Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dziala zrzutka.pl?

Polecane posty

Gość gość

Może to nie jest pytanie do mam ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. Otóż w mojej miejscowości jest mama, której mąż wyjechał za granicę i zostawił ją z dwojgiem maluchów. Dom w budowie, ona bez pracy ( mieszka na stancji).Jest jej trudno. Wraz z sąsiadami pomagamy ale sami mamy nie wiele. Pomyślałam, że poproszę o pomoc na zrzutka.pl ale nie wiem jak to zrobić? Ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wyjechał do pracy, ją stać na kolejne dzieci, budują dom a ty chcesz się na nich zrzucać? Jesteś albo naiwna albo jesteś tamtej kobiety bezczelną znajomą (tudzież nią samą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest biedna i dom buduje? No nie bądź śmieszna autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle to opisałam. Mąż tej kobiety wyjechał 2 lata temu jak młodsze dziecko miało 3 miesiące i zostawił ją (odszedł od niej i dzieci). Została sama z wylanymi fundamentami. Facet przepadł jak kamień w wodę. Podobno ma tam kogoś ale czy to prawda nie wie nikt. Ale tonie ma znaczenia. Dziewczyna nie ma rodziny ( jest z domu dziecka). Wydaje mi się, że na depresję. Dba o dzieci jak może ale trzeba jej pomoc. Może m ktoś podpowiedzieć jak działa ta zrzutka i czy to uczciwe jest? Za posadzanie o oszustwo nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie napisał o oszustwie z wyjątkiem... ciebie samej. Ciekawe dlaczego. Co do sytuacji życiowej: gdy nie ma środków na życie, to się sprzedaje ziemię i dom w budowie, przeprowadza do małego lokum i szuka pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie sprzeda działki i fundamentów bo współwłaścicielem jest mąż, który zniknął. Nie będę się tłumaczyć przed Wami z tego, że chcę poprosić o pomoc dla potrzebującej kobiety z dziećmi. Zadałam pytanie na początku i proszę o wpisy w tym temacie osoby, które maja wiedzę na ten temat. Za inne rady dziękuję bo są nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez wyjechal za granice. Chalupe postawilam. Prosze o pomoc na zrzutka.pl na wykonczenie chaty , potrzeba projektanta i dekoratora wnetrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz autorko na te strone i zobacz na co zbieraja ludzie pieniadze... Rozwod z mezem i sprzedaz dzialki kuuurfa. Ludzie chate postawia to maz sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zastanów się, jeżeli mąż jest współwłaścicielem działki, to postanowiony na niej dom też będzie jego. Wszyscy się zrzucą, a on za pare lat wróci i zażada połowy domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Weszłam na to forum bo myślałam, że skoro tematy o macierzyństwie i wychowaniu dzieci to będą tu pisać osoby empatyczne i z natury dobre. A tu, aż żal czytać. Zadałam pytanie i czekałam na konkretną odpowiedź, a tu wpisy z pretensjami i niechęcią. Nie będę opisywać sytuacji tej rodziny od A do Z bo nie chcę tak wywlekać czyichś spraw. A Wy nie znając sytuacji dajecie głupie rady. Jak nie macie wiedzy w temacie to nie piszcie. Kim Wy jesteście kobiety, że tyle we Was jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha nie chcemy zbierać na budowę tego domu. Nigdzie nie pisałam, że to na dom. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyśl się, skoro tak powołujesz się na empatię, że w społecznej ocenie taka sprawa nie kwalifikuje się do pomocy. Dla porównania sprawdź o co ludzie na tej "zrzucie" proszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Sprawdziłam ktoś prosi o pomoc w leczeniu, ktoś na zakup pensjonatu. Ale ja nie proszę Was o wpłaty tylko o informację jak na tej zrzutce założyć konto danej osobie? Nie chcę pisać tu na co konkretnie zbieramy dla tej rodziny bo może ktoś z otoczenia domyśli się o kim mowa, a tego nie chcę bo nie czuję się upoważniona do opisywania czyjegoś życia ze szczegółami. Ale wierzcie mi ta rodzina potrzebuje wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:05 Narobiłaś długów to sama je sobie płać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zrzutka.pl/t8wcpx Cześć, proszę o pomoc - udostępnienie, wpłatę chociaż 1 złotówki, z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo już lecę wpłacać komuś na wakacje. Ktoś chyba na głowę upadł. Do pracy i zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczKur
