Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostawił mnie mąż. nie umiem się pozbierać

Polecane posty

Gość gość

miesiąc temu zostawił nas, mnie i syna, mąż. odszedł do 10 lat młodszej. na koniec wyszło z niego wszystko, co najgorsze. nie umiem sobie z tym poradzić. jestem na antydepresantach, ale mam wrażenie, że niewiele pomagają. wstaję, bo muszę się zająć dzieckiem. boję się, że już nigdy nie będę szczęśliwa, a on uzna, że zrobił najlepszą rzecz w swoim życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile syn ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Jak syn się trzyma? Co mąż powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się dlaczego odszedł. Ja odszedłem od żony, bo mnie poniżała, ciągle krzyczała i zawsze starała się mnie obwinić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys zrozumiesz,ze zostawiajac cie zrobil dla ciebie najlepsza rzecz w zyciu i zycze Ci zeby to sie stalo jak najszybciej :) a szczesliwa bedziesz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 34 lata, syn 3. Pół roku po urodzeniu dziecka zdradził mnie - przespał się po pijaku z 20 latką. Wyczułam go, ale próbowałam wybaczyć. On się zapierał przez 2 lata, że coś zaszło. Przez ten czas byłam smutna, zamknięta uczuciowo. Wiele razy prosiłam, żeby powiedział mi prawdę. Powiedział, że ma tego dość. Przyznał się do tamtej zdrady i nas pożegnał. Po miesiącu zamieszkał z następną kochanicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn czasem go wspomina, ale całą swoją uwagę przelał na dziadka. Mąż nie odzywa się do nas, nawet nie pyta o syna. Wyłącznie śle kasę, ale niby chce go widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×