Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćangel

W przerwie na kawę

Polecane posty

Gość gośćangel

Poczytać o pożyczkach, czy dosypaniu czegoś żonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonie najlepiej dosypać $$$$ na waciki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A narzygac ci do tej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Co wy za żony macie? :D No chyba, że to żona, której brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
gość dziś [12:47 Obawiam się, że to niewykonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś ciacho do kawy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
To zależy jakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwarte i gotowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
:D jak zwarte, to na pewno zakalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz spróbować, na pewno zmienisz zdanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Nie wątpię... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN1
...w przerwie na kawę, zastanawiam się czy moja sekretarka ma ogoloną broszkę ...;), właśnie teraz o tym mysle popijając małe expresso .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
którą stronę mocy reprezentujesz anielico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielico? jak zwykle na ero bal samców ale każdy myśli że pisze z kobietami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Odważyłbyś się zapytać ją wprost, czy boisz się stracić w jej oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Dobra strona mocy jest zbyt nudna, więc sam sobie odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN1
...oczywiście zapytać nie mogę, podchodzi to pod paragraf. Często jednak, kiedy słońce tak pięknie nastraja, jej kształty powodują u mnie taką nostalgiczną zadumę. Ma piękną pupę, jestem przekonany, ze fantastycznie musi wyglądać kiedy w stroju Ewy pochylałby się nad moim biurkiem, odsłaniając w ten sposób gładkie okolice warg i przeleczy między pośladkami...;) ...zamówię zatem jeszcze jedno expresso i karzę postawić na niskim stoliku kawowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Oby przez wdzięki sekretarki nie zaszkodził Ci nadmiar kawy ;) może dla własnego dobra powinieneś przerzucić się na herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa i przełęcz sekretarki wbrew pozorom mają dużo wspólnego. Gdybyś wsadził swa skromna łyżeczkę do jej kubeczka zamieszal byś tam porządnie fusy.. Potem trzebaby umyć twa pałeczkę, wroc, łyżeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
W takiej sytuacji łyżeczkę powinna oblizać sekretarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarku zbyt skormna to łyżeczka,proponuje użyć filtrującego wkładu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten Jarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN1
Gdyby to dziewczę sie domyślało co pod moja czaszką tkwi...mein Gott, jakby powiedział nasz wielbiciel z zachodu ;). Kawa mi nie szkodzi tak bardzo, jak świadomość ulotności życia mego. Tyle pięknych rzeczy / możliwości świat oferuje, a Ty możesz tylko zadać pytanie w swoim duchu....czy jest Ci to boskie stworzenie tam lekko zwichrzone czy raczej gładź ma.... .....dopisujemy do tego politykę, kultura zrobiła z nas na pokaz impotentami, a w myślach grzeszymy okrutnie. Porzadanie krąży wokół tego kawałka ciała jak po orbicie, zbliżając i oddalając nas od chęci złamania granicy. Wyciągnąć rękę, dotknąć i poczuć ... przecież to tak blisko....a faktycznie miliony lat świetlnych...aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
No właśnie, przecież kobiety czują instynktownie takie rzeczy... Może dziewczę się domyśla czując na sobie Twoje spojrzenie. Cywilizacja skutecznie wcisnęła nas w ramki zasad. Pierwotne instynkty trzeba trzymać na wodzy. Z drugiej strony gdybyś cofnął się w czasie do czasów gdy rządził instynkt nie targałby Tobą dylemat co zastaniesz między udami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek weź ty k****a idź z dzieciakiem robić kasztanowe ludziki. Tyle na twój temat mam do powiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN1
Wiesz Angel, coś w tym jest, jest niedawno u nas i zawsze jak do mnie wchodzi, to albo sie potknie, ale kopnie krzesło stawiając kawę....cholera, myślałem ze jest ślamazarna, ale widać to presja mojego niepatrzacego na nią wzorku ;) ...śmiech, śmiechem, ale trudno mi sie z nią rozmawia, notatnik, długopis, kiwnięcia głową....dziękuje / prosze...i zawsze jestem bardzo zaskoczony jak rwia ja chlystkowie a ona odpowiada im pełnymi zdaniami, śmiejąc sie czasami... Angel, otworzyłaś mi oczy....teraz bede zimny jak stał, założę pancerz nie do przebicia. Koniec z myślami potarganymi...będą gładkie i śliskie...totalnie nienatchnione...istny skalpel Angel, pióro by nie zniosło, ...co w mojej głowie piszą instynkta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Zamierzasz wykastrować swoje emocje...? :) Myślę, że pióro by zniosło, tylko literki mogłyby nie pomieścić ;) Tak to już jest, że wyobraźnia nie ma granic. Każda powabna niewiasta budzi w Tobie takie hucie czy akurat ta jedna konkretna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi ciebie. ja p*****le :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciężko jej się przełamać. Bacznie ją obserwujesz przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN1
...to tylko szczere przemyślenia, jestem daleki od proponowania lub sugerowania czegokolwiek tej niewątpliwie pięknej kobiecie. Różnica stanowisk i konsekwencje mocno mnie trzymają przy ziemi. Nie mniej kiedy jest tak pięknie na dworze, szum klimy i zapach wiosny powodują ciekawe marzenia i pobudzają wyobraźnie. W przerwie na kawę zatem miło jest pomyśleć, co by gdyby .... Angel, umię docenić piękno i umie je wielbić. Nie jest to jedyna kobieta która wzbudza we mnie uczucia pierwotne ;). Martwi i zastanawia zarazem to ze świat jest zgoła prosty, a my właśnie dobudowaliśmy do niego kulturę / ideologie...która oczywiście patrząc gdzie jesteśmy jest dobra, ale pokusa czasami jest tak ogromna...aby wrócić do początków...i zapomnieć choć na chwile o konwenasach ....czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×