Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to robicie, ze macie ponad 10 tys oszczednosci?

Polecane posty

Gość gość
wszystko zalezy od wielu czynnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne jak dlugi i ile, wazne zeby oszczedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każdy z nas powinien dbać o swoją przyszłość finansową i oszczędzać w miarę możliwości. Ja na przykład oszczędzam w programie Vital Saver w http://www.viennalife.pl/. Minimalna wpłata od 200 zł, więcej szczegółów na stronie. Ze swojej strony polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic ,zero gotówki mam dwa mieszkania kupione bez kredytu dzięki temu długu nie mam ale nadwyżki kasy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skladam skladam skladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tą chwilę najlepszym konkretnym, sposobem na oszczędzanie pieniędzy to konto oszczędnościowe Nest - rodzinne oszczędności. Zasłyszane w reklamie w TV przetestowane na własnej skórze. Można otrzymać premie roczną w wysokości nawet 7%(zależy od liczby dzieci!!), Premie wyższe niż aktualne oprocentowanie lokat, a nie są opodatkowane podatkiem belki!!, brak opłat za wycofanie oszczędności.Jest bankowy fundusz gwarancyjny. 1 krok: otworzenie konta(bez opłat) i 2 krok: uruchomienie z aktywnego już konta podstawowego konta Nest - rodzinne oszczędności.  http://affmy.pl/p/xyiS/DOtw/DKaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zarabiać. przy 2000 miesięcznie bym nie odłożyła. Zarabiam 5000 oszczędzam róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Ja mam 28 zł odlozone a mam 38 lat Nie mam mieszkania i samochodu Pracuje ale co z tego jak kasa idzie na mieszkanie i dohjazdy do roboty POZDRAWIAM bogaczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA,

Stary temat, ale jakiś Janusz napisał 🙂 , ja mam 38 lat i odłożone w banku i "skarpecie" 124 tys., kredytu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHH

Ja mam 34 lata, maż tak samo, mamy kilkuletnie dziecko, na kontach w tej chwili 16 tysięcy euro. odkładamy na wklad własny na mieszkanie. Włochy, Emilia-Romagna, Modena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzinka

Mieszkam w mieszkaniu własnościowym po babci i dziadku, więc płacę tylko rachunki, które są niskie, bo to blok z roku 1969. Zarabiam 3000 złotych „na rękę” i za to żyjemy, mój mąż ma 6500 i to odkładamy. Nie mamy kredytów ani zwierząt, pierwsze dziecko dopiero w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgds

Ja zarabiam coś ponad 2 tys. Staram się zawsze odłożyć 500 zł. Do tego jakieś dodatkowe premie, wczasy pod grusza, zwroty z podatków. Tym sposobem odkładam po ok 10 tys rocznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w każdym miesiącu odkąd pracuje odkładam jakąś kwote w jednym 300 zł w innym 500 zł po 8 latach pracy mam odłożone ok 80 tysięcy. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Przemek 29 napisał:

Mało 80 tys zł to ja mam odłożone w 2 lata pracując jako zwykły kierowca

 

Przecież ty nigdzie nie robisz leniu śmierdzący, kierowca resoraka najwyżej

Przemek mitoman uszaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Przemek 29 napisał:

Smakosz cweeluchu już nie śpisz 

Do pracy jechałem uszaty mitomanie. Później u ciebie nocuję,z toba Przemku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×