Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To nie prawda, że faceci lubią seks z facetami tak samo jak z kobietami, nie wsz

Polecane posty

Gość gość

nie wszyscy, nie wiem czemu się to utarło, że każdy facet ma za sobą, choć jeden stosunek homoseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubią tylko tego w sobie nie odkryli, w dawnych Atenach i Sparcie faceci grzmocili się ze sobą i kobiety ze sobą gdy ich chłopów nie było, ktos musiał lizać im pusie przecież, a kto zrobi to lepiej niż najlepsza koleżanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet lubi adrenalinę. Raz dziewczynka , raz chłopaczek ,żeby życie miało smaczek. Faceci nie wypierać się swoich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że oni to lubią, może nie wszyscy ale 90% z nich robili to ze sobą. W pewnym okresie wspólnego życia z moim mężem podejrzewałam go o to, teraz już dałam sobie spokój i tak nie będę pewna na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się powstrzymajcie,bo się zrzygam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to nie prawda ale pewnie bardzo by mnie to nie zdziwiło, większość z nich to obleśne zboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tracą chęć uprawiania seksu z kobietami po pierwszej wizycie u lekarza urologa, ręcznym badaniu prostaty. Tak ich to zaczyna jarać, że przerzucają się na mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój raz po pijaku mi powiedział, że się całował z kolegą i coś jeszcze zrobili ale mi nie chciał powiedzieć co. Na drugi dzień się chciałam wypytać go o to, to się wykręcał, że pewni mi opowiadał głupoty po pijaku i nic takiego nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie całował się z kolegą i coś innego, tylko razem z kolegą całował inną... i coś innego, tzw na dwa baty :-D ...lepiej się nie dopytuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×