Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Czyli tak Olinka morze Kasia bieszczady Hg podlasie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii Rozbiłem sobie kiedyś namiot na brzegu lasu, właściwie już na polu. W środku nocy trzęsienie ziemi, wszystko drży. Wystawiam głowę z namiotu, a tam nawet nie dziesiątki co chyba setki dzików :-) Wszystkie galopem. Poświata od księżyca i tylko widać nadlatujące cienie. Dość wąsko obiegały ten mój namiot :-) Kiedy jest się blisko natury to ta natura czasem wlizie ci z kopytami do twojego świata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecie żmiji zachęca Hg do wyjazdu samotnego w gory ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś ehm... rozumiem, że to byś Ty te dowody osobiste kontrolował... ;) "jeśli na ów plaży byłabym zupełnie sama co by nie gorszyć maluczkich"... to znaczy zupełnie sama :) a nie z kontrolerem na horyzoncie :D xxx "OK, chciałem iść z duchem czasów ... no ale skoro ... "please" ... ulegnę namowom" x Uff... jaka ulga :D Duchy czasów to nie dobre duchy ;) xxx "Trenuj Oliinko pamięć wzrokową, a takie "zjawisko" pooglądasz sobie do woli, jak na odtwarzaczu" x Na moje potrzeby mam pamięć wzrokową... do twarzy właśnie :) Ale już do imion niekoniecznie ;) xxx "I nawet obróbkę graficzną będziesz w stanie zrobić" x No tak... faceci... wiadomo obróbkę graficzną robią do swoich nadprogramowo wybujałych potrzeb i się teraz weź i dopasuj ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg jak to sie stalo ze cie nie zjadly ? ;) Wyszedleś z ciala i uniosles sie nad drzewami ? ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Podlasie to insza inszość. Ludzie nie mówią, oni śpiewają w swoim języku. Wszyscy wszystkim są bardzo przyjaźni i daje się to wyczuć na każdym kroku. Od całych wieków ludność katolicka jest przemieszana z prawosławną i nikt nigdy nie robił z tego żadnych problemów. Co młodsi koledzy, kawalerowie, są zachwyceni urodą tamtych dziewczyn. Wysokie, ładne, zgrabne, naturalne blondynki i to jedna w jedną a nie jedna na sto ;-) Mnie tam ciągnie jeszcze co innego :-) Tam są moje korzenie :-) Urodzony w Gdańsku ale wszystkie rodzinne drogi prowadzą na Podlasie i w dół aż po tereny Joasi. Pogranicze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :-) Toż to zwykły, nieszkodliwy i sympatyczny padalczyk. Przyjrzyj się kształtowi łebka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg lebka nie widac bo zdjecie uciete, widac tylko dlugie brzuszysko ktpre tylko czeka az kicia przyjedzie by ja zeżrec ;) Hg zmniejsz zdjecie bym mogla zobaczyc :) pamietasz ze na telefonie jestem ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padalczyk a wyglada jak boa dusiolek ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Aleee piękne zdjęcia :) Ten wąż to wąż czy zaskroniec? W życiu nie zrobiłabym wężowi w naturze zdjęcia i to jeszcze z tak bardzo bliska... Owszem kiedyś tam na jakieś wycieczce miałam możliwość dotknięcia żywego węża ale był pod kontrolą tresera. I skórka była super delikatna mimo, że wygląda na mokrą to w dotyku taka nie jest i jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Ale w naturze to dla mnie zbyt dziki zwierz :D Nie wiem co mu do głowy strzeli ;) Ale zdjęcie super na widokówkę :) Okiem patrzy prosto w obiektyw :) A te grzybki urocze :) Drzewa wysoko wystrzeliły w niebo :) Swego czasu przyszła do nas starsza znajoma, która całe życie mieszka na parterze i stoi z nami na balkonie i mówi do nas... ale te drzewa u was są niskie :D :D :D Śmiejemy się z tego dziś ;) xxx gość dziś Hg jak to sie stalo ze cie nie zjadly ? Wyszedleś z ciala i uniosles sie nad drzewami x Hahahhaha :D Dobre, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawa strona polski jest mi wogole nieznana K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O podlasiu nigdy nie slyszalam , myskalam ze blisko Asi bo tak napisales ale tez bardzo daleko. O Bieszczadach tez nigdy nie slyszalam . Slyszalam tylko ze podkarpackie to najgorsze województwo w Polsce, najbiedniejsze i najbrzydsze K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pisałam