Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANA SYTUACJĄ

Problemy z facetem

Polecane posty

Gość ZAŁAMANA SYTUACJĄ

Witam. Ostatnia sytuacja zmusiła mnie do tego,aby napisać na forum i sięgnąc po.poradę innych. Od ponad roku czasu pisze i spotykam się z facetem. Od początku naszej znajomości różnie to bywało, po.pół roku znajomości dopiero pierwszy raz się spotkaliśmy i to.dlatego ze.mnie zaprosił na wesele. Ja przez ten czas byłam tez za granicą 2 miesiące. Jak wróciłam w listopadzie to obiecywał ze wszystko się.zmieni,będziemy się normalnie spotykać,ze będzie dobrze. Od tego czasu tylko niewiele się zmieniło. W porównaniu z początkiem naszej znajomości spotykamy się częściej. Ja przez prawie rok.czasu miałam cierpliwość do.tego wszystkiego, w końcu się zdenerwowalam postawiłam ultimatum ze albo się w końcu spotykamy normalnie albo rezygnuje bo mam tego.dość (on narzekał wcześniej ze jakoś się to poznawanie nam nie wychodzi). W końcu się też ze sobą przespalismy ale nadal byłam koleżanka. Denerwowało mnie to wszystko bo mówił ze jemu zależy na.mnie itp ale nadal nie widziałam z jego.strony zaangażowania. Odkąd zaczęłam się złościc i upominać o spotkania to on znów nabrał dystansu. Wczoraj znowu się o.coś posprzeczalismy i mi powiedzial ze zdaje sobie sprawę ze mnie ta.sytuacja.denerwuje bo.chce czegoś więcej a on się nie może na nic zdecydować. Również ze mam go przestać naciskać a będzie dobrze w końcu się ułoży bo on potrzebuje czasu. Na.pytanie co.jest powodem ze nie chce się angażować napisał ze chyba Wciąż nie może. Przestac myśleć o swojej byłej. Jego poprzednia dziewczyna go zostawiła, wiem ze byli razem szczęśliwi ale już ponad rok minął od ich rozstania. Od dawna czułam ze on potrzebuje czasu i zawsze. Mu go dawałam,jest to ciężka sytuacja dla mnie nie wiem co z tym zrobić bo.twierdzi ze jemu zależy i wszystko się. Ułoży ale nie chce się zmuszać do niczego. Jeszcze na pyt. Co.by zrobil gdybym Teraz zrezygnowala z tego wszystkiego napisał. Ze nie wie,ale wie dobrze ze ja tego nie zrobię. Doradźcie co dalej zrobić z taką. Znajomością, bardzo mi na.nim zależy i jest wspaniałym facetem ale to zabolało ze nadal była. Siedzi mu w głowie a ja wciąż tylko.kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, zrobisz oczywiście jak uważasz ale ja bym dala sobie spokój albo chociaż na jakiś czas. Nie wiem może on potrzebuje czasu, żeby zapomnieć o tamtej.....ale nie wiadomo jak i ile może to potrwać czy wogóle....Nie odzywaj się przez jakiś czas, ochłoń na spokojnie przemyśl i wtedy spróbuj podjąć jakąś decyzję bo taki układ na pewno nie nadaje się na dłuższy czas... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×