Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jego była mnie naśladuje

Polecane posty

Gość gość

Wcześniej taka nie była. Nie lubiła tego samego. Zostawił ją. Nie odbiłam go, po prostu jestem późniejszą dziewczyną. Ona długo chciała do niego wrócić. I nagle dowiaduję się, że ona np. też biega w półmaratonach (od zawsze to była moja pasja, ona w ogóle nie była wysportowana i raczej z nadwagą). Kochałam chodzić po górach, nagle ma zdjęcia z gór na profilu.. On to zawsze we mnie podziwiał.. i ona nagle robi/lubi robić to samo.. przypadek???? czy wciąż chce mi go odbić???? Jak podołać temu myśleniu i przestać się zadręczać, że np. on zobaczy, że ona ma te same pasje, stwierdzi, że super i wróci do niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie tylko ze w moim przypadku to zdjecia , małpuje po mnie co drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tym robisz? Biegam od czasów gimnazjum... już wiele lat.. on to od razu bardzo podziwiał... i inne moje pasje.. ona była takim kimś bez pasji,nudną osobą itd. A teraz? boję się, że specjalnie się zmienia, żeby niby on zobaczył, co stracił.. najgorsze jest to, że wiem, że rok po rozstaniu nawet chciała do niego wrócić (nie mogła się pogodzić z tym)... wtedy jej odmówił... teraz niedługo będą mijać 3 lata.. a ona robi co robi... boję się, że on ją kiedyś spotka/zobaczy i może będzie chciał do niej wrócić.. ja jestem przez to nerwowa, boję się. Co robić? To mój pierwszy chłopak, ona jest 5 lat starsza i pewnie ma większe doświadczenie, zna go też dłużej (byli razem trochę ponad 2 lata) i boję się, że wie, jak go podejść, że wywoła sentymenty czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie tak interesuje czyjes zycie,ze az je sledzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie śledziłam jej, ale dowiedziałam się, że chce mi go odbić, to od tego momentu wiem, jak się nazywa.. a że mamy wspólnych znajomych, którzy lajkują jej posty, to widzę, co zaczęła robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 13 lat.. ale znam życie.. narzeczona mojego brata zostawiła go po 4 latach, po czym gdy on się podniósł, zaczął związek ze wspaniałą dziewczyną- ona się o tym dowiedziała i się zaczęło.. wydzwanianie, pisanie smsów, nachodzenie mojego brata w domu.. płakała przy nim, nalegała na spotkania pod pretekstem, że niby chce coś mu oddać... nowa dziewczyna czuła zazdrość, podejrzewamy, że była brata jej coś napisała.. bo była zakochana, a nagle odpuściła niedługo później.. po czym gdy była narzeczona się o tym dowiedziała, stwierdziła, że zapomniała mu powiedziec, że ma plany wyjazdu za granicę na stałe.. od tak chciała chyba tylko zniszczyć nowy związek mojego brata dla zasady... dlatego boję sie.. była mojego ROK po rozstaniu wprost pisała mu o powrocie.. ciągle do niego pisała w międzyczasie... od tego czasu kontroluję jej fb dla pewności i co widzę? naglą aktywność IDENTYCZNĄ JAK MOJA... no kurdę, pokaż mi ludzi, którzy mają kilka takich samych zainteresować.. ciężko takich znaleźć.. a ona ma NAGLE takie zainteresowania, wcześniej nie miała żadnych.. a wie, że to ze mną się spotyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój chłopak na pewno nie jest na tyle zdesperowany aby wrócić do jakiejś nudziary udającej kogoś kim nie jest. Jeśli wróciłby do niej to jej od razu znudziłyby się nowe "zainteresowania" i znowu zmieniłaby się w tą nudziarę z którą zerwał. W ogóle się laską nie przejmuj, każdy kto nie jest głupi zauważy to że ona Cię naśladuje i tak naprawdę nie ma żadnej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, masz rację, ale boję się, że on zacznie ją za to podziwiać, że coś zrobiła ze swoim życiem itd.. że się zmieniła dla niego itd.. i że mu to zaimponuje :( a ja czym mam mu zaimponować, skoro od zawsze taka byłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, odbija się ludzi poprzez różnego typu mącenie, wzbudzanie zazdrości, płacze o drugą szansę itd.. ktoś może mieć sentymenty lub ta była może nagadać jakieś kłamstwa tej nowej i zachwiać jej pewność siebie, wywołać zazdrość, niepokój i w końcu to, że nie wytrzyma takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od tego czasu kontroluję jej fb" x Sprawdź jeszcze instagram. I naszą klasę. Dobrze by było podrzucić jej gps (i swojemu chłopakowi też), z funkcją alarmu gdy zbliżą się do siebie na 100 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tak trudno zrozumieć, że ona jest 5 lat starsza ode mnie, ja nie byłam nigdy wcześniej w poważnym związku, zawsze za to byłam niepewna siebie -teraz, gdy pokochałam, boję się, bo mam powody się bać. No sorry, wy faceci byście się pewnie nie przejmowali, gdyby były facet waszej ukochanej oświadczył, że chce wrócić i że wróci do niej tak i tak??? i gdyby zaczął was naśladować??? wypisywałby kilka lat po rozstaniu??? o spotkaniach to nawet nie wiem, może nachodziła go...to nie jest sytuacja, że bez powodu coś mi odbiło, ale są jej zachowania, które świadczą o tym, że próbuje za wszelką cenę mi go odbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko, zrozum jedną prostą rzecz - nie uwiążesz swojego faceta na łańcuchu (ani on Ciebie). Z jakiegoś powodu jest z Tobą, a nie z tamtą i zapewniam Cię, że nie są to fajne fotki z górami w tle. Jeśli zaczniesz zachowywać się nieracjonalnie to dasz swojemu facetowi powody do przemyśleń, a wolałabyś tego uniknąć. Pomyśl, że tamta to stara dupa jest:P I przestań interesować się jej życiem, chyba że planujesz zabawę w trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dzięki za rady, trochę mnie uspokoiły. Faktycznie, nie może się dowiedzieć, że mam jakieś obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×