Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tage

Dzień dobry

Polecane posty

Gość tage

Nie mogę znaleźć wczorajszej rozmowy, a chciałam się przywitać i kontynuować :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafirynda co dajesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) tam juz się zapycha więc chętnie też tutaj pokontynuuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
No i doszły jak trzeba prawie jednocześnie :-D👄 Włączam jeszcze na jakieś 20 min autopilota, ale przyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare lampucery poszly z tematu, gdzie im prawde napisano i cyrk od poczatku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
no cześć dziewczęta jestem Wasza. Lafi nie wałęsam się, tam się nienormalnie zrobiło. Co z produkcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwa scenariusze. Twój i darjuża:D przyznam że ciut się rozmijają ale podobno nie ma problemu z tym żeby były dwa filmy i kilka dubli:D to znaczy darjuż nie widzi problemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Dzięki ka ma :-) Odkopałam darjuża bardzo długie posty z wątpliwościami, jakimiś dziwnymi"ale" itd Cienka jestem ze stanowisk, wyjaśnień zasad ero, zresztą nie po to tu wchodzę, dlatego odpuszczam współudział, ale ciekawa jestem, więc może za kamerą stanę i poczekam na Lafi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kama to który przebieraniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
I czy ja Lucka widziałam prawdziwego, parzystokopytnego jak żywego??? Tylko co znaczyło, żeś zszedł by tu zajść??? To nie jesteś w czeluściach??? :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Oh Lafi sama wiesz ile się tu fajnych ludzi przewija. Szkoda, że nie współgra to z moim czasem :-) No i teraz zdaj relację spod prysznica. 3k? :-) Myślę, że wszystkiego podwójnie to jakoś automatycznie znaczy gut :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę moja wyobraźnia wczoraj poszarżowała. Ale mieszały mi się filmy bo jakieś męskie ciała też chyba widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
To musisz pojemną kabinę mieć :-D Konkretny jakiś facet, czy po prostu podotyku czułaś, że to nie kobieta? :-D :-p Bo jeśli o nowe obiekty chodzi, to wypatrzyłam Charliego Hunnama w roli króla Artura i jego mogę dziś do wanny zabrać. Luknij, czy chcesz w tym uczestniczyć też :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretny... ale nie żaden celebryta :P Ten Charlie/król Artur trochę nie w moim typie. Znajdę sobie jakiegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Nie Twój typ? O to dobrze, egoistka ze mnie nie ma prawa wyjść w takim razie :-D Dawaj tego Twojego niech wiem, kogo Ci podsuwać pod drzwiami łazienki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ daleki jestem od narzucania się powiem krótko że nie jestem zainteresowany rolą kamerzysty. Z tego miejsca pragnę gorąco pozdrowić Kamę i życzyć dobrej zabawy i do spotkania gdzieś. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Rollo mówisz? :-D to się widzę kobito na facetach z jajami znasz. Dogadamy się :-D darjuż :-) to ja też krótko. Nie czytasz uważnie i stąd się gubisz. Nigdzie nie napisałam złego słowa, nawet podbijałam Ci temat, kiedy ka my nie było ;-) skąd takie dedukcje Twoje? Nie wiem i nie ważne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
I może jeszcze. Też daleka jestem od narzucania się, dlatego nowy temat otworzyłam, by się przywitać i pisać z tymi, którzy moich postów nie omijają ;-) Baw się dobrze oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni k***s na ero spiertolił stare wiedźmy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego kwiatu pół światu :P a na ero to nawet zdecydowana nadpodaż, chyba jakieś 90% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla ciebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
90% ¿¿¿ tutaj??? Lafi co wciągałaś, mów :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się chyba czegoś nawąchałaś i stawiasz pytajniki do góry nogami :D A napisałam 90%, bo przecież to forum niby dla kobiet, a od dawna większość piszących stanowią tu faceci. Inna sprawa, że ilość za cholerę nie chce przejść w jakość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Wiesz co by się działo, gdyby tu sami tacy jak Rollo z obrazka byli i propozycje filmowe składali? :-D Wiesz, lepiej ślinkę przełknąć i mieć do kogo wracać z pracy :-) Jak ka ma napisała, że są nagle dwa scenariusze to już czułam, że wczorajsze spotkanie na cafe było wyjątkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek parzystokopytny
czeluście są moje :D ale czasem jestem na gościnnych występach tam u góry. :D Beze mnie zanudziłyby się na śmierć :D. Poza tym sama wiesz jak rozkosznie smakuje psucie kogoś :classic_cool: Kiedyś się do Ciebie przyłączę i pokażemy jak się należy bawić :D A teraz idę bo czeka na mnie anioł. Uwielbiam ją psuć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×