Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta2733

Najlepsza prywatna szkoła podstawowa? (tylko Warszawa)

Polecane posty

Gość Nelka7

Szkół prywatnych jest naprawdę dużo i musimy wybrać nie tylko najbliższą ale też najlepszą w okolicy. Spodobała się nam Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie i tutaj chodzą nasze dzieci. Wcześniej sprawdzaliśmy, jacy nauczyciele tu uczą. I dla nas najlepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha - tam chodzą moje dzieci i bardzo chwalę sobie tę szkołę. Trzyma poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka4

Szkoły prywatne z reguły oferują lepsze warunki dla uczniów. Można sprawdzić, jakie są najlepsze w okolicy i wybrać placówkę dla dziecka. Jak się wybierze odpowidnią to można zaoszczędzić stresu dziecku. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych szkół. Tutaj jest sporo zajęć dodatkowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veska

Tak, ta szkoła jest świetna moim zdaniem. W zeszłym roku dzieci poszły do tej placówki i widze że to był dobry pomysł - doskonale się uczą, chętnie spędzają tam czas i są zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka11

Sprawdzałam najlepsze szkoły w naszej okolicy i właśnie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest polecana przez wszystkich. Dowiedziałam się, że tutaj nauczyciele naprawdę dobrze uczą i mają super podejście do dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best

Najlepszą szkołą w Warszawie jest zdecydowanie Szkoła Edison mieszcząca się na ul. Królewicza Jakuba moje dziecko tam uczęszczało na zajęcia, było bardzo zadowolone my jako rodzice także. Profesjonalna kadra oraz indywidualne podejście do ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

W prywatnych szkołach dziecko jednak rzeczywiście sporo mniej się stresuje i można pomyśleć, by do takiej je puścić. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie była zachwalana przez wszystkich naszych znajomych i tu posłaliśmy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoppo

noo moje dzieciaki też tam chodzą i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z placówki! na prawdę nie dość że dobrze się czują tam to jeszcze fajnie się uczą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Jasński

Polsko Angielska Szkoła Edison Wilanów Królewicza Jakuba 69. Godna polecenia szkołą z bardzo dobrym podejściem do dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Dobrowolski

Moje dzieci chodzą do Edisona na Wilanowie i są bardzo zadowolone myślę że śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taliamed

Szkoła rodzenia Wołomin – tylko Centrum Medyczne Taliamed!

Szkoła rodzenia to jeden ze świetnych sposobów przygotowania się do porodu i do opieki nad niemowlęciem.

Polecona Szkoła rodzenia w Wołominie.

Centrum Medyczne Taliamed przez wiele lat współpracuje ze Szkołą Rodzenia Perełka w Wołominie. Dane okoliczności pozwalają Klinice Talliamed polecić to miejsce swoim pacjentkom i wszystkim kobietom w ciąży.

W danym ośrodku zajęcia prowadzi tylko bardzo dobrze wykwalifikowana kadra. Kierownikiem jest mgr poł. Małgorzata Olszewska.

Strona: tiliamed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibora

ja jestem zadowolona z tego że moje dzieciaki chodzą do szkoły podstawowej im wiktorii wiedeńskiej w wilanowie. I szczerze mówiąc lepszej szkoły nie mogłam sobie wymyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jomos

Moje takżę tam chodzą. i  widzę jak się zachowują dlatego także polecam szkołę w Wilanowie im Wiktorii Wiedeńskiej. Zadowolona bardzo jestem - edukacja na wysokim poziomie, dzieci dobrze się uczą i są przede wszystkim zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia

A ja polecam szkołę po drugiej stronie Wisły - Moracza w Rembertowie, Wesołej i Sulejówku. To jest świetna szkoła, dająca akcpetację i wsparcie dziecku.

Tutaj więcej informacji:    www.wesola.moracz.edu.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocika

Szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie jest bardzo fajną placówką. Moje dzieciaki tam chodzą, z wielką chęcią i szczerze mówiąc myślę, że to był najlepszy wybór jaki mógłby być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocika

Szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie jest bardzo fajną placówką. Moje dzieciaki tam chodzą, z wielką chęcią i szczerze mówiąc myślę, że to był najlepszy wybór jaki mógłby być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata

Mieszkamy na ochocie więc wybraliśmy Te Vizję bo ma bardzo dobre opinie u znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej jest fajną podstawówką. Dobra kadra, ciekawe zajęcia pozalekcyjne no i liczne. Także jak dla mnie to jest idealny wybór szkoły dla moich dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ta szkołą jest ok - widzę po moim dzieciach ze faktycznie dobrze ze je tam wysłałam bo chętnie i dobrze się uczą! także jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 dzieci w prywatnej, za rok pośle trzecie. Sam fakt, że szkoła jest prywatną nie jest gwarantem niczego. Ta nasza to po prostu dobra szkoła. Zdecydowałam się na wysłanie dzieci do Thames British School na Gładkiej ( https://thamesbritishschool.pl/ ). Zajęcia prowadzone są oczywiście od samego początkku w języku angielskim. Dzieci chodziły od przedszkola, tak więc nie było to dla nich żadnym problemem bo dziecko w takich wczesnych latach chłonie wiedze jak gąbka. 

Nigdy nie potrzebowalismy żadnych korepetycji i nigdy nie musieliśmy siedzieć z dziećmi nad nauką. W stosunku do dzieci znajomych że szkół publicznych mają minimalną ilość zadań domowych i nauki w domu. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, nauczyciele mają dużo inwencji i inicjatywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×