Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ktoś korzysta z biura podróży Itaka?...

Polecane posty

Gość gość

Czy wy zdajecie sobie sprawę że biuro podróży ITAKA to opolskie biuro podróży? Zdajecie sobie sprawę że biuro podróży ITAKA to największe polskie biuro podróży wiecie że biuro podróży ITAKA ma centrale w Opolu czyli główną siedzibę w Opolu? Nikt by z was za Chiny nie pomyślał że biuro podróży ITAKA to opolskie biuro podróży mające centrale w Opolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nie było okazji. Ze 2 razy Tui, Neckerman i głównie Rainbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rainbow, nawet mamy kartę stałego klienta ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 a czy wiedzieliście że największe polskie biuro podróży ITAKA ma centrale w Opolu? A wy myśleliście że gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sobie upatrzyliśmy wycieczkę Gruzja, Iran, Armenia z Rainbow, bo to ciekawe i cenę da się przeżyć, albo Kaukaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Itaka mnie nie interesuje, Rainbow ma lepsze objazdówki i egzotykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Neckermann ma fajne oferty jak chodzi o wyjazdy na narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze i wszędzie da się samemu, czasem się zwyczajnie nie opłaci. Tui ma fajne oferty na Bałkanach, dojazd własny Słowenia, Chorwacja, co tylko i nie za wszystkie pieniądze świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można noclegi zarezerwować przez internet, wszędzie prawie latają tanie linie, samemu załatwisz wizę w razie potrzeby, wykupisz ubezpieczenie, jeśli znasz języki, wszędzie sobie poradzisz to po co komu opieka pilota i rezydenta? Lepiej samemu podróżować, zamiast potem narzekać, że nie spełnili oczekiwań, wszystko było źle ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My za to korzystamy z SunCenter, sprzedają też wycieczki tych największych biur w tych samych cenach, dlatego uważam, że to najlepsza opcja! SunCenter zbiera wszystko razem, co dla mnie jest niesamowicie wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Itaką i Rainbow strasznie schodzą na psy, liczy się sprzedaż i wciskanie ciemnoty klientowi, którego potem mają w d/u/p/i/e, byle kupił. Dobre, bo polskie, Opole i Łódź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakakak
Też się zraziłam bardzo... ale finalnie nasze wakacje, z których wróciliśmy wczoraj znaleźliśmy przez biuro SunCenter - bezproblemowo i wygodnie. Jestem bardzo zadowolona! p.s Hiszpania jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SunCenter jest lepsze! Ma więcej ofert i do tego dostępne jest całą dobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w tym Opolu same takie pojepy jak ty? Bo jak tak, to kiepskie miasto XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to trol i przyglup z namyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z SunCenter, ma więcej ofert, bo również tych pozostałych biur - przeglądam oferty za jednym zamachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokrotnie korzystałem z biura podróży Itaka i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze było pewnie, bezpiecznie i myślę, że stosunkowo tanio. Oferty last minute, moim zdaniem mają nie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennj

Polecę Budapeszt na weekend, dostatecznie blisko żeby taki wyjazd na parę dni miał sens i dostatecznie daleko żeby faktycznie odciąć się trochę od bieżących spraw i odpocząć. Jechaliśmy na Węgry z biurem Gryf -gryftravel.pl/budapeszt. Mają dobrze pomyślany plan wycieczki, cały program nie zaczął nam się ani przez chwilę rozjeżdżać w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Polecam zajrzeć na stronę biura Redo Travel z Warszawy bo mają bardzo fajne oferty turystyczne.  Biuro mieści się na Walecznych 47/5 i można do nich podejść osobiście lub zajrzeć  na stronę internetową . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joma

ja wlasnie z Itaki nie ale byłam z Coral Travel i stwierdzam że wyjazd z tak pewnym i dobrze zorganizowanym biurem podróży to jest świetna opcja. Myśle ze na pewno jeszcze z nimi powtórzę wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja też znam biuro podróży redo i również byłam na kilku wycieczkach i za każdym razem byłam zadowolona w 100%. Wycieczki z Redo zawsze zgadzały się z tym co oferowano w biurze  i w katalogu.  Na miejscu nie spotykały nas żadne niespodzianki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birela

ja czuję się pewnie na wakacjach z Coral Travel. Biuro jest pewne, dobrze działa i jest ubezpieczone. Także jak dla mnie to są wakacje na wielkim plusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KylieM

Miałam raz jechac z Itaki, ale jakoś tak wyszło, ze w koncu znajomi zamówili z CoralTravel. I od tamtego momentu jak jeździmy to cały czas z Coraltravel. Także z itaką nie mam doświadczeń 😉 A byłam w  hotelu otium Xanadu !!! piękny hotel 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buliska

no wlasnie moim zdaniem to biuro to dobry wybór...w obliczu dzisiejszych wydażeń - trzeba bardzo uważnie sprawdzać ubezpieczenia i wiarygodność organizatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagis

Jednym z ulubionych moich biur podróży jest Coral Travel – wygodnie i bezpiecznie. No i odpoczynek jest bardzo fajny. Ja lubię ieć tak zapewniony komfort odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×