Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Ariel to dobrze imię dla chłopca?

Polecane posty

Gość gość
Imie jak imie. Mi sie podoba. Kiedys napisalam ze mi sie podoba Alan i zostalam zjechana od patologii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale nie zmieni to faktu, że ty jesteś ateista przygłup od proszków" Nie zmienia faktu, ze jedynym przygłupem jesteś Ty przypisując ludziom co chwile jakieś rzeczy. Bo nie, nie pisałam o żadnych proszkach. Idź na jakąś terapię może czy coś, bo masz naprawdę nasrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolało? Bo żegnałaś się już chyba łapą. :P Tutaj wszystko kojarzy się z patologią, każde oryginalne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka tematu,gdzie sie podziala?Zalozyla watek aby pewnie wywolac jakas "gownoburze" i zniknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można kogoś wyzywać od patologii bo komuś podoba się imie Alan. Ariel to bardzo ładne imię, mało spotykane ale każdy ma swój gust. Jednemu podoba się imię Bożydar a drugiemu Zygfryd. Imię jak imię a Ariel jednym będzie się kojarzyć z proszkiem a drugim z przystojnym młodzieniecem. Mi kojarzy się z tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę Wizir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:29 No tak bo nawet juz imie trzeba dac dziecku oryginalne ku uciesze i kaprysom rodzicow?Pewnie wtedy rodzice czuja sie tacy "cool" i mysla,ze dzieki oryginalnemu imieniu dziecko jest jakies wyjatkowe.A te wszystkie Pawelki,Mateuszki czy Marcinki sa po prostu nudne.A jak ktos wyrazi inne zdanie na ten temat to ochrzcza go jeszcze jakims katolem,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan kojarzy mi się z E Allanem Poe i jego niesamowitymi opowieściami. Kafeteriance zapewne z patologiczną rodziną i Edzią Górniak na Pudelku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszesz jakbyś czuła się niedowartosciowana. :P Nie jesteś katolem! Może być? :D Piękne imię dla dziecka i to, że znaczy coś niebanalnego to zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie autorka to moze nawet dac swojemu dzieciakowi imie Ronaldo aby wyroznial sie w jakis sposob.W koncu imie mialby jak ten slawny pilkarz i napewno kazdy bedzie "zazdraszczal" takiego imienia.Zreszta,malo to juz bylo watkow na tym forum,gdzie mamusie pisaly,ze imiona typu Zuzia,Agatka czy Kubus sa juz oklepane i dlatego zapewne nie dadza takiego imienia dziecku no bo...jest juz oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi katolami kurrfa .? to byla rozmowa o imieniu .kurffa .ogar sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szat up wszyscy, sfiksowana na punkcie biblii świruska powiedziała, ze to dobre imię i tak ma być, zrozumiano? "Juliusz Słowacki wielkim poetą był, a Ariel to piękne i uniwersalne imię" i wryć to sobie patologiczne tłumoki chodzące do Oszą czy innego Kałflanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38-To juz nie mozna wyrazic innej opinii bo jeszcze zarzuca ci jakies kretynskie niedowartosciowanie.Normalnie zagryzam zeby z zalu z powodu imienia Ariel.Puknij sie ty w czolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są oklepane. :P Swoją drogą, wydawało mi się, że do tej pory żyłam w czasach, w których imię Karina, Sebastian czy Janusza były uważane za spoko. A dziś "Karyna", "Sebix,Seba" czy "Janusze" to przykład patoli. Wam nie dogodzisz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20:38) To,ze dla ciebie jest piekne nie znaczy,ze inni tez maja rozplywac sie nad nim.Skad sie biora takie ograniczone baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku...a te dalej swoje.:D Kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, oryginalna Kunegunda, idź się zająć swoim Ildefonsem, bo może siostrzyczka Genowefa mu spać przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl. A zapiwiadalo sie nawet fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy maja te co pisza o oryginalnych imionach no bo jak tak mozna dac dziecku jakies oklepane imie.Toz to jest passe.Musi sie czyms wyrozniac i koniec bo jak dziecko dostanie imie Zosia czy Adas to biedne samo jeszcze wpadnie w kompleksy z tym pospolitym imieniem.Ot,cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam, że piękne, tylko o jego pochodzeniu. I że w tak katolickim kraju jak Polska imiona starobiblijne są dziwnie bojkotowane. Mogłam nie pisać może o katolach, tylko o polskim antysemizmie. :P A wszystko co inne kojarzy się tu z patologią. Melisy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem autorką. Poprostu nierozumiem czemu praktycznie wszyscy się tu wzywają chociaż zadalam pytanie o imię. Zależało mi na odpowiedź typu "ja mam syna i ..." lub "zmam kogoś kto ka tak na imię i..." i tyle a nie jakieś wojny katolicko-sklepowe czy inne. Imię chciałam dać ponieważ bardzo mi się podoba ale chciłam dowiedzieć się czy dziecko o takim imieniu faktycznie jest wyświetlane i tyle a imię jaj dla mnie nie ma znaczenia kościelnego poprosu bardzo mi się podoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:50 Cos ty tak nakrecila sie z ta patologia?Powtarzasz to jak jakas mantre.Inny slow nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20:51) Bede madrzejsza od calej reszty i powiem ci,ze jak chcesz to daj synkowi takie imie.:-) Twoj wybor.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty się nakręciłaś tak, że nie możesz przestać. :P Będę mądrzejsza i wrócę zgodnie z sugestią autorki do tematu. To Twoje dziecko, zrób tak jak uważasz. Jak czytałaś pisało tu kilka osób mających styczność z tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 A to tylko ja wyrazilam swoja negatywna opinie?Nie,wiec daruj juz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie. Ja jak bym kiedys miala syna to dam mu albo Alan albo Adam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolege o tym imieniu,uwazam ze imie jest ladne,kolega jest gejem i w sumie to imie pasuje do niego i do jego stylu bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:58 A to tylko ja wyrazilam swoja negatywna opinie?Nie,wiec daruj juz sobie. X Ja prdl, co za baba. :O Najważniejsze żeby imię podobało się rodzicom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję tym osobą które odpowiedzuały na moje pytanie zgodzie z treścią. Bo jak czytam niektóre odpowiedzi to nie są w ogóle związane z tematem. Ale jeśli ktoś chciałby podzielić się jeszcze wiadomości o tym imieniu chętnie poczytam ale odpowiedzi typu Persil, wizir, domestos, syrenka itp. proszę sobie darować bo chyba każdy wie że jest taki proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie, nie ma ta patologia napieprzy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×