Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobON

Zona jest oziebla nie chce seksu

Polecane posty

Gość bobON

Witajcie Pisze ten temat bo juz mam powoli dosyc. A mianowicie chodzi o wieczne proszenie sie o seks, o czulosc, o erotyzm. Jestesmy malzenswem od 9 lat znamy sie 12 lat, nie mamy dzieci bo nie mozemy ( ja nie moge ) leczymy sie IVF itp. Oboje jestesmy po 30 ja 33 zona 31 Zona jest bardzo atrakcyjna seksowna, duzy biust 38D, okragle ksztalty ale nie jest otyla czy gruba, choc tak o sobie mysli. Ja normalnej budowy, ostatio przytylem ale gruby nie jestem penis 15-17cm, 180cm wzrostu niebieskie oczy. Nie mieszkamy w PL ani nawet w EU ale to bez znaczenia. Problem polega na tym ze chyba od zawsze po slubie musze prosic sie o seks, ja chce non stop i marze o niej( choc to moja zona ) dzien w dzien, jednak moja zona nie jest za bardzo chetna na zabawy a ja juz probowalem wszystkiego, co moglem piescic sie nie daje w c*pke paluszki to nie za bardzo, jej c*pke lizalem moze ze 2 razy w zyciu i to po namowach a ja to uwiebiam, kupilem jej 2 wibratory i czasem sie bawimy i jest fajnie ale czasem z nie zawsze. Nasz seks wyglada roznie wiem ze robi to bardzo czesto bo ja chce a nie ona, choc czasem tez sie zdazy ze sama proponuje ale bardzo zadko. Kochamy sie 2 razy w tyg w weekendy max raz dziennie w luzku. Ona nawet nie chce mowic o seksie choc wiem ze miala kilku przede mna ale nic na ten temat nie chce mowic, kazda kobieta sie onanizuje ona tez to robila wiem to ale nie chce mi nic powiedziec, przeciez to naturalne jest ja rozumiem. Nigdy nie miala ze mna orgazmu tylko jak pieszcze ja palcami to dochodzi ale nigdy ze stosunku, anal robilismy bardzo mnie to kreci wiec 2 razy w pupe jej wlozylem ale nie pozwala wiecej. Moja zona jest dosc skryta i uwaza sie z nie atrakcyjna choc jest i to bardzo. kilka miesiecy temu zalozylem nam profil na ZBIORNIK zeby jej dac do zrozumienia jak piekna jest i wrzucalismy tam zdjecia odzew byl taki ze jak weszla na kamerki na zywo to bawila sie z kolesiami i nie raz po 200 facetow ja ogladalo a 20 walio i spuszczali sie jak pokazala piersi dla nich. Mnie to bardzo podniecalo i podnieca ze inni moga patrzec a ona jest moja, bardzo bym chcial zobaczyc jak pieprzy sie z innym patrzec na jej rozkosz i podniecenie na to ze jest jej poprostu dobrze, zobaczec jak inny k***s sie w nia wbija albo innemu bierze do buzi a ja ja posowam. O swojej fantazji powiedzialem bo nie chce by byly tajemnice w malzenstwie jednak moja zona nie ma ochoty na takie figle bo jak sama powiedziala nie pokaze sie innemu nago nie, nie chce innego, ja jej wystarczam itp p*****ly. Nie wiem jak ja mam do wszystkiego podchodzic bo ja potrzebuje duzo seksu a ona nie bardzo jednak za zadne chiny jej nie zdradze tak na boku. Co robic czy jakis facet tez tak ma piszczie bo nie wiem naprawde co zrobic z tym fantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz probem chlopie, masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja juz byl podobny temat. nie postarales sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczony przy.y.eb! sam daj doopy jakiemus facetowi. niech cie zroocha zebys gowna nie trzymal, debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
Jaka prowokacja sam zalozylem 2 temat na erotycznym zeby wiecej odpowiedzi bylo i moze ktos cos poradzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz sie czy sie zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
chyba raczej zale co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmij wyrazy wspolczucia. Biedny msio! Sciskamy cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
nie potrzebuje wspolczucia tylko opini moze rady w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po rade idz do poradni malzenskiej albo seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sobie konia i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le ale dno na tej kafe sie zrobilo nikt nie ma problemow wszyscy tacy wyszczekani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dnem to jestes ty doopku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama patologia umysłowa na tym forum, uciekaj stąd nic sensownego się nie dowiesz jest takie forum o nazwie WIZAZ normalni ludzie, doradzą i pomogą tylko musisz sie zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
Nie gryzcie sie spoko moze ktos sie odezwie moze kobietka jakas ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
DO 20:14 Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum takie same jak społeczeństwo zdurniało całkowicie patologiczne umysłowe dno dlatego jestem za rejestracją użytkowników skończy się chamidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum zdycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
Zadalem pytanie otworzylem sie a tu takie epitety az tak zle z ta Polska sie porobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty lepiej zobacz jak Ty sam sie stoczyles. Masz Typowy patologiczny problem. Wyjechales z Polski ale wszystko ciagnie za Toba. Lepiej nie trac swojego cennego czasu z ludzmi, ktorzy nie sa na Twoim wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
wyjazd z PL to oznaka stoczenia? czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz to gdzie mieszkami co robie nie ma nic do rzeczy w temacie watku wiec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze przygloopi na dodatek jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobON
OK temat zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień żone
rada: ZMIEŃ ŻONE, bo najwyraźniej nie pasujecie do siebie w tej kwestji, a będzie tylko gorzej z czasem i większa frustracja, zakończ to Ty bo ona tego nie zrobi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa docelowa
w jakim kraju ten problem istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żonatym przegrywem
co za debil, myślał że jak weźmie ślub to będzie roohał ile i kiedy chce, naiwny idiota, buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym nie miała ochoty na seks z takim analfabetą, "lużko" nie poniżej się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie chce dawać szpary bo i tak szansa na ciąże zerowa, więc traci z tobą tylko czas, jesteś niepłodny czyli bezużyteczny w tej kwestii, ona poszuka sobie innego ogiera który ją zapłodni, jak już jakiś ją nie obraca, może nie jeden nawet, a ty myślisz że ona nie ma ochoty, obudź się z hipnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×