Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak facetowi staje to go to boli?

Polecane posty

Gość gość

Jak się tak rozszerza i rośnie to boli to was chłopcy? jestem ciekawa bo jak sobie tak wyobrażę jakby mi palec tak puchł to pewnie by mnie to bolało a jak jest z penisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Czy jesteś taką idiotką czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem sztywnieje tak że faktycznie aż boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barafield
Bardzo boli aż głowa pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jak jest m naprawdę mocno podniecony to jest takie uczucie jak by miało go rozerwać. Podejrzewam że wielu facetów miewa bolesne erekcje ale to nie jest nieprzyjemny ból :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to ból nie do zniesienia, dlatego powinnyście to doceniać i troskliwie się nami opiekować, a zwłaszcza biednym peniskiem który skazuje się na cierpienie tylko po to aby dać wam rozkosz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od razu obejmować go ustami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
A z penisem jest zwykle całkiem inaczej. To przyjemne rozpieranie, nabrzmiewanie, czasem jest nie wygodnie gdy nisi się ciasne spodnie i czuje się ucisk, ale ogólnie to przyjemne uczucie, aczkolwiek takie ...niezaspokojone. To tak jak wy - gdy czujecie potrzebę wypełnienia pochwy, to my mamy podobnie, tylko czujemy potrzebę ruchu, ucisku, dotyku. To uczucie zaspokaja się dopiero po orgazmie. Czasem może się zdarzyć sytuacja uszkodzenia penisa i krew może się zablokować w ciałach jamistych - wtedy faktycznie boli, ale to skrajne przypadki. Natomiast w przypadku długotrwałego podniecenia (kilkadziesiąt minut do kilku godzin) i braku finału bardzo bolą jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol wzwodu u faceta mozna porownac do bólu podczas porodu u kobiet.ale faceci nie okazuja ze cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie boli jak mi naplet schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×