Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Napisze wam jaki mialam niedawno obiad - naleśniki z cukinia. Nawet nie wiedzialam ,ze moze byc to takie dobre. Podsmażyłam cebulke czosnek na oleju, sól pieprz i dodalam pokrojona w drobna kostkę cukinie , udusilam to, zrobilam nalesniki i wlozylam farsz w nalesniki. Proste szybkie fajne danie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Smakoszom ;) Olii.n PS: Kasiu, te naleśniki z cukinią muszą być pyszne :) Koniecznie muszę je zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :-) Muszę koniecznie przemyśleć ten bób :-) Muszę też konieczne sprawdzić co się kryje pod powiedzeniem - zadać komuś bobu ;-) Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ten pomysl wzielam z firmy Margita , mozna je kupic w sklepach ze zdrowa żywnością. Corka je uwielbia. Teraz tych nalesnikow nie robia bo maja urlopowe przerwy to gdy mam wolne to sama robie. Napewno w sklepach ze zdrowa żywnością zauwazysz kiedys ta firme Margita. Nalesniki zrobilam inaczej niz oni bo akurat tapioki nie mialam i zrobilam tradycyjne nalesniki ( mleko jaja maka szczypta soli) . Kiedys zrobilam z maki ryżowej i mleka ryżowego ale sie rozpadały bo tapioki nie mialam to zrobilam teraz tradycyjne nalesniki. Margita robi rowniez z miesem, na słodko rafaello (moje ulubione) i inne. Oni zawsze pisza sklad na opakowaniu i wtedy mozna zgapic i samemu robic. :):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadac komus bobu : ‘dokuczyć komuś, dołożyć, dać się we znaki, dać komuś nauczkę’; zwrot, gw. uczniow. Dawanie bobu polegało na przeciąganiu po głowie kolegi knykciami wszystkich palców, co przypominało ruchy palców przy sadzeniu bobu K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 lipca Swieto Chodzenia Do Pracy Inną Drogą ;) Cale szczescie , ze niedziela i Olinka i Hg nie pojdzie do pracy inna drogą ;) Olinka to nie wiem jakie ma drogi ale Hg gdyby pojechal inna droga to moglby zabłądzić w tym lesie ;) chyba ze orł by pokazal droge ( jesli juz sa na odpowiednim etapie przyjazni ) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle jednak, ze Hg tak bardzo polubił tą droge : "Nieupoważnionym Wstep Wzbroniony ", ze jednak zadnej innej drogi by nie wybrał, nawet w swieto innej drogi ;) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "Muszę koniecznie przemyśleć ten bób" x Tu nie ma co myśleć :) Ale go jeść ;) xxx "Muszę też konieczne sprawdzić co się kryje pod powiedzeniem - zadać komuś bobu" x Nie znam tego powiedzenia... pewnie dlatego, że jestem grzeczna ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Napewno w sklepach ze zdrowa żywnością zauwazysz kiedys ta firme Margita." x Kiciu, jeszcze o tej firmie nie słyszałam. W sklepie ze zdrową żywnością omijam raczej wszystko co chlebowe bo jakoś nie trafiłam tam na nic smacznego. Kiedy miałam alergię to Mama przyniosła mi przy okazji tam zakupów jakieś próbki - kromki chlebków bezglutenowych zapakowane szczelnie każde w foliowe opakowanie z... wieczystą gwarancją. W składzie miały nawet jakieś E więc nawet je nie otwarłam wówczas az po latach się przeterminowały. Takie chlebki nie uznaję za zdrowe.. nawet kupione w sklepie ze zdrową żywnością ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc miłemu Państwu :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc miłym paniom :-) x Kicia Moje drogi prowadzą w kierunku upoważnionych z silnym jednak akcentem na nieuprawnionych :-) Tylko nie kombinuj, bo nie o to chodzi :-D ;-) Oliinka Bób. Od jakichś sześciu miesięcy zanim cokolwiek pochłonę wolę to mocno przemyśleć ;-) Z podsuniętej przez Kasię definicji, Olii nie zadała bobu tylko Kasi ;-) :-D Chyba trzeba nam przedefiniować na nowo tę "grzeczność" ;-) Tak czy inaczej: DAMY RADĘ! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe witajcie ludziki :) Hg ja nie kombinowalam , mi chodzilo tylko o droge o prace. Przy zdjeciu pisales ze fajnie sie czujesz wchodząc tam gdzie inni nie moga, ze jestes upoważniony. Nie zrozumiales mnie :) Chodzilo mi o to ze moglbys sie zgubić gdybys szedl do pracy inna droga w lesie :) podtekstów nie bylo Hg :):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko tez nie ufam wszystkiemu w tych sklepach, np jajka to juz przegiecie. Kupilam jajka w takim sklepie tylko raz i nigdy wiecej. Nie smakowalo jak prawdziwe jajo a żółtko bylo jasne wyblakłe. Gdy mielismy kurki jak bylam dzieckiem to byly jajka. Wczoraj chcialam nagrać dla Olinki fale, byly piekne i takie mocne ale pomyslalam ze nie dałoby rady wrzucic tego na poczte. Dla Olinki bo Hg