Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Dobranoc ludziki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Hg Starałes sie dla mnie a kicia olala :;) :) Z tego co czytam to chyba dowiadywales sie w mojej sprawie znajomych i to az z akademii :) dziekuje :):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Olinka bedzie wiedziec co z tymi rybami, ona nie jest tajemnicza napisze mi bez problemu co z nimi nie tak x Kasiu, w kwestii zdrowia masz racje nie jestem tajemnicza ;) Ale... :D Tym razem to się wstrzymam bo jest wiele metod i jeśli coś w praktyce okazuje się dobre to się samo potwierdzi :) Mam swoje przemyślenia na temat żelków i żelatyny... ale poczekajmy na skutki :) Miłego dnia wszystkim :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludziki. Przypominam Hg , ze jutro swieto i czas na polowanie ;) bedzie wszystko zamkniete , tylko zabki czynne a w zabkach nie ma ryby i zwierza ;) i świeżego tymianku ;) Zebys nie zapomnial kupic tymianku ;) i zwierza ;) Do wieczora masz czas ;) jesli chodzi o rybki to nie musisz teraz szybko isc po nie, bo skoro ja juz nie jem to starczy w sklepach dla wszystkich polakow ;) K K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia No i właśnie! I jak w takich warunkach można spokojnie żyć i pracować Olii znowu każe nam świętować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ... o jakie biedactwa 😍 ;) No faktycznie jakaż to przecież przeogromna krzywda... ;) Jak się nie podobaja świętowanie Dni Pańskich to zawsze można wyemigrować do kraju gdzie praw Najwyższego nie uznają np. Fracji i tam się bratać z ichniejszą światową już "religią pokoju" i ubogacać się "kulturowo" i cyrkuśnie na ich lewackich zasadach w genderowym sosie z unijnej utopi multi kulti ;) :P Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg musi tez sie przygotowac , ze niedziele beda wolne od handlu niedlugo i bedzie musiał kupic lodówkę zamrazalke na pol kuchni ,zeby zmiescily sie króliczki i swieze ziola i kupic na zapas bo w razie gdy zapomni ze nazajutrz bedzie niedziela to moze zostac bez króliczka i bez obiadku :) A i kicia Ostropestrusia moze czesto chodzic glodna gdy w niedziele nie bedzie mozna kupic piersi z indora ;) :) Hg lepiej poczytaj o tych wolnych niedzielach i nastaw sie na niedogodności :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle Olinko ,ze Hg zle czulby sie we Francji i w kazdym innym obcym kraju. Tak nas panstwo nauczyło przyzwyczailo, ze kazdy dzien to handel wszechobecny i czlowiek jest zagubiony gdy jest dzien calkiem wolny i wsztstko jest zamkniete. To wina panstwa za te wszystkie dziwne rzeczy, ktore wprowadzono. Ale dobrze zamkna te durne molochy, rodziny powinny spędzać czas razem a nie ze matka w pracy a tata sam z dziecmi. Najwyzej bedziemy chodzic Hg do żabki po pierogi mrożone ;) fuuj ale raz w tygodniu zjesc taki syf to nie zaszkodzi ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Kicia co się porobiło?! Olii nas na wieczną tułaczkę wypędza. Nic to, pakujemy się! Ja swoją północ, poza tym wschód ze szczególnym uwzględnieniem Podlasia i Bieszczad, Ty Zachodniopomorskie i w dół. Zostawimy tylko Śląsk i część Podkarpacia ... no to z Roztoczem :-P A obrazki z wojny sobie pooglądamy na youtube :-D Przy piwie, które będzie nam donosić brać muzułmańska na każde skinienie i to w głębokich ukłonach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padłam ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, bedziemy musieli polubić obcy kraj . Niewola w obcym kraju zamiast wolnych niedziel ;) do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic . Mam wprawe w tych sprawach to pomoge wprowadzić cie Hg w klimat obcosci ;) wiem jak przetrwac tam poczatki tylko bysmy musieli pouczyc sie jezyka juz od dzisiaj. Bedziemy sprzedawac butelki po piwie by przetrwac ;) Jak dzuewczyny zatesknią to przyjada do nas ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Mysle Olinko ,ze Hg zle czulby sie we Francji i w kazdym innym obcym kraju." x Myślę, że czułby się wszędzie dobrze tak jak do tej pory tyle jeżdżąc... ;) xxx "Tak nas panstwo nauczyło przyzwyczailo, ze kazdy dzien to handel wszechobecny i czlowiek jest zagubiony gdy jest dzien calkiem wolny i wsztstko jest zamkniete. " x No to ja bym się czuła chyba zagubiona codziennie biegając po sklepach ;) Najchętniej kupuję spożywkę raz na tydzień tyle, że nieco w większej ilości i mam cały tydzień wolne :D A niedziela jest dla rodziny i bliskich a nie na spędzanie czasu w galeriach handlowych czy bieganie po sklepach za produktami spożywczymi... Po to jest ten dzionek