Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiem kto pisze te tematy obrażające kobiety

Polecane posty

Gość gość
43 cm w bicku dziś Wy tutaj tylko caly czas atakujecie mężczyzn, z takich arcyważnych powodów jak 179 cm zamiast 180 cm wzrostu chociażby. My się tylko bronimy. qqqqq Użytkownik forum, który zaczyna grać ofiarę. Coś w stylu dziecka w szkole : bo proszę Pani to on zaczął ja się tylko broniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym temacie piszecie o sobie w superlatywach jestem piekna, boska, cudowna, a nie mam chłopaka, nikt mnie nie podrywa, bo jest boska itp. macie zaburzenia narcystyczne leczcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicku
Autorka tematu to zapewne socjolożka i psycholożka amatorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W każdym temacie piszecie o sobie w superlatywach jestem piekna, boska, cudowna, a nie mam chłopaka, nikt mnie nie podrywa, bo jest boska itp. macie zaburzenia narcystyczne leczcie się werwere Post nie na temat, nie mający nic wspólnego z tytułem topiku. Czytaj: co ma piernik do wiatraka? 43 cm w bicku dziś Autorka tematu to zapewne socjolożka i psycholożka amatorka smiech.gif xccvvbbbnnmmm Próba ośmieszenia, zbicia z tropu. Nietrafiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie puszczacie to byscie nie byly samotnymi matkami nawet w usa smieja sie z narodu polskiego jak to Polki sa puszczalskie i wystarczy byc zagranicznym by was zaciagnac do wyra. Szmaty na nazywanie rzeczy po imieniu. Moze mamy na was mowic damy? To w jaki sposob was traktuja mezczyzni zalezy od tego czy sie dobrze prowadzicie czy puszczacie jak to nowoczesne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może tak. Kiedyś pisałam z facetem od tematów o modelach, spieraliśmy się dość długo, bo nie chciał wziąć pod uwagę żadnego z moich argumentów, zbywał przykłady z realnego życia, takie które znam z własnych doświadczeń. W końcu mówię mu: Jestem atrakcyjną, miłą dziewczyną. Powiedz gdzie mieszkasz. Jeśli blisko mnie, możemy się kiedyś umówić na spotkanie i pogadać o tym w realu. Nigdy mi nie odpisał… Tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja lepiej. Kiedys umówiłam się z kimś z forum, podobno byliśmy z tego samego miasta. Nie przyszedł na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale zmyślasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tacy mali chłopcy tu przesiadują. I nie o wiek chodzi, a o stan umysłu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, nie zmyślam. Ale jeśli zakładasz przynajmniej jeden taki temat dziennie od killku lat, to oczywiście możesz tego nie pamiętać i nawet nie mam Ci tego za złe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rozmawialiśmy ze sobą, a tym bardziej nie mieliśmy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmyślasz żadna dziewczyna mi nie zaproponowała spotkania ani ja nie zaproponowałem. Z żadną nie zerwałem kontaktu bez powodu po drugie nawet jak pisałem z kimś tutaj z forum to żadna dziewczyna nie wiedziała, że zakładałem tematy o modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy. Na kafeterii. Pod Twoim tematem. Chyba, że To był Twój ojciec. Pewnie wystraszyłeś się, że jestem tłustą foczką z pryszczami. Whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisaliśmy na priv nigdy, tego nie napisałam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedz kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś była mało atrakcyjna to nie zerwałbym kontaktu o tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj żadna nie chciała się ze mną spotkać. To nie możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś zbyt ładna to mnie takie nie interesują jakbyś czytała moje tematy to byś wiedziała jak reaguje na piękności. W przeszłości łapałem buraka podczas rozmowy z ładnymi dziewczynami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko! Pisałam już o tym wielokrotnie. Automat wychwytujący wulgaryzmy to za mało. Na szczęście poza Dyskusją ogólną rządzą kobiety, głownie dlatego, że są panowie, dla których tam pojawiają się rzeczy niepojęte. To nic złego ,że piszą panowie, nie jestem nawiedzoną feministką tępiącą wszelkie przejawy męskości, ale można mieć dość: 1.Dziwaków cierpiących na koprolalię (patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg kierowanych do obcych.) To coś z zespołu Zespołu Gillesa de la Tourette’a. 2.Fetyszystów podszywających się pod kobiety. 3.Niedojrzałych emocjonalnie, nieuznających sprzeciwu, zakompleksionych narcyzów o wybujałym ego. Panowie! Pozwólcie kobietom pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość dawno… Ja nie bywam na kafeterii regularnie. Z tego co widzę po postach z moimi nickami, ostatni raz częściej siedziałam w kwietniu 2016 roku, ale nie pamiętam czy to było wtedy. W lutym chyba też siedziałam… Rożnie. Przykro mi, ale tego sobie nie przypomnę teraz, kiedy dokładnie to było ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni obrażają, ale robiąc to "przegrywają" jeszcze bardziej, niż są przegrani, bo to obrażaniem to sobie nie znajdą kobiety, ani pieniędzy im nie przybędzie, ani fiut im wiekszy nie urośnie - i nie wiem co tam jeszcze :D szkoda im poświęcac uwagi, są śmieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hmmm chyba pisaliśmy ze sobą ale nie jestem pewny :) czy jesteś tą samą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie widziałeś mnie, ja nie mam stałego konta na kafe czy coś takiego. Po prostu gadaliśmy pod Twoim tematem i próbowałam Ci udowodnić, że dla wielu dziewczyn nie liczy się wygląd modela, a Ty pisałeś, że dziewczyny zawsze dają Ci kosza bo nie spełniasz tych wygórowanych wymagań i nawet jeśli dziewczyna nie jest ładna, dalej ma kosmiczne wymagania. Więc zaproponowałam luźno, że możemy się spotkać w rzeczywistości i normalnie pogadać, ale temat jakoś nie chwycił. A co do tych atrakcyjnych dziewczyn, to tego akurat nie wiem, bo wtedy mi o tym nie pisałeś. No mniejsza, było minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy chciałaś się spotkać to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Było kilka osób które chciało mnie przekonać że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak teraz myślę, to mogłeś tego nawet nie zauważyć, bo było parę tych samych tematów na raz. Nie wiem czy wtedy też nie pisałeś czegoś o blogu… Że chcesz założyć? Ale mogłam coś pokopać, bo jeszcze były niedziewice-niedźwiedzice i inne powtarzające się tematy :P Pamiętam, że podawałam Ci przykłady moich koleżanek, które nie mają obiektywnie atrakcyjnych facetów. I pisałam, że kiedyś byłam w związku z chłopakiem, który wyglądał jak Gimli z LOTR i był niższy ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kawałeczek mam do ciebie. gość dziś Pisałem też o koledze który przekreśla kobiety z małym biustem i nie potrafiłby się z taką związać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×