Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Centrum Nauki Kopernika w Warszawie proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy mam pytanie, wczoraj okazało się że muszę jechać do Warszawy- mam jakieś 400 km w jedną stronę, zabieram syna i chciałam pierwszy raz z nim odwiedzić Centrum Nauki Kopernika, jednak nie można już robić rezerwacji przez net.... czy jest możliwość, że w najbliższą sobotę rano stanę w kolejkę i dostanę się z synem tego samego dnia ? może znacie jakieś pomysły co zrobić ? będę wdzięczna za każdą wskazówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to trzeba byc matką by ci odpowiadac? kobiety bezdzietne to jakies uposledzone i nie wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam kiedys (nie z dzieckiem, z chlopakiem) i normalnie z rana bilety kupilismy i weszlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję pani wyżej za odpowiedź 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam weszlam dopiero za którymś podejściem. Kolejki potrafią być nieziemskie. Parę razy nie chciało mi się czekać i rezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od odp się powyżej. Wygoogluj sobie w obrazach Kolejki pod centrum nauki Kopernik to sobie zobaczysz jaki tam potrafi być sajgon:) Widziałam taki na własne oczy. Ale weszłam tam 2 razy i trafiłam na małą kolejkę . Ale fajowo tam jest a co do kolejek to jest loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kolejki są straszne, ale opłaca się stać nawet 1,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za wszystkie odpowiedzi niestety zbyt późno dowiedziałam się o wyjeździe i nie mogłam zrobić już rezerwacji przez internet... przyjdę jeszcze przed otwarciem, może nie będzie tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są wejściówki grupowe? Ja radziłbym kupić na 10 osób i bez problemu z kolejki osoby zgarnac. Ja byłam przedwczoraj i kolejki nieziemskie, a po południu wstrzymano sprzedaż biletów. A tak swoją drogą jestem tym centrum rozczarowana, lepsze wrażenie zrobiło na.mnie planetarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×