niedzielą :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia " Mam wprawe w tych sprawach to pomoge wprowadzić cie Hg w klimat obcosci ;-) wiem jak przetrwac tam poczatki tylko bysmy musieli pouczyc sie jezyka juz od dzisiaj" To nie Kasia by jechała z H-g tylko H-g z Kasią :-D Niby subtelna różnica ale to wtedy oni by się musieli uczyć języka a nie my :-D x "Jak dziewczyny zatesknią to przyjada do nas ;-) " Będą prowadzić tę wojnę, żebyśmy mieli co pooglądać na youtubie przy zimnym pifku. Może więc zatęsknią, tylko nie wiem czy jeszcze znajdą czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli -"Myślę, że czułby się wszędzie dobrze tak jak do tej pory tyle jeżdżąc" Ale jezdzil po Polsce i mieszkał w Polsce , chyba ze czegos nie wiem ;) ;) raczej duzo nie wiem ;) ..... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii "Najchętniej kupuję spożywkę raz na tydzień tyle, że nieco w większej ilości i mam cały tydzień wolne :-) " Wszystko piknie, tylko że pieczywko trochę twardawe przez ten tydzień się zrobi :-) Jak coś sobie ugotuję mam to przez kolejne trzy dni, więc spocony po kuchni raczej dzień w dzień nie biegam :-) Laaaicik :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli -"No to ja bym się czuła chyba zagubiona codziennie biegając po sklepach Najchętniej kupuję spożywkę raz na tydzień tyle, że nieco w większej ilości i mam cały tydzień wolne" Olinko zawsze czegos brakuje w domu . No np kupilam piersi kury a zapomnialam o bulce tartej :( tak jak Hg kupil królika a nie kupil brukselki i tymianku i wez tu czlowieku sie ogarnij z tymi zakupami ;) Albo jajo zabraknie albo masło albo np kurcze olej i ja zawsze tak mam , ze czegos nie ma ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko jesz przez tydzien twardy chleb i nie biegasz teraz po truskawki i inne smakolyki ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje sie , ze kazdego dnia robie zakupy bo zawsze czegos brakuje, teraz codziennie owoce, zreszta zawsze owoce a dzisiaj ludziki szlam i zerkalam na ryby :( szlam szlam gapilam sie i przeszlam , nie kupilam :) wytrwalam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia " ... a dzisiaj ludziki szlam i zerkałam na ryby :-( " Nawet nie zerkaj :-D Przytul jakiegoś ptaka ... może gęś :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Niby subtelna różnica ale to wtedy oni by się musieli uczyć języka a nie my " Jestem za ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Mam w promieniu 100 m biedronę, sklep rybny, sklep mięsny, sklep ogólno spożywczy, żabkę, piekarnię itd. ... w związku z czym robię zakupy na ostatnią chwilę przed ich zamknięciem :-D Tu sklepów więcej niż mieszka ludzi :-) Zastanawiam się czasem z czego te sklepy żyją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęś jest super Hg ale troche za duza, no chyba ze mozna kupic w częściach. Dzisiaj czytalam o rybach wszystko ci tylko sie dalo zeby odgadnąć zagadkę i nie udalo mi sie odgadnąć chyba. Czytalam o rtęci , o białku w rybie i o tym ze makrela nie jest zdrowa i o kolagenie i takie rozne i o zakwaszeniu. Mysle ze Hg ma na mysli albo białko albo zakwaszenie albo zatrucie tym syfem ktory jest w rybach , z tego syfu morskiego ktorym żywią sie rybki. Cos jest na rzeczy ale za chiny nie wiem co ;) Po dwoch miesiącach sie okaze ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam w promieniu 100 m biedronę, sklep rybny, sklep mięsny, sklep ogólno spożywczy, żabkę, piekarnię itd. ... w związku z czym robię zakupy na ostatnią chwilę przed ich zamknięciem " Mam tak samo , tak jakbym czytała o sobie :) Biedrona tez 100 metrow i piekarnia i miesny , kiosk , dwie zabki, castorama i real ;) i wlasnie przed chwila wrocilam z zakupow ;) tez na ostania chwile ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Mam tak samo , tak jakbym czytała o sobie :-) " To wyjdź na balkon, pomachamy sobie :-D :-D :-D A sprawdzałaś nazwę tego swojego miasta? Na pewno??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no wlasnie hahaha rybny tez jest ;) a moze mieszkamy nawet mieszkanie w mieszkanie ;) Taka kicia tutaj czarna chodzi naprzeciwko u sasiadow ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg biedrony teraz w Polsce sa co 100 metrow wiec nie ma sie co dziwic, teraz oblężenie sklepow i przez to Polska wyglada wszedzie tak samo ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia No multum, multum ... ale wokół Ciebie spora dzielnica i multum ludzi. A u mnie mieszkańców da się policzyć na palcach rąk i nóg, więc ktoś mocno przesadził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×