Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ruchalem laske która poznałem na czacie.

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Dzisiaj mialem mega przygodę. Wszedlem na czata i zacząłem pisać z ludźmi potem temat zaczął się krecic z jedną dziewczyna która zagadywala mnie pisząc lekko zboczone rzeczy. Po dluzszej rozmowie udało mi sie wyrwać ja na tzw priv żeby móc popisać tylko z nia. Pisaliśmy dziś od godziny 13 do 18 dość sporo się dowiedziałem na jej temat m.in ze ma 26 lat a co najważniejsze że mieszka 60 km ode mnie czyli wcale nie jakoś bardzo daleko. Pisaliśmy tak jakbyśmy się znali od zawsze i w końcu zaproponowałem wieczorem spotkanie żeby porozmawiać. Nie chciała się zgodzić ale po jakimś czasie stwierdziła że sie spotka. No i pojechałem. Bylem u niej o godzinie 21 a właściwie przed jej blokiem. Zobaczyłem piękna blondynkę która się non stop uśmiechała. Miała na sobie spódniczkę przed kolano i sweterek narzucony na ramiona. Dopiero na spotkaniu stojąc i rozmawiając dowiedziałem się ze ma meza. Trochę mnie ta informacja załamała. Po chwili powiedziała: ale strasznie mnie zaniedbuje i jest teraz w pracy. Chwyciła mnie za rękę i pociągła za sobą. W jej mieszkaniu juz nawet nie miałem czasu o nic zapytać bo od razu ukleka i zaczela mi robić loda. Po chwili przerwała i zapytała czy to lubię. Ja nic nie mówiąc chwyciłem ja za głowę i włożyłem całego k********.a w usta. Dusiła się widzialem w jej oczach łzy. Puściłem jej głowę a ona zaczęła się rozbierać mówiąc ze mam ja teraz porządnie zerznać ze chce być moja d*********** Wiec tak uczynilem traktowałem ja jak s.z.m.a.t e,**********.l.e.m tak mocno ze aż jeczala wkładalem jej w c.i.p.k.e różne rzeczy jednocześnie posuwalem ja w d.u.p.k.e. Po chwili spojrzala na zegarek rzucila mnie na plecy i wskoczyła na mnie nadziewajac sie c.i.p.k.a na k********.a. po chwili chciałem ja zrzucić z siebie bo czułem ze dochodzę ale ona nie przestawała aż po chwili wytrysnalem prosto do środka. Wstała delikatnie i zaczęła paluszkiem zbierać sperme z c.i.p.k.i oblizujac paluszek. Spojrzała i powiedziała dzięki zbieraj się bo mąż zaraz z pracy wróci. Odezwę się na czacie. I tak oto spędziłem miło dzisiejszy wieczór. Mieliście kiedyś podobne sytuacje takie wręcz mało prawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×