Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gossamer85

Misja Panna Mloda 4 tygodnie full wellness

Polecane posty

Gość Gossamer85

Czesc dziewczyny! Za 4 tygodnie wychodze za maz i chcialabym aby byl to czas wzmożonej mobilizacji dietowo-urodowej. Zakladam ten topik ku wlasnej I innych motywacjI I inspiracji- zapraszam wszystkie kobietki do dzielenia sie swoimI spodobami na poprawe sylwetki, samopoczucIa i urody last minute I nie tylko :) Ja codziennie postaram sie wpisywac co danego dnia zrobilam dla siebie: pielegnacja, zdrowe odzywianie, sport , chodzenie wczesniej spac itd. Moze teraz o mnie mam 31 lat, 175 cm wzrostu na poczatki roku wazylam 66 kg, dzis waga pokazala 61.5 kg, a cm w biodrach ( bardzo wazne w sukni slubne type syrena) 97. Bardzo lubie zdrowo jesc, ale lube tez "zdrowe porcje" walcze rowniez z nawykiem jedzenia poznym wieczorem. Moja slaboscia sa slodycze i cola light... Na dzien dzisiejszy chcialabym wlasnie popracowac nad tymi grzechami i troche zmniejszyc obwod tych bioder (waga nie tak wazna co wlasnie wymiary i ogolny swiezy, promienny wyglad), oraz: Pic wiecej wody Wiecej zielonej herbaty, czystka, ziol Nie jesc wieczorem Wczsniej chodzic spac Cwiczyc brzuch I rozciaganie 2 x w tygodniu robic peeling calego ciala To samo ze stopam Bardziej dbac o paznokcie- nakladac odzywke Maski na wlosy z oleju kokosowego itp A jesli chodzi o zadbanie o ducha :myslec pozytywnie, nie narzekac (!!!) Wyluzowac....I cieszyc sie tym czasem w pelni I byc za wszystko wdzieczna... Chodzily mi po glowie glupia pomysly na jakas szybko diete ale... nie, to juz nie dla mnie... ani piekniejsza ani szczesliwsza bym nie byla od nich. Podzielcie sie prosze dziewczyny swoimi sposobami (domowe, naturalne i innne tez), co na Was dziala ku poprawie urody i samopoczucia,a ja napisze swoje w kolejnym poscie... I przepraszam za literowki pisze z telefonu ze spell checkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossamer85
W dni które pracuje jem: Sniadanie: owsianka-3 lyzki otrab owsianych , lyzka siemieNia lnianego, lyzka chia, lyzka blonnika z babki jakiejs tam I lyzeczka cynamonu -zaleWam wrzadkiem I do daje kefir albo jogurt Przekaska1 : serek work ski light z lyzeczka prazonych pestek dyni Obiad: indyk kurczaka lub tunczyk z gotowanymi I surowymi warzywami ( ilosc dowolna) I lyzka oliwy albo oleju kokosowego Przekaska2: grejpfrut Kolacja: 2 jaka i pol awokado plus wiecej warzyw jesli chce Rano szklanka cieplej wody z cytryna, kawa tylko czarna bez mleka, ilosc wody I herbat duza Tak bedzie wygladacie 4 dni w tygodniu które pracuje a w pozostale bardzo podobnie tylko chce robic salatkI na obiad I kolacjie I za miasst miesa jesc ryby Czyli bardzo duzo warzyw, owocow mniej I raczej te Malo cukrowe plus chude proteiny I tluszczu Roslinne Mile widziane sa wszystkie rady I uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.I peeling z kawy,ciało zrobiło się szczupłe i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossamer85
No wiec dzisiaj obudz lam sie ciesze o ponad kg po weekendsie przesadzilam z jablka mi I waflami ryzowymi -tona Przez to nie zjadlam Sniadania bo wogole nie bylam glodna czyli dzis: Serek light z pestki dyni Kurczak z warzywami Grejpfrut Cukinia duszenia z olejek kokosowym 2 jajka I pol awokado Ciezko bylo na tym po przestax ale wypilam do tego 2 ogromna herbaty z czystka z Cytryna a rano zielonej Pozniej zrobilam peeling pomaranczowy z ziai I nasmarowalam sie ogromna ilosc balsamu Obwod w tylku97.5 Jesli ktos zna sposobami na zmniejszenie obwodow jak najszybciej to piszCie :) Tyle ide spac bo jutro znow caly dzien w pracy dobranoc jesli ktos to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i skuteczenie istnieje tylko jedna metoda, którą stosują aktorzy i modelki jest to dieta 21 dni. Sama na niej byłam i schudłam 10kg w 21 dni. Polecam każdemu kto chce szybko i skutecznie schudnąć bez jojo! http://dietoholicy.pl/dieta-21-dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×