Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla mnie cala milosc do kobiety sprowadza sie do seksu z nia

Polecane posty

Gość gość
Niektórzy mają uczucia wyższe. Ty nie, trudno, taki już jesteś. Pomyśl sobie, że ja byłam z facetem pół roku, mieszkaliśmy razem i nie było seksu ani jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wierze w takie bajki przestan sie podszywac prawku za kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to uwierz, bo nie jestem prawikiem, tylko kobietą. Co więcej, ja miałam wtedy 24 lata, a mój facet 29. Prawie 7 miesięcy w jednym domu, ani raz nie było seksu. Dwa razy próbował, nie wyszło, więcej nie było rozmowy na ten temat. Nie byłam gotowa, mój facet to zaakceptował i czekał. A że się nie doczekał, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 54 0/10 zaden facet by sie na cos takeigo nei zgodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak. Są na świecie rzeczy, których nie jesteś w stanie pojąć. Powiem ci jeszcze, że w wieku 24 lat byłam dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa ciekawe moze nawet do 30? brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do momentu, w którym spotkałam odpowiedniego faceta. A miałam wtedy 26 lat. Nie każdy puka się od gimnazjum i z każdym, kto zechce. Powie ci jeszcze w sekrecie, że mój ex nie był moim pierwszym facetem. Wcześniej też byłam z chłopakiem, rok czasu i nie było seksu, bo nie byłam gotowa. Miałam 21, on 24 - czekał. Bo są jeszcze faceci, którzy myślą głową, nie główką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej prwiki i miernoty dlatego ich opuscilas bo nie potrafili cie dobrze prze..dmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden nie był prawiczkiem. A zostawiłam ich, bo przestali mnie interesować intelektualnie. Seks dla mnie jest najmniej istotną rzeczą, jaka może być w związku. Nie było go w ogóle i tak nie narzekałam. Najlepsze orgazmy ma się sama ze sobą. A mężczyzna jest potrzebny do czegoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co i niby jestes z tym co to nie myslal glowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mężczyzna jest potrzebny do czegoś zupełnie innego. x Do przynoszenia wyplaty :L :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z facetem i od roku nie uprawialiśmy seksu. Tak się jakoś złożyło (zapewne w najbliższym czasie się to zmieni) ale specjalnie to na nas nie wpłynęło, znamy inne sposoby na wspólne spędzanie czasu i czerpiemy z tego ogromną przyjemność. Nikt nikogo nie oszukuje, nie zdradza, inni potencjalni partnerzy nas po prostu nudzą. Ludzie nie są robieni na taśmach produkcyjnych, nie każdy odbiera świat dokładnie tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jesli to jest prawda to po prostu sie oklamujesz. Ale jesli nie jestes dziewica to chamstwo i hipokryzja trzymac tyle faceta na glodzie na pewno kogos ma na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wyjdz trochę poza szablon, i nie mierz wszystkich jedną miarą. Kazdy czlowiek jest indywidualnoscią, i po swojemu uklada zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wiele tej wypłaty nie przynosił, bo ja zarabiałam znacznie więcej od niego. gość wczoraj - a teraz jestem z facetem, który nie myśli główką, dokładnie. Ale ktoś, komu k***s dyktuje jak życie nie ma o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem to prawda, nie okłamuję się i żadne z nas nie ma nikogo innego. Ani na seks, ani na cokolwiek. Hmm, bywa? Jakiego sobie partnera dobierzesz, takiego będziesz mieć. Jakoś 24 lata żyłam bez seksu i dałam radę. Znam również osobiście parę, która na 100% nie będzie uprawiać seksu przed ślubem. Ani mężczyzna, ani kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staram się negować Twojego podejścia, bo sam wiesz jakie masz potrzeby i czy w ogóle czujesz cokolwiek do tej drugiej osoby. Każdy ma swoją prawdę. Różnica między nami jest jedynie taka, że ja Ciebie mogę zrozumieć, jeśli się postaram. A Ty nawet nie dopuszczasz do siebie myśli, że ludzie mogą się od siebie różnić w kwestiach seksualności, uczuciowości i hierarchii priorytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santeria
Ja mam taką zasadę, że facet musi wytrzymać pół roku zanim pójdziemy do łóżka. Jak nie wytrzyma, to znaczy, że to nie jest materiał na partnera i tyle. Póki co się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam zresztą - bez wdawania się w szczegóły - że tego seksu w moim związku nie było nie tylko ze względu na mnie i na to, że "nie dałam", ale również ze względu na mojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohhhooo bulls**ttt religijnych cnotek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
degenerat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strasznie puste i jałowe życie masz. Kobieta to coś więcej niż szpara miedzy nogami, to uśmiech, delikatność, włosy, piękne ciało, ciepło, zapach, charakter, wsparcie gdy go potrzebujesz i wiele więcej. Z reguly jest tak że kumple i przyjaciele odwracaja się gdy sa problemy ale kobieta z którą masz dobry związek będzie przy tobie stala murem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murem.... :O jaaasneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo 95% kobiet to blachary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie z mezczyzn takich bezuczuciowych zwierzat z instynktami. Wiadomo ze dla wielu tylko seks sie liczy bo nigdy nie byli zakochani. Byc moze sa z dysfunkcyjnej rodziny, brak ojca, brak milosci, rozpieszczenie. Masa jest przeciez normalnych facetow którzy sie zakoc***a i to tak ze po nocy nie spia i seks to dla nich tylko dodatek :-). Nawet na kafe jest masa tematow zakladanych przez facetow w ktorych cierpia bo sa nieszczesliwie zakochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 55 mowisz jako facet czy koibieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11 55 mowisz jako facet czy koibieta Mówię jako kobieta. Wiem co piszę bo mam wielu kolegów po których widać miłość ale są i tacy którzy tylko seksu potrzebują. To wszystko od wychowania zależy i relacji rodzinnych. Jeśli jego rodzice się kochają, dają mu dobry przykład to sam bedzie szukał takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×