Ale wiecie , że to dobrowolne czy ktoś wpłaca czy nie? Nie chcesz wpłacać to klikaj wstecz i olej temat. I co mnie obchodzi tekst "Wiesz na jakie rzeczy zbierają?" Jak ktoś będzie chciał to zrobi zbiórkę na parę majtek, a ktoś inny dobrowolnie na nią wpłaci jeśli takie będzie miał życzenie. Widać, że Grażynom żal dupę ściska, bo po tekście idź i zarób nic innego nie można wywnioskować. Też chcesz, to kto Ci zabrania zbierać na wakacje dla siebie? Zaraz będzie, że jałmużny nie przyjmuje, i mi nic do tego, masz takie poglądy to super, że ich się trzymasz. Ale odczep się od ludzi którzy widzą w tym okazję na wyjazd na który ich nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracujacaPolka
Dokladnie fundamenty wylane haha normalnie padlam z wrazenia. ... zrzucmy sie bidusi na dom . Dokladnie jak wiele osob doczytałam dobrze. Niech dzieci do zlobka i do pracy zapiepsza najlepiej na 7 .00 rano a nie zaslania sie dziecmi.... ja nawet w ciazy chodzilam do pracy .oboje z mezem pracujemy 3 dzieci .dwoje w wieku przedszkolnym jedno w szkole...zapiepszamy rowno i nie blagam na zrzutce zeby mi ktos kredyt mieszkaniowy splacil.... nienawidze Leniwych Kwok ktore sie dziecmi zaslaniaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolacyPracuja
Wlasnie jesli chcialas pomoc dziewczynie to po cholere wywlekasz cos takiego jak wylane fundamenty .nie kazdy musi w domu jednorodzinnym mieszkać. Niech wniesie o rozwod skoro goscia dwa lata nie ma dostanie po 500 z funduszu oprocz tego jako nierob dostanie 500 plus na dwoje dzieci dodatek mieszkaniowy dodatek z tytulu samotnego wychowania dziecka .dodatek dodatku od dodatku czyli od biedy 500razy dwa plus 500 razy 2 wiec panstwo polskie pomoze jej na 2 .000 zl plus ok 200 zl jakis dodatkow. Wiec majac 2 kola wynajmie mala klitke niech sie zatrudni za minimalna 2 kola i juz ta bidusia ma 4 000 tys miesiecznie . Ale widocznie robic sie nie chce.....wszyscy podatnicy na nia tyramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zrzutka.pl/unva3n Moje rodzeństwo ma niedługo urodziny. Niesty nie stać mnie na taki zakup a to jest ich największe marzenie już od bardzo dawna. Proszę o małą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damn, ale Wy jesteście te3mp3 dzidy. Kobieta pyta o to JAK DZIAŁA ZRZUTKA, a nie co Karyny i Grażyny myślą na temat CELI rzutki... BRAK MÓZGU LVL HARD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku są dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zbieram na kwotę początkowa na kredyt mieszkaniowy. Niby mogę go dostać ale nie jestem w stanie odłożyć. Mieszkam z mamą i czwórka rodzeństwa i jestem jednym z utrzymujący rodzinę w domu który wymaga ciągłych nakładów finansowych i nie dajemy rady. Mysle że jeśli udałoby mi się dostać kredyt to byłoby nam lżej. Jak ktoś może niech udostępni czy wpłaci jakąś drobna kwotę. Pozdrawiam. https://zrzutka.pl/84kufm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też proszę o pomoc, nie dla mnie, dla sąsiadki z tej samej wsi, kobiety w wieku 80+ na zakup drewna na zimę. Wcześniej zbierałam na pomoc w ociepleniu jej mieszkania. Dobrzy ludzie pomogli, nawet łazienkę jej zrobili. Ja jednak zbieram wśród swoich sąsiadów, znajomych, którzy doskonale znają sytuację, a i ochoczo trochę fizycznie popracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×