Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce mieć kochankę

Polecane posty

Gość nimfetka z gimnazjum
Bez przesady. Jądra nie mają aż takiego znaczenia w seksie, nie skreślajmy kogoś tylko dlatego, że ma jedno, a nie dwa…. Ale Ty Dariusz40 jesteś przekomicznie żałosny i ciebie skreśliłabym nawet gdybyś miał zapasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfetka- brawo! Jeśli rzeczywiście jesteś z gimnazjum, to bystra dzierlatka z Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzę żadnego z kropką…?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o kropke w adresie e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, bystry jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
DARIUSZ 40 To jest godne politowania, kiedy dojrzali faceci szukają sobie młodszej i niedoświadczonej emocjonalnie ani seksualnie dziewczyny , prawda jest taka, że nie masz nic ciekawego do zaoferowania, nie przedstawiasz sobą żadnej wartości, która mogłaby zainteresować twoje rówieśniczki!!! boisz się porównań do innych facetów i nie masz za grosz pewnośi siebie, gardzę takimi małymi ludźmi jak ty, którzy myślą, że na widok dobrego samochodu małolacie opadną majtki z wrażenia:?? nawet nie wiesz jak to jest żałosne w oczach wartościowych i dojrzałych kobiet, jesteś nikim!!! brak ci odwagi, boisz isę odpowiedzialności, stary facet a taki dureń że sszok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurfiona x bo on po prostu nie ma jaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeroZbigniew
Do wkurfionej: jak bardzo jesteś wartościowa? Za stówę z połykiem robisz? Bo że doświadczona= menopauza to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
ZeroZbigniew znam swoją wartość, nie schodzę poniżej pewnego poziomu, a DARIUSZ 40 to dno dna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
ty widocznie też tam przynależysz, nawet nie napiszę ty z duzej litery, bo i tak wykazujesz zerowy szacunek do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeroZbigniew
Dwie stówy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
możesz sobie darować, bo gardzę takim śmieciem męskim jak ty zbigniewZERO, właśnie, totalne zero z ciebie, przypadek? hehe, sam się poniżasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
Do DARIUSZA 40 jestem atrkcyjna i niezależna trzydziestolatką, jestem wykształcona, a na Cibie nawet bym na ciebie nie spojrzała na ulicy, a co dopiero randa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
Jesteś nikim, godnym politowania, miej tego świadomość, do szału mnei doprowadzają takie wieczne dzieciuchy jak ty!!! zakompleksione czterdziestolatki z zakusami na pedofile, a tfu! napisałabym to w jednym, żeby nei marnować czasu na Ciebie, jednak ogłaszało spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chce miec kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugh Mungus
wkurfiona Ten wybluzg bzdur jakiś objaw menopauzy? Uważaj, bo pękniesz XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja kochana żona
do domu lepiej wracaj, zanim ci wleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfetka, zmasakrowałaś Dariusza i zwiał. Chapeu bas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
niby o co ja jestem zazdrosna panie ZERO??? bo chyba nie o ciebie, mam lepsze perspektywy :D dwie stówy swoje i propozycje sobie mozesz wsadzić głęboko tam gdzie światło nie dochodzi, mam je w pogardzie huh mungus- nie wiesz, ze nie ma się menopauzy w wieku trzydziestu lat?? ynteligencja panowie panie, klękajcie narody!!! chciałem dosrać, ale mi nie wyszło… widzę, ze tutaj sami dżentelmeni , wiedzą jak trakować kobietę, żeby jej obrzydzić siebie do końca życia pewnieście wszyscy prawiki albo takie durnie jak dariusz40 i macie,solidarnosć jednego jądra!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
tacy jak wy powinniście mieć plakietki na czołach… napisane uwaga frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
Bo ja na ten przykład mam wypalone żelazem na czole "tempa dzida" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zołzą mnie nie nazywaj, bo sam sobą nie reprezentujesz nic, żeby mnie oceniać!!!! może twoje nieletnie laski sobie tak pozwalają, ale mnie nie będziesz wyzywać :D mentalista na emeryturze się znalazł, sądząc po imieniu, ciekawe masz rozrywki nie powiem.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
to prymitywny podszyw mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbafiony
wkurfiona… wiemy, który post jest Twój, o to się nie martw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurfiona
to prymitywny podszyw 🖐️ Idę strzelić z palca tak się wkurfiłam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbafiony
To i ja idę potargam swoje jedyne jądro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gość
Wkurfiona, tak sobie o Tobie marzę i wyobrażam sobie Ciebie tak: pewnie jesteś seksownie opalona, masz pomarańczową tapetę na twarzy, włosy spalone rozjaśniaczem i czarne brwi odrysowane od linijki, a na życie robisz innym tępym dzidom paznokcie. Zaocznie studiowałaś polonistykę, bez sukcesów - bo trzeba było sporo czytać. Na pewno znasz swoją wartość i nie jesteś taka. Gustuję w atrakcyjnych niezależnych intelektualistkach. Jeśli zechcesz mi poświęcić trochę swojego cennego czasu i umówić się ze mną na randkę bez śniadania odezwij się na maila: pocałuj.mnie.w.poślady@interia.pl Czekam na Twoją wiadomość Kiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbafiony
a nie, zapomniałem… przecież ja wcale nie mam jąder, zabawy z kombajnem często się tak kończą :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×