Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Hehgość wczoraj Nic zdrowszego na ten czas jeszcze nie wymyślili ... x Jest ksyylitol. Cukier brrzozowy. Z tym, że sporo droższy. Swego czasu kupowałam w latach świetności finansowej przed alergią. Teraz już nie mam takiej fanaberii ;) Słodzę teraz normalnie bo i czarne herbatki czy kawy samoistnie mi się ograniczyły na rzecz ziółek, które smaczne są właśnie bez cukru. A ta jedna kawka na kilka dni czy czarna herbata z cukrem nie jest wielkim jakimś tam wielkim słodzeniem... Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "na razie wszystko zamiatamy jeszcze pod dywan" x kto ma dywan ten widać jak zamiata :P ;) ... no nie wiem jak szanowni Państwo ale ja akurat mam wykładziny ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Oli :) Mam jakis tam dywanik ale nie lubie pod niego wsuwac smieci ;) zawsze go podnosze jak odkurzam .... ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Prosze nie eksploatowac za bardzo Olinki na "stronie" ;) Pazurki wysune jak bedziesz ją stad zanadto zabierał , pozniej nie ma sil tutaj pisać. Wysune pazurki jak jeszcze cos obije mi sie o uszy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze Hg powinien zrezygnować z jakichkolwiek cukrzykow. Te tabtety cukrowe sa bardzo szkodliwe dla trzustki. Mysle ze tym rozwalil sobie trzustke. Juz lepiej gdybys zwykly cukier używał . Jakis czas temu slyszalam jakie te slodziki sa paskudne i bardziej szkodliwe od zwykłego cukru. A w redbulu np sa dwie szklany cukru i cukier jest rakotworczy i najgorszy ze wszystkiego , nawet fajki sa mniej szkodliwe. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hg Prosze nie eksploatowac za bardzo Olinki na "stronie" x Kasiu, ostatnio mam od 2 tygodni młyn... I w ciągu dnia nie mam chwili kiedy na kafe co jest związane z niecodziennymi zdarzeniami ostatnio na co dzień... I nie jest to w tym momencie związane z aktywnością na stronie ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co slyszalam to jest aktywność na stronie ;) no i ta buźka ;) sama mowi za siebie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli stewia bylaby taka super to mogłyby ja spożywać kobiety w ciazy i dzieci. Wobec tego dlaczego nie moga one spożywać ? ;) Od zawsze gdy widzialam u kogos male pudeleczko z tym dziadostwem w srodku to mnie odrzucalo. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wobec tego dlaczego nie moga one spożywać ? x ... bo jest paskudna w smaku? ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli paskudna w smaku to jak moze smakowac kawa z tym swinstwem ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo badania nie potwierdzily, ze jest nieszkodliwa . Nie ufam takim wynalazkom. Dla mnie to wynalazek. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludziki . Musze wczesniej wstac niz zwykle :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli paskudna w smaku to jak moze smakowac kawa z tym swinstwem x H-g znalazł na to sposób :) Odpowiednie przyprawy :) Inteligentna z Niego bestia ;) :) x Znikam spać. Dobrej nocki :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko to tak jakym jadla poperfumowana kupę ;) Teraz naprawde dobranoc hehe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii dziś " kto ma dywan ten widać jak zamiata :-P ;-) ... no nie wiem jak szanowni Państwo ale ja akurat mam wykładziny ;-) " x To tylko należy Ci Oliinko współczuć :-D Nieźle się namęczysz z tą wykładziną zanim cokolwiek tam wmieciesz ;-) :-) :-P x Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś : "Dla mnie to wynalazek" Ten wynalazek liczy sobie już ponad póltora tysiąca lat :-) Nie wiem czy przypadkiem ziemniak nie jest jakimś młodszym wynalazkiem :-) ;-) x dziś : "Jesli paskudna w smaku to jak moze smakować kawa z tym swinstwem " Mam tu tylko jeden argment, za to niepodważalny - mnie smakuje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś : "Jesli stewia bylaby taka super to mogłyby ja spożywać kobiety w ciazy i dzieci" Właśnie poczytałem, że stewię zaleca się dla kobiet w ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś "Mysle ze tym rozwalil sobie trzustke." Właśnie poczytałem, że stewia bardzo wskazana jest dla diabetyków . Zupełnie nie obciąża trzustki :-) Podobnie zresztą jak zalecany przez Oliinkę cukier brzo/zowy :-) Słodziaka w postaci stevi używam zaledwie od miesiąca, więc tu niestety kolejna teoria też upadła :-) x Kasia Piszesz o syntetycznych słodzikach czyli chemikaliach a zraziłaś się do wszystkiego co się kryje pod pojęciem "słodzik" ;-) PS brzozowy bez ukośnika potraktowało za spam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stewia: Ten w pełni naturalny słodzik o zerowej zawartości kalorii umożliwia nam zdrowe i naturalne osładzanie rozmaitych produktów. Pamiętaj jednak że, aby regulować poziom cukru we krwi, należy ją spożywać w stanie czystym, nierafinowaną. Cynamon: Przyprawa ta, którą łączy się ze stewią w naturalnej kuracji leczącej cukrzycę, powinna na co dzień zagościć na naszych talerzach. Cynamon możemy dodawać do owoców, jogurtów, wszelkiego rodzaju deserów, a także mięs i innych potraw." Dla Hg z troski :) nie ze zlosliwosci :) Wczesniej pisalam zebys sam wyhodowal roślinke bo to