Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie że macie taką ładną cerę?

Polecane posty

Gość gość
Ja od miesiąca przemywam dwa razy dziennie twarz...moczem. Jestem pod wrażeniem, bo nigdy moja cera tak świeżo nie wyglądała. a mam cerę tłustą z zaskórniakami, które teraz przestały wyskakiwać. Również cały dekolt w pryszczach, które po prostu znikają. Ponadto zrezygnowałam z leczenia dermatologicznego. Tylko kosmetyczka, u której wizyty zawsze wnoszą w moje życie coś nowego. I tak: -peeling kawitacyjny i kwas migdałowy raz w miesiącu, po nim skóra wygląda młodziej -jak mi coś wyskoczy i wycisnę to używam ocentiseptu, działa cuda -zero drogeryjnych kosmetyków, tylko szare mydło -picie wody -codzienne spożywanie siemia lnianego Czy któraś z was używała lub używa moczu do pielęgnacji twarzy, czy tylko ja taki świr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno pytanie? cóż to ten olejek z pestek malin? nigdy nie słyszałam, czy ładnie pachnie? czy można go mieszać z moim kontrowersyjnym tonikiem z moczu, żeby miał milszy zapach? serio pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling 2 razy w tygodniu, codziennie dobry krem. Ponadto 1-2 razy w tygodniu stosuję czarną maskę oczyszczającą S-Synergie, która likwiduje wszystkie wągry i niedoskonałości. Resztę robi kosmetyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebim
nie mam jakiś wielkich patentów, chociaż peeleing i krem i dobry demakijaż to podstawa. a poza tym to jeszcze stosuję maseczkę play skin , która pieknie nawilża i wygładza skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim demakijaz, bo spanie w makijazu niszczy nam cere, postarzamy sie na wlasne zyczenie. Oprocz tego ja cenie sobie peelingi, pozbywam sie martwego naskorka, przywracam cerze blask, gladkosc. Bardzo fajny, delikatny peeling ma w swojej ofercie bielenda-magic peel. Po nim cere jest aksamitna w dotyku, idealnie gladka, oczyszczona i pelna blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia512
Dbamy o siebie! chyba ta kwestia jest najważniejsza. Jeśli chodzi o cerę to również bardzo ważna jest tutaj zdrowa dieta odpowiednie odżywianie. Warto też pamiętać o takiej kwestii jak suplementy one też dużą rolę odgrywają w naszym organizmie ja na chwilę obecną mogę polecić z czystym sumieniem Oeparol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szara i zmeczona twrz polecam maseczki i peelingi, oczywiscie nie uzywamy naraz :P Naprwde dobry peeling potrafi skutecznie poprawic wyglad cery, ja uzywam delikatnego peeligu magic peel marki bielenda. Delikatne drobinki nie podrazniaja cery, skutecznie zluszczaja naskorwk do tego stopnia, ze cera wyglada bardzo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za zlot spamerskich ścier???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyaa123
Poza codzienną pielęgnacją, typu kremy i sera, raz w tygodniu stosuję zawsze jakąś maseczkę - w zależności od potrzeb cery. Oczyszczająca, nawilżająca - różnie bywa. Tu fajny artykuł: http://brukselki.pl/maseczki-twarzy-je-stosowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×