Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Facet rzep co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość gość
glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123454
a mozna wiedziec ile macie lat? bo jesteście ze sobą rok i ty nawet sobie nie wyobrażasz że moglibyście razem mieszkać? Jedyne wytłumaczenie że macie naście lat, wtedy mogę to zrozumieć. Bo ja nie wyobrażam sobie że spotykam się z kimś od roku i nie myślę o wspólnej przyszłości. No ale to teraz modne żeby seks ze sobą uprawiać ale o przyszłości nie myśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25, on 27. No nie wyobrażam sobie teraz, ja taka jestem. Wolałabym sama pomieszkać, a nie całe życie z kimś. Jestem trochę typem indywidualistki, samotniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go nie traktuję jak "pana do seksu"... Zresztą seks to my całkiem niedawno zaczęliśmy uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę kogoś fajnego w autobusie to na 99% jutro nie będzie jechała o tej samej godzinie tym pojazdem. To jak mam się niby zbliżać jak nie mam do kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
dziewiendziesiont dwa dziś jak nie masz okazji? Wszędzie możesz kogoś upatrzyć sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
Swojego chłopaka poznałam w sklepie w którym pracowałam. Na początku nie zwracałam na niego uwagi, bo ogólnie brzydki i bardzo nie w moim typie, ale tak chodził od czasu do czasu, potem zaczął przychodzić codziennie, i tak zawsze coś zagadał. Na początku mnie to wkurzało, czasami nawet niemiła byłam, ale z czasem zaczęłam na niego patrzyć zupełnie z innej strony, no i teraz jesteśmy razem. Także wszędzie możesz kogoś poznać, tylko trochę cierpliwości i wytrwałości potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie róbcie offa gadając z tym spamerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 to nie spamer, to chłopak z problemami, jeden z nas. Bez niego to forum nie byłoby takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, zakładający czasem po 100 wątków czemu ja nie mam dziewczyny - tematy na poziomie 10 latka. To jest takie myślenie typu 'czemu nie jestem bogaty' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:42 Bo się z żadną bliżej nie zapoznałeś i z żadną nie zaklikało... masz cały powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A traktuje ciebie z należytym szacunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2017 o 15:31, Gość gośćść napisał:

to z toba jest coś nie tak, bo niby masz chłopaka a nie potrafisz z nim rozmawiać. W związku trzeba otwarcie powiedzieć o co nam chodzi, a nie kłamać że brat ma przyjechać 😮 Być może twój chłopak nawet się nie domyśla że coś ci nie pasuje, od razu trzeba mówić co jest nie tak. A nie ukrytwać i żalić się na forum 😮 W związku najważniejsza jest szczerość. A swoją drogą co jest przyjemniejszego od wspólnie spędzonych intymnych chwil dwojga zakochanych ludzi? Według mnie nic, więc może zastanów się czy faktycznie jego obecność sprawia ci przyjemność, bo może wcale tak nie jest.

Z tą dziewczyną nie ma problemu. Po co taki facet który tylko myśli o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×