Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Oj chyba sie nie cieszyły bo chyba niezbyt mile to stworzenie w dotyku . Widzialam po mince kici jak sie bala tych wielkich stworzeń ;) tez podskakiwala jak te dziewczynki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uwazaj na zubry bo chyba bardzo niebezpieczne , bardziej niz chrabąszcze ;) moze jak bedziesz chodzil z piwem Żubr w reku to nic by ci nie zrobily ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sprawdze gdzie ta puszcza boalowieska , tamte tereny jeszcze nie poznały moich stóp i nie mam nawet pojecia gdzie ta puszcza sie znajduje ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Będę chodził z trawką żubrówką. Tak się najłatwiej da zaprzyjaźnić ;-) Jakby co selfie jest Wasze ;-) Podeślę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz znalazlam puszcze :) Kurcze na samym końcu w poprzek ;) Jakby od linijki ode mnie ;) Bardzo daleko, na samym cypelku :) To chyba moze 600 km ode mnie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trawka zubrowka hahaha nie wiedzialam ze cos takiego jest ;) Aaaaa wodka żubrowka z trawka w srodku ;) Ale mam zapłon K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś No i widzisz :-) Żubry Ci niegroźne :-D Wrażenie robią na mnie żubronie. To jest prawdziwy olbrzym! Potwór! Można nabrać respektu, wygląda jak zwierz z innej epoki, tej przedlodowcowej jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żubroń wyglada jak wielki byk K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Przy moim 187 kiedy podszedłem do żubronia to on spojrzał na mnie z góry :-) A jakiś wzrok mało przyjazny był :-) Podziwiam opiekunów. Tego zwierza NA PRAWDĘ można się bać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie go widziales Hg ? Gdzie on byl ? :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze bardziej nawet podobny do buhaja niz do byka. Buhaj rozplodowy to potężny stwor. Moja mama jest zootechnikiem to takich bydlakow mnostwo widzialam ale ten to chyba i jeszcze przewyższa buhaja ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszedles sobie ot tak do tego potwora? Aaaa to musialo byc w rezerwacie w takim razie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co sobie pomyslal jak tak patrzyl na ciebie z gory ;) moze zeby ci przetrzepac skore ;) pomyslal sobie : jak smiesz sie na mnie tak patrzec hehehe Mam wizualizacje ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Białowieży. Ogród zoologiczny. Płot jak płot. Ale przy tym zwierzu płot był tylko płotkiem :-D To miejsce odwiedzane przez turystów z całej Europy. Świetny był szalet obok tych serwowanych gościom atrakcji :-D Wchodzisz, a tam dziura w ziemi i odlew stópek, żeby wiadomo było gdzie stanąć. Półmrok, więc oślepiony/a tym słońcem na zewnątrz można było łatwo wylądować właśnie w tej dziurze. Poczułem się nieco zażenowany tą dodatkową atrakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie chcialabym wpasc w ta dziure paskudna ;) No rzeczywiscie paskudna atrakcja ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi mowi Bialowieża hmmmm musiałabym u mamy obejrzec wszystkie moje zdjecia z kolonii wszystkich . Chyba tam bylam , musze sie dowiedziec. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej cos mi mowi, ze tam bylam. Wlasciwie prawie wszedzie bylam na obozach oprocz tych terenów bardzo niskich pod tobą az po gory . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie twoj weekend bedzie fajniejszy niz moj caly urlop :) Juz wiem dlaczego kochasz te tereny :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia I jeszcze chwila i sobie przypomnisz Bieszczady :-) To nie weekend ;-) W weekend wyruszam a będę tam około miesiąca :-) I najem się i naliżę :-) I jeszcze mi za to zapłacą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bardzo bym chciala spotkac moje kolezanki z podstawowki z ktorymi bylam na koloniach, one szybko by mi przypomnialy . No i teraz przydałby mi sie fb to szybko bym znalazła pewna kolezanke z ktora bylam nierozłączna na wycieczkach :) kurcze , pamietam nawet imie i nazwisko i by mi przypomniała napewno wszystkie wycieczki . Ona byla obcykana zawsze we wszystkim. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby tak mozna bylo wejsc w neta wpisac moje wycieczki ogolnie jakies dane daty i by wszystko wyskoczylo i zdjecia i osoby i wszystko Prymitywny jeszcze dla mnie ten internet ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzy dni mam luzu i zacznie sie urlop hmmmm Ciezka sprawa , chyba latwiej isc do pracy niz wybrac sie na przymusowy urlop ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Będziesz w domku to się podpytaj Mamy &Taty pewnie pamiętają :-) x DOBRANOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice nie pamiętają gdzie bylam, oni wtedy zajęci byli bardzo swoja pracą. Milej nocy Hg i pozdrow zubra ode mnie. Ciekawe ile taki zyje. Obejrze jeszcze sobie tą puszczę dokladnie i tez Dobranoc :) Pa ludziki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Masz szczęście Kasiu, że piszemy na kosmetycznym Mogłabyś się doczekać tysiąca komentarzy " Troche mi szkoda wlasnie, ze wyladowalismy na kosm. Mialam nadzieje, ze bedziemy na ogolnym ale coz, nie mnie decydowac :) mi tam nigdy nikt nie przeszkadza , z kazdym sobie poradze jak trzeba ;) z kazdym znajde jezyk i z trolem i hejterem i wszystkimi ktorzy tam są :) Hg nawet mapę porzadnie obejrzalam i juz wszystko wiem gdzie co lezy ;) triche mialam zaległości z podstawowki ;) geografia i historia to moje piety Achillesowe ;) no i jeszcze inne dodatkowo ;) fizyka to juz przegiecie wszystkiego bylo. Ide juz bo szyfr morsa bedzie potrzebny jak demon przyjdzie do mnie ze zmęczenia. No ale fajnie minął wieczor z Hg, zapomnialam o zmartwieniach. Dziekuje Hg za poświęcony czas :) Teraz spadam w nocne mary ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludziki Brakuje mi OlinkowoHagusiowych przekomarzań ;) Na naszym temacie nic nie moze umierac, cos minimalistycznie ostatnio Państwo spełnia swoje obowiazki ;) Trzeba z tym zrobic porzadek ;) ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Państwo" konsumuje się w przekomarzaniach ... rzekłbym - na stronie ;-) x "Trzeba z tym zrobić porządek " Żadnych porządków! :-D Do świąt jeszcze daleko (o ile w tej kwestii Olii nie postawi nas wcześniej na baczność :-D ) na razie wszystko zamiatamy jeszcze pod dywan ;-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kasia "Państwo" konsumuje się w przekomarzaniach ... rzekłbym - na stronie " Aaaaaaaaa rozumiem ;) za plecami tego tematu. No to temat zejdzie w takim razie na psy ;) Jesli Olinki tutaj nie bedzie to i mnie nie bedzie. Nie bedzie to mialo sensu. Milego dnia ludziki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kasiu, ostatnio mam od 2 tygodni młyn... I w ciągu dnia nie mam chwili kiedy na kafe. To jest przejściowe. Nie zamierzam znikać z tego tematu :) Miłego dnia :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×