Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Kicia Z tym "żo..." powiem Ci na ucho tylko nie powtarzaj! I nie wygadaj się przed Oliinką ;-) żo... = żonę :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa " nie chwal zony przed smiercia" hahahaha , takiego przysłowia jeszcze nie slyszalam, slyszalam nie chwal dnia przed zachodem slonca i takie tam ;) hehe Chyba juz przyzwyczailes sie do moich pytan :) bo ja tak pytam jak dziecko , moj byly mowil na mnie dzieciaku ,bo mam czasem zachowania jak male dziecko, ale on to bardzo lubił :) Nie wiem o co chodzi z tą żoną ale ok ;) zachowam dla siebie ;) nie wygadam Olince ;) mi mozesz zaufac ;) :) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche kopara mi opadla jak widze na obrazkach czarne chmury z przeciekami i tylko 6 lipca slonce otworzy oczki ;) Uffff sama tego chcialam ale ze az tak zle bedzie to nie wiedzialam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Pogodę na jutro można brać na poważnie Pogodę na pojutrze z przymrużeniem oka Pogodę na 16 dni przewidzimy z taką samą trafnością i Ty i ja, pies sąsiada czy nasze koty. Bądź dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC MIŁE PANIE :-) Poczytam Was już na Podlasiu o ile jakiś żubr, żmija, ryś, wilk czy inny niedźwiedź nie będzie rozpraszał :-) BUZIAKI i do popisania :-) A dla mnie bardziej do poczytania :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ludziki :) Zasnelam z telefonem w reku ;) Dzis pogoda sie zgadza , cale szare niebo i zapowiada sie na deszcz. Kilka dni posiedze sobie w domu w spokoju by odreagowac i odpoczac od ludzi. Nie odpoczac od ludzikow tylko od ludzi :) ;) tych co mam w realu. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem Hg czy bedziesz mial co poczytac bo Olinka pisala, ze nie ma czasu, ze ma młyn a ja sama ze soba to nie wypada pisac ;) Nie ma to jak w trójkę pisac, wtedy jest najfajniej. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra troche popisze zebys mial co czytac ;) Przypomnialo mi sie teraz jakie mialam mile chwile przed urlopem. Jedna kolezanka o ktorej chyba nie wspominalam nigdy ( wspominalam tylko o tej tzw Tenetyfie ;) ) takie mile slowa mi napisala w smsie i bardzo milo mi bylo. Z nia pisze wiecej niz z Teneryfą ( z Teneryfa przewaznie rozmawiamy przez telefon ) . Tamta napisala na koniec zebym uwazala na siebie i nigdzie sama nie jechala bo jakby mi sie cos stalo " pochlastalabym sie gdybym cie nie miala, bo z kim bym gadala i sie wyglupiala" . Nawet łezka mi sie zakrecila po tych jej slowach :) A gdy Teneryfa zadzwonila ( byla na innym stanowisku) i powiedziala ze zazdrosci mi urlopu ( a przeciez swoj miala przed chwila ;) ) a ja na to ze moge dac jej swoj to odpowiedziała, ze jak nie mam wykupionej wycieczki do Grecji to nie chce mojego urlopu . Hahaha troche mnie tym zdolowala ,bo dla niej to jak nie jest urlop zagranica to nie urlop, ona nie moglaby wysiedziec w domu ani na polskiej plaży. Ona musi miec basen , w morzu nie pływa , bo nie umie i nie lubi morza. Jest tez wspaniala i kochana ale temat "urlop" to lepiej z nia nie gadac bo zdoluje ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Grecja? Blee! Nie wie kobita co traci :-) Jestem w miejscu zwanym polska amazonią Wlaśnie się rozglądam Pogoda pikna, wokól piknie, jutro dokładniej przyjrzę się szczegółom :-) x Kasia Olii Pozdrawiam z Podlasia :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg juz w swoich ukochanych miejscach :) :) Masz pogode a u mnie ani razu nie wyszlo slonce i caly czas leje. Zauwazylam nawet na suficie w pokoju przeciek od sąsiada z góry. Ma na gorze taras i chyba stamtad. Widocznie gdzies tam stoi woda, podczas ulewy sie zbiera i stoi. Czyli mam super zajecie na poniedzialek. Dzis spotkalam sie z rodzicami, dostalam wielka donice z kwiatami na balkon :) tylko teraz nawet na balkon nie da sie wyjsc ;) Hg dzis kicia zrobila cos fajnego i milego :) ten nowy kwiat postawilam w pokoju przy balkonie by tam nie zmarzl i nie zamókł. Kicia spała jak go wnioslam do pokoju a jak sie obudziła wstala i ruszyła w strone balkonu . Nagle zdziwiona przystanela i patrzy na nowy nabytek ( ona kocha rośliny i kwiaty) i nagle w podskokach w radosnych podrygach ruszyła do niego. To byly sekundy i tak to smiesznie wygladalo. Tak jak czlowiek ktory idzie i nagle cos zobaczy lub kogos