Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On się nie odzywa

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Piszę ponieważ kilka dni temu byłam na randce. Wszystko było tak jak powinno, świetnie się dogadywaliśmy, tańczyliśmy, były nawet pocałunki. Był bardzo ciepły i wydawać by sie mogło, że zależało mu na czymś więcej, m.in. planował przyszłe spotkania. Dzień po odezwałam się do niego drogą sms'ową, gdyż pożyczył mi swoją bluzę, a ja chciałam mu ją zwrócić. A on nic, a minęło już kilka dni. Pierwszy raz mężczyzna postawił mnie w takiej sytuacji i nie wiem o co chodzi. Może miał ktoś podobnie? Mam już na nic nie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze Tobie sie podobalo na randce nie oznacza ze jemu tez...widac nie jest zainteresowany, moze Leci na kilka frontow...ale to ze nie spieszy mu sie odzyskac swojej bluzy to juz mnie dziwi ;p nie odzywaj sie juz do niego, mozliwe ze niedlugo Sam sie odezwie, Bedzie chcial sie spotkac ale tylko raz, po to by odzyskac bluze, moze wtedy grac ze wszystko jest ok, ze chce kontynuowac znajomosc ale to moze byc tylko gra. Moim zdaniem kilka dni bez kontaktu, bez odpowiedzenia Tobie na smsa mowi samo za siebie...Wtedy na Twoim miejscu spotkalabym sie tylko na chwile, tlumaczac ze jestes umowiona I nie masz czasu, wreczylabym bluze I sie pozegnala. Wtedy fajnie wybrniesz z tego I pokazesz obojetnosc wobec niego, ze wcale nie czekasz z wypiekami na twarzy na jego SMSA ;). Bo raczej z tego nic nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic, trochę smutno, ale dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej go. To jego bluza nie twoja :) ja też miałam podobna sytuację że facet się przestał odzywać a moim zdaniem było extra i coś na kształt związku.. Trzeba iść do przodu i nie przejmować się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie dostał SMS :P Czy naprawdę "dzisiejsza młodzież" nie potrafi się komunikować inaczej niż przez SMS? Telefony posiadają funkcję połączenia głosowego, czasem warto skorzystać, zwlaszcza w przypadku braku odpowiedzi na SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak odpowiedzi to też odpowiedź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobna sytuację i włączyłam specjalnie opcje z informacją o dostarczeniu. Krasnoludki porwały? (^_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dotarło, gdyż odpisał, że bardzo chciałby ją odzyskać. Owszem są rozmowy głosowe, niemniej jednak opcja sms'owa wydawała mi się bardziej odpowiednia, mniej natrętna. Oddam bluzę i odpuszczam, choć dalej myślę nad tym co poszło nie tak, bo wydawał się nawet bardziej zaangażowany ode mnie. Chyba, że chodziło o zaciągnięcie mnie do łóżka, nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.25- niektorzy faceci dobrze graja. To co sie Tobie wydaje moze sie tylko wydawac, moga to byc pozory. Tylko to odpisal, ze chcialby odzyskac bluze, nic wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chciałby ją odzyskać-ale nie tak bardzo żeby się z Tobą umawiać. Może mu ją podrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×