Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żałuję że wysłałam chłopakowi takie zdjęcie.

Polecane posty

Gość gość

Otóż mój chłopak z którym jestem od ponad 3 lat wyjechał na kilka dni i dzisiaj pisaliśmy sobie niegrzeczne smsy i robiliśmy sobie dobrze i ja wysłałam mu zdjęcie cipki w sensie tak z rozłożonymi nogami a nie że od góry no a wiecie jak jest po masturbacji ;/ . Mam 18 lat i to pierwsze takie zdj i żałuję teraz i się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałujesz czego? Nawet nie masz pojęcia ile przyjemności mu sprawiłaś tym zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał mi to ale jednak wydaje mi się że przesadziłam. Co innego od góry a nie tak na pochwę i to od razu po robieniu dobrze... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest nie tak po masturbacji, czy robieniu zdjęcia z dołu? Opisz, dlaczego tak uważasz? to powiem jak to wygląda samczym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po masturbacji ma się luźniejszą pochwę i jest się mokrym no i kurcze... źle się z tym czuję teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm domyślam się że chodzi Ci o efekt estetyczny, fakt cipka i penis po takich zabawach wyglądają nieco inaczej, ale pora żebyś się do tego przyzwyczaiła. Tak juz jest. Samiec ma cos takiego że jak cipka mu się podoba przed pieszczeniem, dotykaniem, lizaniem to po tych czynnościach też się podoba. A jeśli chodzi o mnie, jeśli moja kobieta wysyła mi taką fotkę i wiem że to ja doprowadziłem do takiego efektu , jak na zdjęciu które wysłałaś, to czuję się władcą świata, do tego cholernie podniecony, przecież oboje sprawiacie sobie tym rozkosz. Jakby moja kobieta wysłała mi takie zdjęcie to po powrocie pierwsze co bym zrobił to ściągnął jej majtki razem ze spodniami rajstopami i lizałbym jej cipkę tak że każdego dnia miałaby ochotę wysłać mi takie zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz sie ze On takie zdjecie pokaże komus albo będzie Cię szantazowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj na pewno mu sie spodobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasie,tez bym sie bala,to tylko chlopak.dzis kocha jutro nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslalas zdjecia bez twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bez twarzy ja bym nie wysyłala. Zero takich fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję, że wysłałam komuś z Kafe zdjęcie z wibratorem jak to robię. Teraz mam nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×