co spożywasz jest przetwarzane i samej stewii jest tam minimalna ilosc, wiecej chemii :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę ze masz cukrzycę :) zeby nie bylo ale cynamon bardzo zalecany by łączyć :) a i mozesz sobie pozwolic czesto na ryz z cynamonem :) ;) Az dzisiaj sobie zrobie ryz z cynamonem ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wracając do tej nieszczęsnej stewi, dodam tylko, że bardzo dokładnie sprawdzam skład tego co słodzik zawiera i nie biorę pierwszej lepszej z półki. W temacie cynamonu Moja kawa inspirowana Korżawską zawiera: Kardamon - 7 ziarenek CYNAMON cejloński - jedna czubata łyżeczka Kminek - jedna łyżeczka Goździki - 2 szt Stewia - 4 szt Połączenie stewi z cynamonem więc jak najbardziej tu występuje :-) x PS Zaczynam się już powoli dezaktywować :-) Wyjazd pojutrze a roboty tu na miejscu jeszcze sporo do ogarnięcia :-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg i to wszystko do jednej kawy wrzucasz ? Lyzeczka kminku ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tata jeszcze daje masło i smietane do tego fuuuuj , raz mi zrobil to dwa dni bylo mi niedobrze a teraz jak wspomnę to tez mi niedobrze. Podziwiam was :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie milej dezaktywacji Hg :) Milego pobytu w ukochanych swoich stronach i oby żubry krzywo na ciebie nie patrzyły ;) Ja bede nad morzem moze tydzien. Musze zalatwic sobie miejsce ,zeby jakos milo przetrwac to nicnierobienie ;) Pokoj z tarasem by wieczorami nie siedziec na dretwym gorącym lozku tylko do północy oddychac świeżym powietrzem :) powietrza to najbardziej mi brak. Oddycham przewaznie klimą. Gory zostawie na zime i wybiore jednak moje ulubione wtedy strony :) latem jakos nie widze siebie wspinającą sie podczas upalu, to bylby koszmar. Milego popoludnia ludziki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia To proporcje na ok. 0,4 litra czyli jakieś dwie kawy :-) x Wybrałem się któregoś upalnego dnia na Tarnicę w Bieszczadach. Temperatura na dole blisko trzydzieści stopni a na górze 3 - 4 stopnie :-) x Spotkam żubra, namówię go na selfie i prześlę. Z opaską na oczach dla uniemożliwienia identyfikacji. Oczywiście ta opaska dla żubra ;-) Miłego popołudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Wybrałem się któregoś upalnego dnia na Tarnicę w Bieszczadach. Temperatura na dole blisko trzydzieści stopni a na górze 3 - 4 stopnie " To ja wolalabym na gorze siedziec ;) Postawilabym sobie tam namiot, na dole kupilabym dwa pieczone kurczaki bulki , kilka piw i bym tam siedziala tydzien w namiocie. Bylyby to moje niesamowite wakacje zycia ;) ;) na dol schodzilabym jedynie pod wieczor by wejsc pod prysznic gdzies tam a na gorze bym rozkoszowala sie chlodem. Oby tylko zaden niedzwiedz wilk i zmija nie zaklocily mi spokoju. W razie czego nauczę sie wychodzic z ciala w razie ataku ;) ;) To beda moje wakacje zycia. Hg tak cierpliwie mnie namawia ze zaraz naprawde bede skłonna tam pojechac ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa wezme jeszcze tam na gore gdzie jest 3 stopnie żelkowe misie bo galaretki raczej tam nie zrobie ;) Moze jednak nad morze nie jechac bo tam zamiast niedźwiedzi i wilków to ryby grasuja i jeszcze jakas ryba zrobiłaby atak na moje gardlo ;) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludziki :) Napisze o pierwszych zmianach, ktore zauwazylam po spożywaniu galaretki i po nie spożywaniu rybki . Postanowiłam napisac teraz bo teraz spojrzalam na paznokcie i jakos dluzej zawiesilam na nich wzrok bo zauwazylam ,ze zniknely biale plamki , tylko gdzieniegdzie malutkie. Paznokcie zawsze rosły mi bardzo szybko ale zawsze mialam biale chmurki , raz wiecej raz mniej a teraz tylko jedna na prawej rece a na lewej przy koncu paznokcia jednego tylko dwie malutkie chmurki. Tipsow ani żelowych paznokci nie nosilam nigdy bo uwazam to za kicz i tandete i te chmurki nie byly powodem niszczenia paznokci przeze mnie. Cos musialo w organizmie byc nie tak, czegos brakowalo. Hg :) chwalmy Hg :) O drugiej zmianie pozniej napisze bo chce byc jej pewna, ze napewno nie odczuwam dyskomfortu ktory byl wczesniej . Codziennie przygotowuje sobie cala galaretke roznych firm, teraz winiary i cale pol litra dziennie wciagam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chwalmy Hg :-) " Nie chwal dnia przed zachodem słońca a żo ... tzn. H-g :-P przed śmiercią :-) Następna dieta będzie na stewi a później pomyślimy czym Kasię dla odmiany utuczyć :-) ;-) Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg a co to znaczy " żo..." ;) chyba nie zalapalam ;) Bardzo mi sie spodobalo, ze po słodkich galaretkach bedzie pozniej odchudzanko ;) na stewii powiadasz ;) no dobrze , bardzo mi sie podobaja twoje proste pomysly wiec chetnie wszystko wykonam i nawet juz tą stewie moge zaliczyć ;) a moze juz teraz zelatyne ze stawią zamiast cukrzaną galaretke bede sobie przyrządzać ;) Moze juz odrazu to drugi etap szybciej pojdzie ;) Pare kilo mogloby sobie wyparowac ze mnie ;) Hehe Pozdrawiam ludziki :) ;) Te paznokietki mi sie tak dzisiaj spodobały , ze nie odmowie tej stewii ;) Pierwszy raz mam takie czyste bez tych glupich bialych chmur ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×