ja Oliinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz bardziej jest mi znany i przyjazniejszy teren Olinki niz te dziury zabite na krańcach polski Bez urazy ludziki , wyrażam swoja mysl ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii "No tak... faceci... wiadomo obróbkę graficzną robią do swoich nadprogramowo wybujałych potrzeb i się teraz weź i dopasuj ;-) " x Nie dopasujesz się :-D Kobieta wraca od fryzjerki i wkurzona, bo jej jedyny nawet tego nie zauważył :-) A to nie jest brak zainteresowania nią, czy efekt męskiego roztargnienia :-D Normalny facet ma dar widzenia postaci takimi jakimi są a nie takimi jakimi chciałyby być :-D I nie pomoże ani wyszukany strój ani wyszukany makijaż ;-) No chyba, żeby na złość koleżankom zrobić :-D Mówisz, że są to "nadprogramowo wybujałe potrzeby" ? :-) Naturalny mechanizm obronny ... ot co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg : "Co młodsi koledzy, kawalerowie, są zachwyceni urodą tamtych dziewczyn. Wysokie, ładne, zgrabne, naturalne blondynki i to jedna w jedną a nie jedna na sto " Fascynujący opis Hg Podlasiaczanek ;);) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ja nie umiem wychodzic z ciala wiec te stado dzikow by mnie zezarlo ;) Bedac w gorach Olinko trzeba umiec wychodzic z ciał w razie czego ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Toż to zwykły, nieszkodliwy i sympatyczny padalczyk. x że to jest zaskroniec...? Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padalec Olinko :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze czyli Polska jest podzielona ;) Na podlasiu same naturalne blondynki jedna w jedna ;) zachodniopomorskie same tlenione blondynki jedna w jedna a nie jedna na sto ;) Nie wiem jak u dziewczyn ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podlasie kojarzy mi się z Korżawską właśnie :) Pięknie ona opowiada na filmikach o tych urokliwych polach pełnych aromatycznych ziół właśnie na Podlasiu, którego ona pochodzi :) tam się uczyła od swojego ojca właściwości ziół. Tylko, że Korżawska nie jest jakaś wysoka :) Z tym, że każdy widzi to czego szuka ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Dziki nie zjadły, widać nie były głodne ;-) Bieszczady są najpiękniejszym rejonem naszego kraju, zachowały naturalną dzikość i warto je odwiedzić Na szlakach nie będziesz sama, bo tam pół Polski się zjeżdża I to te ciekawsze pół :-) Te mniej ciekawe pół zasuwa w Tatry i robi pokazy mody na grani Krupówek x Olii Padalec ;-) Niegroźne stworzonko, zaliczane do jaszczurek, nie do węży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg te pol polski jest dla mnie zbyt obce :) Masz inny pomysl ? :) Dlaczego akurat Bieszczady ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg tam kazdy bedzie z kims , a ja sama jako sama , nikt mna tam nie bedzie sie interesował i nikt mnie przed wieprzem nie obroni i dusicielem. Te pol polski bedzie dla mnie jak banda obcych wkurzajacych ludzi. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Padalec Niegroźne stworzonko, zaliczane do jaszczurek, nie do węży x hmm :D jak do tej pory padalec kojarzył mi się z negatywnym określeniem węża :D ... no dobra nie znam się rodzajach tych pełzających na brzuchu stworzeń, które w naturze unikam i obchodzę szerokim łukiem ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli : "Tylko, że Korżawska nie jest jakaś wysoka Z tym, że każdy widzi to czego szuka " Kocham cie Olinko :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem Hg jedzie Olinko na wysokie zgrabne blondynki :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny wieczor ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty się potrafisz nastrajać bardzo negatywnie do różnych miejsc naszego kraju :-) Często do tych, w których jeszcze nie byłaś Nie trzeba jechać do Grecji, bo u nas też jest piknie :-) Nawet u Oliinki :-) Ale i tam trzeba mieć rozeznanie terenu, żeby po hałdach nie wędrować a po ładnej okolicy. To Ciebie Kasiu trzeba otoczyć, związać i wywieźć w jakieś ciekawe miejsca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×