i z radoscia podbiega do tego kogos. Pierwszy raz zobaczylam u niej cos takiego . Ona po prostu spontanicznie byla szczesliwa, ze przyszedl do niej nowy kwiat. Obeszla ,obejrzala powachala. To bedzie kaskada amarantowych kwiatow. Kociak tyle radosci wnosi w zycie , ze jak czlowiek sie zastanowi to wlasnie zwierzeta daja szczera czysta radosc. Male dzieci i zwierzeta. Wtedy smiejesz sie na glos z takich fajnych chwil. Milego pobytu Hg w ukochanych stronach. Jak tylko sie rozjasni to wymysle sobie zajecie. Milego wieczoru ludziki :):):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Kasia Grecja? Blee! Nie wie kobita co traci " Nooo i traci tez kase ;) Obco bym sie czula w takich miejscach, nigdy jeszcze nie bylam w takich krajach i czuje, ze bym nie czula sie dobrze. 10 tys na 6 dni ze wszystkim "wow inkluzif " to troszke przegiecie ;) ;) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wczoraj To ile koleżanka traci kasy nie ma tu akurat najmniejszego znaczenia. Kasa służy dla realizacji swoich celów a nie jest celem samym w sobie. Może poza trywialnym moczeniem się w przyhotelowym basenie ma dziewczyna jakieś bardziej skryte oczekiwania ;-) Ojciec przez lata pływania zwiedził cały świat i uważa, że najfajniejsze miejsca mamy pod samym nosem. Ja nie zwiedziłem całego świata i uważam tak samo :-) Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dobry :) :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Kasiu & H-g :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz szlag mnie trafi. Durny telefon glupi. Od x czasu mialam non stop włączona poczte a ta dziaduwa dzis sie rozłączyła a ja kompletnie zapomnialam prawidłowych danych wpisac. Glowa mi spuchła aż paruje ze wściekłości. Mialam robiona aktualizacje , kilka godzin to trwalo i teraz nie moge sie połapać z tym wszystkim bo telefon zwariował i mnie nie słucha. Wszystko porypane pozamieniane. Myslalam ze to pomoze i bedzie szybkość i nie bedzie mnie wywalać z neta a i tak wywala. Nic sie nie zmienilo na lepsze , tylko na gorsze. Zlosliwosc rzeczy martwych, jeszcze mi dziadostwo pokazuje ze archiwum mam przeładowane a przedtem jakos nie bylo przeładowane no i jeszcze meczarnia z pisaniem i same utrudnienia. Przymusilo mnie zeby tableta włączać i mam ochote pierrdyknać tym telefonem o glebe z okna i przejsc na tablet. Zachcialo mi sie grzebać w tym szmelcu. Aaa witam ludziki i milej nocy wam zycze. Widze ze przemęczeni jestescie bo tylko "dobranoc" " dzien dobry" i tak kilka dni. Nie ma nawet co czytac ;) Musze ten durny telefon ogarnac i rozszyfrować . Dobranoc ludziki :) :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne widoki Hg :) przypomnial mi sie zjazd ze Śnieżki na krzesełku i filmowałam omijanie tych wielkich drzew, to bylo piekne przeżycie :) Pogoda nad morzem piekna, tak jak lubie 21 w cieniu a na plazy 25 a moze troszke wiecej. Zero chmur , pieknie sie opaliłam, teraz czuje gorąco i nie wiem czy jutro tak dlugo bede na sloncu. Podklad byl balkonowy cale szczescie bo inaczej to bylabym spieczona. Ludzi duzo, dzielnie poszlam do wody, woda wspaniala. Siedzialam do 20 na plazy. Pozdrowienia na piasku pisalam piórkiem mewy :) przy wydmie :) Dobranoc ludziki , milego wieczoru i spokojnych snow. Co do ryby ... nawet nie zwracałam uwagi, zadna mnie nie zaatakowała :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg to nie tylko z kolegami macie piekne widoki ,bo ten orł ;) również z wami podziwia ;) Znalazl sobie super miejsce do ogarnięcia wszystkiego orlim wzrokiem ;) ciekawe czy nie jest zazdrosny , ze ktos na jego poziomie wysokości rowniez sie znalazl ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jem obiad... bób z masełkiem :) Jedzcie kochani teraz jak najwięcej bobu... oczywiście jeśli wpasowuje się w gusta smakowe ;) Bób zwiera witaminę B17 leczącą naturalnie komórki rakowe. Takie smaczne lekarstwo i profilaktyka i żywienie w jednym :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam bobiki i rowniez z masłem :) Nie wiedzialam, ze maja b17 :) ostatnio pokochałam kurkumę i zauwazylam ,ze przestal mi szkodzić twarog bialy. Dwa plasterki twarogu , polac kilkoma kroplami oliwy z oliwek, sól pieprz i posypac kurkumą. Tata mi polecił takie sniadanie. Do tego chlebek chrupki ryżowy. Niebo w pyszczku. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×