Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet nie chce ślubu, czy warto..

Polecane posty

Gość gość

Czy warto dalej być w związku. Od początku wiedział, że chcę rodziny a teraz On się denerwuje gdy o to pytam. Zbywa mnie mówiąc,że kiedyś. Coś czuję,że chce być wolnym strzelcem i tego ślubu, mojej wymarzonej rodziny nigdy z nim nie stworze. Co robić? Czekać aż się zestarzeje? Mam już dosyć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekać jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również tak sądzę, uciekać jak najszybciej, Zrezygnowałabyś dla niego z rodziny ? Byłabyś wtedy szczęśliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno tak uciec jeśli się kocha. Jak przekonać by chciał rodziny? Czy ultimatum ma jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie lat? Ile jesteście w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chce rodziny z Tobą to wiedz, ze Cię nie kocha. Jest z Tobą z innej przyczyny a gdy mu się znudzisz pójdzie do innej dale żyć jako wolny strzelec. Twój wybór Twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu (czekanie). Macie ine cele zyciowe, i jesli nie chcesz zostac samotną matką, zgorzkniałą, borykającą się z problemami, to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończ to, Zobaczysz, jak pozna odpowiednią dla siebie, do której coś poczuje, ale poważnego, to zaraz przyleci z pierścionkiem a potem weżmie ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.14 dokladnie, wiele juz bylo takich historii. Jak pozna Inna I sie zakocha na zaboj to szybko z tamta sie hajtnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12---> tylko po części masz rację...ja mam męża a dzieci nie chcę a męża kocham nad życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten mąż pewnie zdzieciniały to ci wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinę możecie założyć i bez papierka, po cholerę ci ten ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po c***j ci ten ślub? Za 5 lat będziesz na niego pluć i dawać doopy na boku bo ci "stabilizacja" zabije motylki w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clayman
Jak go kochasz i on Ciebie to po co sie rozchodzić? Ja miałem piękny ślub kościelny, osiem lat szczęścia a potem dwa kryzysu finansowego a od niego dojrzały i ostry kryzys przychodzi. I chociaż mamy dwóch mega synków 9 i 6 lat to odeszła do kolegi którego zaprosiłem na Sylwestra.. Ślub nie daje żadnej gwarancji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clayman
Gościu nademną idealnie napisane! Tyle że u mnie to aż 10lat zajęło! Brawo! Mojej brakowało namiętności i wolności! A tak naprawdę kasa i facebook wszystko robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×