Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Propozycja faceta, jak mam to odebrać

Polecane posty

Dlaczego uważasz, że kiedyś był z kimś "mało ważnym"? Może jego poprzednia partnerka na propozycję seksu oralnego stwierdziła, że to obrzydliwe, bo przecież penis służy do sikania, drążyła temat, czy już kiedyś ktoś mu tak robił, nie rozumiała jak ktokolwiek może wziąć członka w usta, wierciła mu dziurę w brzuchu i facet się wycofał....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jednak oral to nie anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to jestem zazdrosna o przeszłość że miał kogoś przede mną, ale jakoś o tym nie myślę i nie wierce dziury w brzuchu, tylko ten.anal mi spokoju nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że mówił mi prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale jednak oral to nie anal" xxx A bierki to nie kręgle. Co to ma do rzeczy? Jedno i drugie jest formą aktywności seksualnej, która nie służy prokreacji. Czyli służy jedynie rozrywce :classic_cool: 13:42 No z Twoich wypowiedzi niestety wynika, że wiercisz mu dziurę w brzuchu :) Zapanuj nad swoją nieuzasadnioną zazdrością, bo za chwilę przerodzi się w obsesję, a zapewniam Cię, że żaden normalny facet nie zdzierży chorobliwie zazdrosnej baby, nawet gdyby najlepiej na świecie robiła laskę. Bo my czasami nie myślimy tylko o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadręczam głównie siebie. Jemu nie daje odczuć żebym była zazdrosna, robię to w ukryciu :/ anal kojarzy mi sie z gejami i gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaram się wrzucić na luz. Kocham go tak jak on kocha mnie i nie wyobrażam sobie życia bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i g****o wiem, ale nie potrafię zmienić myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakbyś Ty zniósł fakt że Twoja dziewczyna grzebała w gownie byłego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakbyś Ty zniósł fakt że Twoja dziewczyna grzebała w gownie byłego faceta x z honorem hahahahaha a serio, wybacz ale ja nie mam tak debilnych dylematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam Cię, ale nie wiesz czy kiedyś nie będziesz mieć tak debilnych dylematów. Życie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×