Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wawianeczka

z iloma facetami uprawiałaś jednego dnia lub tygodnia

Polecane posty

Gość Wawianeczka

Ja jednego dnia miałam sex z dwoma facetami, ale z każdym osobno. Miałam też taki tydzień, że były w sumie cztery spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz sie ze mna spotkac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawianeczka
Kurwa, masz nawijke jak przecietny cebulak. NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam 30 lat jestem wysoki 190 brunet, moze mnie chcesz poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawianeczka
Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Nie o to pytam. Po drugie leszcze mnie nie interesują. Po trzecie, patrz po pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz z czwórką. Chłopak i trójka kolegów. Nigdy bym nie zdradziła chłopaka za jego plecami. Miałam kilka wspaniałych orgazmów lecz moralnie czułam się troszkę nieswojo jak d***** pomimo akceptacji tego seksu przez chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalka
Ja tylko z dwoma, w miesiącu, za to wiele razy. Mąż i kochanek. Nie wyobrażam sobie natomiast seksu z mężem i kochankiem tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja miałem wątpliwa przyjemność seksu jednego dnia z dwiema kochankami i żoną :-D oczywiście osobno, czułem się jak w matrixie :-D witajcie w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety też. Kochanka i żona w odstępie dwóch godzin. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kochankiem i z mężem tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawianeczka
Ja to potrafię z 10 jednego dnia a z 4 na raz planuje pobić rekord juz niedługo tylko muszę chętnych zorganizować bo wyglądem juz jak zgnita pietruszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxccccc

Sex rano z kolegą A o 18 z byłym ogólnie jestem singielka ale mam moralniaka .pytanie brzmi czy jeśli nie było zabezpieczenia ale nikt nie skończył we mnie i czy jak nie zdążyłam się wykąpać między jednym A drugim to pomimo że nie skończyli w środku ich plemniki mogą się jakoś połączyć czy coś i mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica

w ciagu jednego dnia z trzema, a w tygodniu to z piecioma w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość diablica napisał:

w ciagu jednego dnia z trzema, a w tygodniu to z piecioma w sumie.

No no niezły wynik . Ja jako facet podziwiam kobiety , które chcą więcej niż trzy razy dziennie , takiej mi trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.
3 godziny temu, Gość Xxccccc napisał:

Sex rano z kolegą A o 18 z byłym ogólnie jestem singielka ale mam moralniaka .pytanie brzmi czy jeśli nie było zabezpieczenia ale nikt nie skończył we mnie i czy jak nie zdążyłam się wykąpać między jednym A drugim to pomimo że nie skończyli w środku ich plemniki mogą się jakoś połączyć czy coś i mogę być w ciąży?

Jasne, nie musial dojsc by plemniki sie wydostaly, nie byl to wytrysk ale ciaza moze byc..uprawiasz seks a pytania niczym z bravo girl, masz 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W ciągu dnia z mężem i kochankiem, później się bałam, że jak zajde w ciążę, to nie będę wiedziała z ktorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

W ciągu dnia z mężem i kochankiem, później się bałam, że jak zajde w ciążę, to nie będę wiedziała z ktorym

Kiedyś miałam podobnie, w dzień 2x z kochankiem a w nocy z mężem no i któryś z nich mnie zapłodnił, teraz synek ma 23 lata i nie wiem kto jest jego ojcem, podobny jest do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dwie kobiety w ciągu jednego dnia (każdą z osobna) zdarzyło się 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś miałam podobnie, w dzień 2x z kochankiem a w nocy z mężem no i któryś z nich mnie zapłodnił, teraz synek ma 23 lata i nie wiem kto jest jego ojcem, podobny jest do mnie.

Proste mąż jest ojcem bo jest mężem prawnie jest jego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś miałam podobnie, w dzień 2x z kochankiem a w nocy z mężem no i któryś z nich mnie zapłodnił, teraz synek ma 23 lata i nie wiem kto jest jego ojcem, podobny jest do mnie.

 Nie ważny byk, ważne ze ciele jest twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
16 minut temu, Gość Kochliwy napisał:

 Nie ważny byk, ważne ze ciele jest twoje.

Dokładnie a przy takim zapłodnieniu dziecko zdrowsze silniejszy plemnik zapłodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś miałam podobnie, w dzień 2x z kochankiem a w nocy z mężem no i któryś z nich mnie zapłodnił, teraz synek ma 23 lata i nie wiem kto jest jego ojcem, podobny jest do mnie.

Nie dalabym rady tak jak ty, żyć w niewiedzy, szczęście że podobny do cb, bo gdyby był skóra zdjęta z kochanka? Nie masz żadnych przeczuc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie dalabym rady tak jak ty, żyć w niewiedzy, szczęście że podobny do cb, bo gdyby był skóra zdjęta z kochanka? Nie masz żadnych przeczuc? 

A co mam zrobić? To nie była planowana ciąża z kochankiem tylko taki spontan, chwila zapomnienia, jak sobie uświadomiłam że mam dni płodne to już było po wszystkim, tak mam czasem problem z moralniakiem, ale trudno nic już nie zrobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×