Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ktoś korzysta z biura podróży Itaka?...

Polecane posty

Gość Bunia

Jak dla mnie Itaka to zdecydowane plusy. Ceny wyjazdu, fajne terminy, dobry dobór hoteli, ciekawe miejsca, sympatyczni rezydenci. Nie wiem na co można narzekać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilka

Coral Travel ma ciekawe oferty – ich lasty są atrakcyjne i można znaleźć ofertę pod siebie. Także na takie rozwiązanie to ja się zawsze chętnie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal

Ja mogę polecić Itakę. Kilka razy byliśmy już ze znajomymi na wycieczkach od nich. Wszystkie all in i objazdówki były dobrze zorganizowane, program, hotel czy transport zawsze taki, na jaki umawialiśmy się w biurze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Dnia 11.05.2017 o 12:39, Gość gość napisał:

Czy wy zdajecie sobie sprawę że biuro podróży ITAKA to opolskie biuro podróży? Zdajecie sobie sprawę że biuro podróży ITAKA to największe polskie biuro podróży wiecie że biuro podróży ITAKA ma centrale w Opolu czyli główną siedzibę w Opolu? Nikt by z was za Chiny nie pomyślał że biuro podróży ITAKA to opolskie biuro podróży mające centrale w Opolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Coral Travel mają dobre oferty wakacyjne, ja myślę ze w tym roku uda mi się znowu u nich znaleźć fajną ofertę i fajne wakacje. Na to licze bo potrzebuję już trochę odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam z nimi a pozniej przerzuciłam się na Coral Travel. Bardzo dobry był to wybór i fajnie mi się z nimi wypoczywało! warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×