Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magicgirl

Malowanie samodzielne

Polecane posty

Postanowiłam odświezyć mieszkanie, obdzwoniłam kilku polecanych fachowców, ale okazuje się, że żaden nie ma wolnego terminu w tym czasie kiedy mi pasuje. Więc tak sobie myślę czy może nie spróbować tego malowania zrobić samej? Ma któraś z Was doświadczenie w czymś takim i może mi coś podpowiedzieć? Jakie narzędzia są potrzebne oprócz pędzla i jaką farbę najlepiej kupić (malowane bedzie na biało)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzel służy tylko do wykańczania, np. narożników, lepiej malować wałkiem. Kup wałek, folię malarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farba musi być dobrze kryjąca, nie pamiętam jaka jest najlepsza, może Śnieżka? Szukaj takiej, co kryje jedną, góra dwiema warstwami. Jeśli ściana jest nierówna kup szpachlę, grunt. Do malowania pod sufitem - przedłużkę do wałka. I taką kratkę do rozprowadzania farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierniczka1231
Ja podrzucę Ci artykuł o remoncie mieszkania znajdujący się na stronie http://twoj-pokoj.pl/ Remont mieszkania nie powinien pomijać drobnych szczegółów, od których nie tylko zależy późniejszy wygląd całego wnętrza, ale również to, czy mieszkanie jest ciepłe, wygodne i czy miło się w nim przebywa. Dlatego właśnie nie powinno się oszczędzać na takich rzeczach jak wymiana okien, szczególnie że przez to można później tracić pieniądze na zawyżonych kosztach ogrzewania. W dobrej sytuacji są osoby, które remontują dość nowe mieszkania i domy, gdyż wówczas zamontowane w nich na początku okna są dobrej jakości, więc nie trzeba się przejmować ich wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malowanie, nie wymiana okien w temacie. Ach, te reklamy. Zawsze ktoś o kozie, a ci o wozie. Najlepiej od razu wyremontować cały blok, wymienić wszystko ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckymea
Malowałam w tym roku sypialnię i wyszlo super, ale nigdy więcej wałka do ręki nie wezmę. Tylko ekipę. I chociaż malowało się naprawdę dobrze (w sumie kupiłam dobrą farbę z Magnata więc nie moglo być inaczej), to jednak trzeba takie rzeczy lubić. Ja wolę przyjść na gotowe. Ale zabawy było dużo, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×