Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lotkau

Powiększanie ust Erelle

Polecane posty

Gość lotkau

Czy ktoś powiększał usta wypełniaczem Erelle? jak wyszło? Czy to boli? Ile się utrzymuje efekt? Czytałam ostatnio trochę o wolumetrii: http://misjame.pl/services/wolumetria-twarzy/ i zastanawiam się czy nie spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy od tego który dokładnie prepart Ci dobierze w gabinecie, bo Erelle też są różne. Od rodzaju może zależeć trwałość, ale z tego co wiem to te wypełniacze od 6 do 12 miesiecy się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludvisa
Moja mama robiła taki zabieg, bo jej usta w procesie starzenia skóry praktycznie zniknęły... Wypełniacz ładnie je uwypuklił, są wydatne ale przy tym wszystko wyglada naturalnie - rozmiar ust dopasowali do jej naturalnych sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja powiększałam usta, ale innym preparatem - Juvederm. To chyba wszystko zależy od preferencji lekarza. Mój powiedział, że używa tego, ponieważ daje efekt "miękkich" ust i wygląda przy tym naturalnie. Muszę mu przyznać racje. Moje koleżanki używały różnych wypełniaczy i niektóre z nich miały problemy z grudkami/stwardnieniami. U mnie tego problemu w ogóle nie było, nie uważam też, żeby preparat był wyczuwalny "w dotyku". W dodatku efekty utrzymują się super długo - u mnie bez problemu 1,5 roku. Także polecam sprawdzić różne opcje :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×