Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba ważę

Polecane posty

Gość gość
Nie odchudzaj się masz idealną wagę jak schudniesz to będziesz wyglądać jak chuda szkapa z siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkujaca
nie musisz sie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alimi21
Ja też mam kilkanaście kilogramów nadwagi i kompletnie nie mogę sobie z tym poradzić.. Poza tym, że trzymam dietę to biorę suplement Liporedium i nie ma żadnych efektów.. Poza tym, że czuję się jakaś taka ociężała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka 54
Ja również używałam tego suplementu i to przez calutkie 2 miesiące. Efektów niestety żadnych nie zarejestrowałam, a diety trzymałam się przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherina3
Mogłyście obie dziewczyny uniknąć rozczarowania tym suplementem. Wystarczyło zajrzeć na fora i poczytać relacje dziewczyn z suplementacji Liporedium... Zaparcia bóle brzucha i wzdęcia to główne działania na jakie zwracają uwagę dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek 1523
Cześć, chciałbym napisać kilka słów na temat mojego doświadczenia z tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Jest to produkt oparty na dawnym produkcie garcinia cambogia. Jest to połączenie dwóch składników, które na mnie zadziałały. Ważyłem 90 kg teraz ważę 81 i czuję się świetnie. Jestem bardziej energiczny i lepiej się wysypiam. Oczywiście stosowałem do tego zbilansowaną dietę, nie jadłem fastfoodów. Pamiętajmy, że tabletki pomagają nam w naszym celu jakim jest zrzucenie wagi. Polecam produkt: Green Barley Plus tutaj link gdzie zamawiałem: http://nplink.net/lfoodnXE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avilo89
Z mojego doświadczenia polecam ten produkt który mi pomógł a mianowicie African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu mój apetyt się zmniejszył a ja nie odczuwałam tak tego całego procesu odchudzania;) nie męczyłam się tak jak przy poprzednich próbach odchudzania bez suplementu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×