :) Ale bedziesz musiala najpierw przyjechac do szczecina , wsadze cie w pociag i pojedziesz tam za mnie :) Od ciebie byloby zbyt blisko w bieszczady hehe ;) Tylko sie Olinko nie gniewaj ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bieszczadach sa wilki niedźwiedzie i zubry i pelzajace gady. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow zawiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Olinko wezme stroj po drodze zebys potem mogla nad te morze obiecane pojechać" x Dzięki ;) Na szczęście ten mój się to jeszcze nie rozpadł :D więc jakbym miała takową potrzebę to i da radę ;) xxx gość dziś Olinko jasne, tez lubie takie miejsca zaciszne mile i nawet nad morze moge sama jechac ale sama w gory tak daleko w nieznane to i watpie czy bys pojechala na moim miejscu x Kasiu, sama też bym nie pojechała ani nad morze ani tym bardziej w góry. Muszę mieć z kim rozmawiać :) Od zawsze jeździłam albo z rodzinką albo z siostrą, kuzynką czy tam swego czasu chłopakiem. Raz jechałam sama w ciągu dnia nad morze pociągiem do kogoś kto tam na mnie czekał a potem wracałam kuszetką w nocy i nie wspominam tego jakoś tam źle... bo podróży się nie boję. Ale na wakacje gdybym miała jechać sama to wolałabym pojechać do siostry na zieloną trawkę mimo harmidru dzieciaczków albo leżeć i patrzeć w niebo na moim skromnym balkonie ;) I tak się wyciszać :) A nie możesz jechać z córką? Albo z kimś innym z rodziny, kuzynką albo jakąś dalszą koleżanką? Popytaj może też ktoś szuka osoby do wyjazdu na urlopik. Dla mnie góry w tym roku to za wysokie progi bo kondycję muszę sobie jeszcze podrasować ;) Póki co dłuższe trasy po płaskim terenie to jest dla mnie wyzwanie ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morze nigdy nie balabym sie jechac sama, nawet w nieznane miejsca ale lasy gory jeziora to bym sie bala. Nad morzem wiele razy bylam sama i czulam sie bardzo pewnie i bezpiecznie. Kazdy ma swoje potrzeby i odpoczywa tam gdzie lubi :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pomysle o tym niedźwiedziu wilku żubrze i weżach to bym chyba non stop na drzewach siedziala ;) Podobno niedzwiedz nie znosi zapachu czlowieka ale moj zapach akurat moglby mu sie spodobać i by mi wgryzl sie w brzuch ;) wilk by poprawil a wąż dobil . Hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz Olinko :) A ja w takie gory to musiałabym miec obstawe , minimum trzy dorosłe osoby by bronic mnie przed niedzwiadem, wilkolakiem i na dodatek żmijomami ;) Z kazdej strony niebezpieczeństwo. Gdybym nie miala obstawy to by mnie tak zeżarly ze nis byloby co zbierać . Bylabym jako zaginiona i nieodnaleziona bo zjedzona ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii " Z tym, że jeśli na ów plaży byłabym zupełnie sama co by nie gorszyć maluczkich. " Spokojnie Oliinko, wygrodzimy Cię taśmą białoczerwoną, żeby nikt nie powołany nie wszedł na Twój kawałek plaży i dodatkowo jeszcze kontrola dowodów osobistych jak już ktoś na upartego będzie starał się tam jednak tam wleźć ;-) x " Nie zmieniaj płci... no, chociaż Ty... please" OK, chciałem iść z duchem czasów ... no ale skoro ... "please" ... ulegnę namowom ;-) :-D x "A ja się za kobietami oglądam :-) " Trenuj Oliinko pamięć wzrokową, a takie "zjawisko" pooglądasz sobie do woli, jak na odtwarzaczu :-D I nawet obróbkę graficzną będziesz w stanie zrobić :-D ;-) x "Skąd tak się znasz na zwierzakach... ? " Mogę nie wiedzieć co tam w puszczy amazońskiej pełza, ale głupio by mi było nie rozpoznać czegoś co łazi, lata, pływa albo rośnie wokół mnie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko a ja myslalam ze nie masz wogole stroju i dlatego chvialam ci zawieść . Sprawdź jednak go dokladnie czy czasem nie rozpadł sie bo wiesz dawno nie bylas na plazy i mogl sie troche popsuć , to pamietam ze zawsze moj moze byc twoj ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiciu, nie tylko Ty się boisz :) Ostatnimi czasy dzwonił do mnie znajomy i tam mówi, że był ze swoją dziewczyną u nas w okolicznych zalesionych terenach i spotkali na ścieżce dziki tzn. lochę z młodymi i mówił przejętym głosem jak się bał i że nawet uciekali :D Zapytałam się ot tak z głupot czy w biegu ubrania zdążyli wziąć ;) A ten się dziwnie obraził i się rozłączył ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko moja corke wyciagnac gdzies z domu to niemozliwoscia jest, wczoraj byla nad morzem w Międzyzdrojach z chlopakiem a ile musiał sie naprosic. A z rodzicami w jej wieku to ja nawet ze swoimi nigdy nie jezdzilam. Tylko jak bylam mala. Kuzynek to ja nawet juz nie pamietam , sa daleko gdzies w połowie polski . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam sobie rade, wymysle cos bezpiecznego dla mnie, krzywdy sobie nie zrobie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam troche czasu, dwa tygodnie wiec cos wymysle :) od jutra zaczne myslec , zrobie sobie listę pomysłów :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Skróć mi Hg troche tą podróż ;-) " Podróże kształcą, więc sama rozumiesz, że skracać niczego nie będziemy. Z miejscowości bieszczadzkich polecam Wetlinę, blisko połonin :-) Acha! Kicia! Nie głaskać niedźwiedzi (!!!). Lasy tam pikne, buczynowe. Możesz wcześniej przesłuchać "Wolną Grupę Bukowinę" :-) Oddają nastrój tych miejsc :-) Najbardziej bezsensowna w Bieszczadach jest kolejka wąskotorowa! :-) Nie daj się na nią nabrać, bo przez godzinę będziesz podróżowała ciuchcią w leśnej przcince i poza drzewami niczego nie zoczysz :-D xxxx Nie miałem urlopu od kilku lat. Mogę wziąc go w każdej chwili, ale po co? Niedługo spakuję się i jadę na moje ukochane Podlasie. Na samo pogranicze! :-) Oczywiście, że wyszukałem zlecenia w tamtym terenie i to jest mój sposób na udany urlop. Już się cieszę! :-) Klimaty jak u "Pana Boga w Ogródku" :-) :-) :-) x H-g ---> O -----> K :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Olinko , nawet facet a bal sie dzikow. Ja tylko jednego zwierzatka w gorach sie nie boje ... wiewiórki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg a opowiedz o swoim Podlasiu :) Co cie w nim urzeka K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×