Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głąby co mnie zwolnili z pracy znowu szukają

Polecane posty

Gość gość

Ale mam beke jak widze ogłoszenie na fejsbuczku co chwilę a liczba miejsc pracy to kilka osób. Dobrze ze k***y nie mogą znaleźć kto by mi dorownal, bo nieslusznie mnie zwolnili a robilem za 10 - ciu. Karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozbyli się g_wna, posprzątali, to teraz prawdziwego pracownika szukają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co wyleciałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za ladny jestes.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem problemy, zalamanie nerwowe i konflikt ze współpracownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie znajdą samych debili co najprostszych rzeczy nie ogarniaja. Hahah.. cieszy mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt nerwowo machałem kijem z mopem aż ochlapałem świeżo malowane ściany a na terakocie smugi zostawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia100wy
tak robią, taki mają PLAN i CEL działania aby wyszkolić pracownika na stanowisku pracy a 'szkolący' za to szkolenie otrzyma nagrodę pieniężną i gdy już coś tam potrafisz i sam 'produkujesz' a zbliża się data 'UMOWY WSTĘPNEJ' to NIE zaproponują przedłużenia umowy o pracę, UMOWA wygasła i zbieraj manatki , za moment znowu Pracodawca poszukuje frajerów do pracy za 12 PLN brutto za godzinę i do przyuczenia i nauczenia zawodu ale chętnych brak , natomiast jako przyuczony do wykonywania zawodu możesz już dyktować warunki w nowej pracy na podobnym stanowisku , Janusze biznesu nadal uważają, że kolejka ludzi chętnych jest za bramą i za grosze niewolnicy będą pracować ale to już koniec takiej zabawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie o to chodzi w tym przypadku ale i tak mają co chcieli, stawiali mi jakies ultimatum itp to pokazalem gdzie ich mam i ich prace czyli głęboko w d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia100wy
Pracodawca stawia jakieś ultimatum pracownikowi ? czy co to miało być , czy padła propozycja aby dodatkowo po godzinach pracy na produkcji jeszcze sracze szorować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha może u Ciebie to nie praca na produkcji a dotyczylo moich spraw osobistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×