Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Kasia dziś Z tego co pamiętam 28.06 zawsze był Dniem Morza i Marynarki Wojennej z fajerwerkami po nocy, syrenami i wystrzałami armatnimi Czyżby kobiety zawładnęły świętem i jeszcze jak to mają w zwyczaju zwaliły na niewinnych facetów? ;-) dziś Masz szczęście Kasiu, że piszemy na kosmetycznym :-D Mogłabyś się doczekać tysiąca komentarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Jakby co, pamiętaj ;-) Masz zapukać do mojego snu umówionym sygnałem: trzy krótkie, trzy długie i trzy krótkie A czytając alfabetem morse'a - po prostu SOS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz mam swoje ulubione psoty ale musze zapisac zeby wam podac ktore nakbardziej mi sie podobały ;) Napewno pączek z majonezem ;) Galaretka ;) Klawiatura z roślinkami ;) Tor przeszkód z kubeczkami ;) Mydelko polakierowane ;) Kąpiel w rosole I zaraz obejrze inne hehe Dla was zebyscie sie zrelaksowali po ciężkim dniu :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobie Hg :) I zawsze juz bede przed snem pukać do ciebie zebys juz odrazu ze mna byl ;) Cwana kicia . No bo w snie moge nie wpasc na taki pomysl wzywania pomocy ( bo mozg jest wtedy tępy jak but ;) ) to wole sie odrazu zabezpieczyć ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olli dziś " Nie wiem co w tej stewi jest ale jakby była gorzka i słodka jednocześnie" x Tak właśnie smakuje :-) Robiłem dwa podejścia do stewi w pastylkach, za pierwszym razem mnie odrzuciło. Za drugim razem trochę pokombinowałem. Skoro używam słodzika jedynie do kawy a w kawie jest m.in. gorzki kardamon, przebiłem jedną goryczkę tą drugą. Na początku na pół litra kawy dawałem cztery pokruszone ziarna kardamonu. Przy stewi zwiększyłem ilość kardamonu do siedmiu ziarenek i wtedy dało się wreszcie to pić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia: zawsze już będę przed snem pukać No wtedy będę musiał odpukać ... muszę poszukać czegoś niemalowanego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za oknami lataja wielkie bąki grube i dlugie i uderzają o szyby i musialam zamknac wszystkie okna. Co to moze byc, jakies bombowce . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stewie mozna samemu wyhodowac :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ogromna ilosc cukru w sobie. Dobrze ze ja nie uzywam cukru. Pije czarna kawe bez niczego i herbate tez bez cukru. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Na wyjazdach też pijam kawę bez słodzenia. W domu jednak wolę słodką. Te bąki to chrabąszcze majowe ino trochę spóźnione :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest gorzka i slodka jednoczesnie bo wlasnie ma niewyobrażalna ilosc cukru w sobie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie bo przed zamknięciem okien kicia wyrwała z balkonu do domu jak poparzona i za chwile zmywmiotowala i nie wiem czy zwymiotowala tym chrabąszczem czy ze strachu K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Stewia nie ma cukru :-) Ona jest tylko bardzo słodka słodyczą, która akurat nie szkodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Być może przeliczyła się z polowaniem i chrabąszczem Moja wczoraj chciała powąchać takiego co wylądował na balkonie na plecach :-) Przyczepił jej się do nosa i nie mogła go strząsnąć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Jesli jest slodycza to musi byc tez jakims cukrem ;) Nie tuczy jak cukier, nie jest kaloryczna ale to jednak slodkie dziadostwo ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg A nie moglbys czyms zdrowszym slodzic kawe :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle , ze ta stewia nie sluzy tobie na brzuszek. Juz lepiej zebys brązowym cukrem tylko pol plaskiej lyzeczki poslodzil. Idealnych opinii ta stewia nie ma. Czyms popsules sobie brzuszek i mysle ze tymi sztucznymi slodzikami miedzy innymi ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś " A nie moglbys czyms zdrowszym slodzic kawe" Nic zdrowszego na ten czas jeszcze nie wymyślili ... stąd właśnie ta stewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wcześniej słodziłem kawę cukrem, białym brązowym Dopiero całkiem niedawno przestawiłem się na stewię Bez przesady, to tylko jedna/dwie kawy dziennie. Cała reszta pożywienia cukru raczej nie zawiera a jeśli już to ten z owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha juz wyobrazam sobie Ostroperstrusie z chrabąszczem na nosku hahaha , te bydle jest wielkie a jej nosek malutki. Te potwory najwiecej ich w choince siedzi i krazą przy niej i wala bezczelnie w okna ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balam sie ze to szerszenie i ze mogla polknac jednego osobnika . Ale juz lata wesola, cala kolacje wyplula ale chyba nie ugryzło to ja w srodku nigdzie bo ma wesole nastawienie teraz ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Być może przeliczyła się z polowaniem i chrabąszczem" Hahahahaha przeliczyla sie z polowaniem ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ale taka jedna tabletka stewii to jak worek cukru ;) Nie gniewaj sie na kicie ze sie rzadzi ale mysle ze ta stewia dla ludzi sie nie nadaje ;) moze dla konia bo to wielki kolos i jemu moze by nie zaszkodziło ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pojedziesz ze mna to pojade ;) Wybacz , dzis dzien psot , moge sobie pozwalać na wszystko ;) hehe Psoty i swawole ;) Zartuje Hg , nie obraź sie :) Tak walnelam co mi przyszlo do glowy. Z tą stewią tez bo nic o niej nie wiem, tak sobie psoce ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię chrabąszcze :-) Kiedy byłem mały, razem z kolegami polowaliśmy na nie a później trzeba było umiejętnie podrzucić stworzenie koleżance za kołnierz:-) Nie wiem czy się z tego bardzo cieszyły ale bardzo śmiesznie podskakiwały i podrygiwały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to podrzucic stworzenie kolezance za kolniez hahahaha ;) Oj chłopcy psotnicy a mi chlopaki za koszulke brylki lodu wrzucali , to tez bylo okropne ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś A gdzie tam bym miał się obrażać :-D Ruszam na weekend w Puszczę Białowieską pomiędzy żubry :-) Będę człowiek z lasu z liściem na głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×