Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elenkavintage

Zrobilam pierwszy krok i ..

Polecane posty

Gość elenkavintage

i cisza! Chcialabym Was zapytac co myslicie o sytuacji, kiedy kobieta pierwsza (zachecona przez faceta niewrbalnie) wychodzi z inicjatywa kontaktu i po tej inicjatywie zostaje tylko glucha cisza :) W skrocie napisze, ze poznalismy sie w pracy i tak naprawde to ON mnie sciagnal wzrokiem, gdyz czesto sie wpatrywal, wodzil oczami, kilka razy cos zagadal odnosnie pracy, ale bardziej obserwowal. Niektore spojrzenia byly bardzo odwazne, bylo miedzy nami wyczuwalne napiecie, chemia, zainteresowanie ale brakowalo kontaktu. On sie peszyl nawet na wspolnych spotkaniach zespolow, mimo ze byl na wyzszym stanowisku. Poprawial rekawy albo sie czerwienil. Postanowilam zrobic pierwszy krok i wyjasnic, o co tak naprawde moze mu chodzic, zamiast sie domyslac i krepowac. Tym bardziej, ze te spojrzenia jego i kontrolowanie moich ruchow, po pierwszej fascynacji, z czasem zaczely mi troche przeszkadzac. Tak sie zlozylo, ze akurat mialy miejsce masowe zwolnienia z pracy i ja tez odeszlam, wiec postanowilam napisac maila, zostawiajac kontakt do siebie i piszac, ze milo sie wspolpracowalo tylko nie zdazylismy sie poznac i gdyby chcial...no i tak minelo 6 mcy. Mam nowa prace, nadal cisza z jego strony, wiec powinnam sobie dac spokoj, ale ten niedosyt i ciekawosc ciagle mnie meczy. Facet mi wpadl w oko ale to wszystko, co sie dzialo miedzy nami bylo takie ...milczace. Czemu faceci nie odpisuja na takie wiadomosci? Czy trudno jest im czasem zwyczajenie napisac: "Dzieki, powodzenia", zeby chociaz jasno splawic laske? :)) Moze Wy cos podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie czegoś nie zauważył, skasował przez przypadek, zapomiał hasła do konta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci czesto flirtuja tylko, niektorzy sa zajeci ale lubia wabic dlugimi spojrzeniami, usmiechami czy komplementami ale flirt im tylko wystarcza. Trzeba byc ostrozna, jesli juz zagadac to na jakis neutralny temat lub poprosic o pomoc w czyms- gdy facet bedzie zainteresowany to Sam wyjdzie z inicjatywa umowienia sie. Tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mówię ja facet
To że facet patrzy na kobietę wcale nie oznacza że chce z nią być i że ona mu się podoba. Jesteśmy wzrokowcami i dlatego gapimy się na ładne i brzydkie kobiety, zaglądamy im w dekolty niezależnie od tego co w nich jest, ale tylko z tego powodu, że jest okazja cokolwiek zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uznał to za tylko taki grzecznościowy mail na odchodne. To wiesz tylko ty, że miał znaczyć więcej. Do facetów trzeba wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:34 Dokladnie tak jest jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przegapił maila albo trafił do spamu, napisz jeszcze raz i wyślij foto nagich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×