to ma na codzien przewaznie morze i fale :) Wczoraj jak dziecko czulam sie w tych falach, plywac sie nie dalo bo ciagle mnie uderzały i zatapialy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ludziki ze malo kto wchodzi do wody, mecza sie ugotowani na plazy , to widac ze ledwo wytrzymują. Za moim parawanem stał i narzekał pewien mięśniak, strasznie marudny koleś , taki głośny i miąłczący, prawdziwy miałczek i bardzo niemily dla swojej rodziny, przeklinał do syna. W pewnym momencie zaczal narzekać na morze na wode ze zimna i ze nje da sie przełamać by wejsc. Wkurzylam sie wstalam bo nie moglam juz go sluchac i centralnie odrazu weszlam do wody bez wcześniejszego przyzwyczajania sie do wody. Woda tak wspaniala ze nie rozumiem jak mozna narzekać. Pozniej juz o wodzie nic nie biadolił a i jakos sie uspokoił ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wpadł mi w oko węgorz wędzony ;) Wczesniej moje marzenie no i obudziło sie moge pragnienie na rybki, moze nie na wszystkie , akurat ten węgorz mnie tak kusił , ale nie kupilam. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko bardzo zachęcam cie na wyjazd nad morze. Wspaniale dziala na skore i psychike. Gdy zaczeka sie swedzawka na sloncu i jak weszlam do wody to zapomnialam o niej i przeszlo i teraz dopiero mi sie przypomnialo ze nawet tabletki nie wzielam. Woda zadziałała jak hitaxa :) Nad morzem zawsze czuje sie dobrze, fizycznie i psychicznie bardzo dobrze , korzystne jest dla mnie. Zreszta w gorach tak samo sie czuje fajnie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo zawiecha, nie widac postow , trzeba popchać. Ostatnio czytalam kilka stron z Ustawiaczy ;) Fajnie sie czytało , fajne ludziki jestescie, fajne teksty. Gdy sie czyta jeszcze raz to tak inaczej sie to odbiera , niektore posty pierwszy raz czytalam bo ominelam z roztrzepania ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia ludziki i milej pogody. Pozniej opowiem moj dzisiejszy dzien. Czytam ksiazke :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia To ja na wszelki wypadek wykluczyłem pewne podteksty w swojej odpowiedzi ;-) U mnie 28 st i ciut za gorąco. Pojawiły się grzybki w lesie :-) Szkoda że praca idzie zbyt sprawnie i powoli kończy się "urlop" Pozdrawiam :-) H-g PS Olii Wyczytałem na O2, że kleszcze nie lubią olejku z geranium/anginki. Receptura taka, że na 40 kropel anginki daje się kieliszek wódki, uzupełnia to wodą destylowaną, miesza i naciera te miejsca po których kleszcze wędrują.Podobno takie wtarcie działa przez całe pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie Hg proponuję przedłużyć urlop ;) wsiąść do bryczki odpalić maszynę , spotkamy sie na jakiejs krzyżówce i kierunek Olinka . Misja - " Ratowanie Olinki z zaczadzonego miasta " ;) Hg zalatw łańcuchy po drodze bo trzeba bedzie ją przywiązać. Ja juz wyruszam , za kilka godzin spotkamy sie w wytyczonym miejscu. Lukne na mapę gdzie bedzie najlepiej ;) Olinko nie musisz sie specjalnie szykowac. Jedyne co to nie zamykaj drzwi na klucz ale jak zamkniesz to wejdziemy kominem ;) jedyne co to zglos w pracy ze nie bedzie cie miesiac ;) Albo to tez mozemy zalatwic za ciebie ;) Odczadzimy cie z dymu , wrocisz jak nowo narodzona :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRANOC:-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :) Olii.n PS: odpisze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS: bez mojego ps... wysłałabym w tej samej minucie ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj PS: bez mojego ps... wysłałabym w tej samej minucie oczko.gif Olii.n To coś znaczy ;) :) te same fale nadawcze :) albo ta sama dusza :) hehe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda zniknela , bedzie trzeba sie ewakuowac ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze doczekam sie selfie zwierza ;) wilka zmiji niedźwiedzia zubra albo chociażby kleszcza :( a tu nic ;) czyżby kleszcze zjadły zwierzaki i zadnego tam nie ma? Na drugi raz Hg posmaruj zwierzaki swoim specyfikiem na kleszcze, zeby nie wyginęły. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Ta jedna minuta to zwykłe przesunięcie czasu pomiędzy Podlasiem a Śląskiem ;-) Sprawdziłem na zegarku - synchronizacja do pełnej nanosekundy! ;-) Selfie ze zwierzem raczej nie będzie, robimy niestety tyle hałasu wokół siebie, że żmije, wilki i niedźwiedzie ruszyły podobno na Szczecin, zaznać nieco spokoju :-) A dzisiaj to jedynie z piorunem selfie mogłem sobie zrobić. Lata jednak zygzakiem i trudno go łobuza dopaść ;-) Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×