Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

LUTEINA 100 MG

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, biorę luteinę 100mg 2x1 dopochwowo. Jestem już w 11 tygodniu ciąży i lekarz kazał dokończyć opakowanie i zakończyć branie. Moje pytanie czy to nie jest za wcześnie? Boję się że mogę dostać plamienia i stracić ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawienie z dnia na dzień??? Chyba żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam taka sama dawke tylko ze ok 15 tyg. miałam odstawic. lekarz mowił ze moge przestac brac i juz, ze nie trzeba stopniowo. ale ja powoli odstawiałam. zaczełam brac przez pare dni raz dziennie, a pozniej przez pare dni po pół tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrj. Ja brałam po jednej tabletce rano i wieczorem i teraz biorę jedną wieczorem do końca opakowania i koniec. I w poprzedniej ciąży tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak planuję zrobić że od jutra zacznę brać tylko 1 wieczorem, a później może faktycznie po pół tabletki bo mam jeszcze 16 tabletek , czyli bym zakończyła branie w 13 tygodniu :) Stres wnika z tego że pierwszą ciążę poroniłam ale na samiutkim początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a w którym tygodniu jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 23 tyg. W pierwszej brałam prawie do samego końca. Ale to tylko dlatego że zaszalałam trochę z mężem i dostałam lekkiego plamienia. A w ogóle musiałam brać bo 2 razy poroniłam i moja ginekolog zapobiegawczo wprowadziła luteine. I oprócz tego też kwas foliowy 4mg. A nie mam w tej ciąży żadnych problemów wiec można zakończyć luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×